Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar 1963 BELAıR ıÇıN FıKRı YARDIM

1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      belair63
      Katılımcı

Merhaba Dostlar;

1963 model, 4 kapılı, manuel şŸanzumana sahip Belair sahibiyim. Uzun süredir A.A’lara ilgi duymama rağŸmen yeni sahip olabilme şŸansına erişŸtim.
      Otomobilimi uzun süre ikinci otomobil olarak kullanmayı düşŸünüyorum. Parça konusunda bir sıkıntı yaşŸarmıyım. Otomobilimin – ve +’ları nelerdir. Daha önce Nova haricinde bir A.A kullanmamışŸtım. Bilgileriniz için şŸimdiden teşŸekkürler.

piyu
      Anahtar yönetici

Selamlar,

ǖncelikle siteye ve aramıza hoşŸgeldin. ıstediğŸin gibi bir Amerikan’a sahip olduğŸun için şŸanslısın.

2. araba olduğŸu için çıkabilecek problemlerde acele etmeyip makul ve mantıklı olanı araşŸtırabilecek zamanın olacak. Bu onemli bir konu cunku tek araba olarak kullansan ve Or:distributorde bir sorun olsa hemen yenisini alman yada acil yaptırman gerek…

Tum parca ihtiyaclarında AsPerformans’a ulasabilirsin.

http://www.Asperformans.com adresinden iletisim bilgilerine ulasabilirsin. Behiç ve ıstemi hertürlü konuda yardımcı olacaktır.

Acil olmayan parça ihtiyaçlarında ise sitemizde bulunan “Aranan Parça” ilan tahtasını kullanabilirsin.

tekrar hoşŸgeldin…

1 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.