Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar CAMARO HAKKINDA YARDIM LUTFEN

47 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      cank
      Katılımcı

cezanin rocco reklaminda kullandigi camaro’nun yili serisi gibi bilgileri bana yazarsaniz cok memnun olucam. hic bi yerde bulamiyorum! herkese simdiden tesekkurler!!!

piyu
      Anahtar yönetici

selamlar,

Aramıza hoşŸgeldin. Sol menüde bulunan Konular linkine tıkladığŸında Teknik bilgiler alt kategorisinde Camaro’lara özel bilgiler var. Kullandıkları Camaroya dikkatli bakarım ama stopları 74-77 gibi duruyordu…(cok dikkat etmedim isin dogrusu…bakıp yazarım)

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Ceza nın Camaro sunu Taksim de görmüşŸtüm…Tamponları iptal edilmişŸ 74 Camaro…Ama oldukca temizdi…8)

oldsmobile
      Katılımcı

ya cezanin camaro demissinizde cezanin olmasin o ya ne biliyim yakistiramadim birden :D
      evet evet o baskasinin olsunn…… cok kotu cocuklar ya boyle poz yapmislar reklamda bagimlilik yapici sekeri tanitiyolar… yerim onlarin sekerini(yememek lazim harbi ne idugu belirsiz seyler)…
      aslinda oreklam cekilirken arkadan soyle bir charger gelip dokundurcak… ve fuattan yusuf sesleri yukselcek 😆
      ya ceza neysede o o kadar degilde o fuat ben cok cool um ben cok kotu cocugum bu nedir nedir kime havasi anlamadim yav…
      valla soyle guzel gurleyen bi makinesi olanlar gitsin modaya su fuat orda geziyo dokundursun fuata bakalim o cool surat kaliyomu. 8)
      yanlis anlasilmasil rap e oyle muzige karsi degilim fuat in pozlara kil olmaktayim..saygilar

oldsmobile
      Katılımcı

o yidikleri sekerlerin saplarini coplerinide yapis yapis koyuyolar arabanin bi tarafina kullugemi artik nereyeyse :(
      ordaki camaronun dili olsa konussa eminim yandim anam kurtarin der beni bu pozculardan :D

Anonim
      Ziyaretçi

Ben o camaroya çok bindim o araba o reklamı çeken abi’nin arabası 74 camaro o üzerinde 350 motor var düz vitesdir bi kere vitesler birbirine karışŸmışŸtı debriyaja basınca vites bile değŸişŸtirememişŸtim çok kötü oluyor yaw.Bu arada şŸekerle içini yapışŸ yapışŸ demişŸ bi arakadaşŸ içi çok temiz o arabanın.

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Zaten Ceza nın degil o Camaro…Lafın gelisi…:)

piyu
      Anahtar yönetici

reklamda arkadan bir goruntusu var… arabanın kıcı kasisten gecerken hafif sekiyor… bana arka makasları sert ve amortisorleri de sert ayarlanmıs gibi geldi… guzel goruntu…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

yok orda hızlı çekim olayı olmuşŸ ondan öyle geliyo

acmecamaro
      Katılımcı

hihih o araba seke seke gidiyor ama benimki gercekten sekiyor :) sanayide giderken telefon ile konusamiyorum…sesim titriyor :)))

illetyus
      Katılımcı

…ilahi…. 😆 Naaptinda arabaya o kadar sekiyor…. 😆
      Oyliise senin arabanda CD calar da yok….. 😆

Benim farkedebildigim kadari ile, reklamdaki araba koprunun birlesme panelleri uzerinden gectigi anda oyle sekiyor ama yanlisda gormus olabilirim…cok kisa bir an gorunuyor cunki.

acmecamaro
      Katılımcı

Dogru gormussun…koprunun ekyerinde sekiyor…

Benimki sert oldu ama sanayinin yerleri de cok kotu… saka bir yana duzlukte fena gidiyor…tem de falan iyi… ama ekyerlerine cok sert girmemek gerek…girsek ne olur bilmiyorum…biraz da kiyamamak da var tabiii… :)

bende yayalar z28 yayi sert, gasajust KYB amortisorler, polygrafit bushing kit… viraj demileri var …..

illetyus
      Katılımcı

Yani araba tek parca metal profil gibi desene….. 😆 😆

72camaro
      Katılımcı

o araç timuçin in yaptığŸı fıstık yeşŸili siyah kaputu olan araba.sora eymen alıp soğŸan kabuğŸuna boyadı sora ne oldu bilmem.plakası çekimleriçin roc olmuşŸ.yoksa alakası yok.araçta muhtemelen ceza nın değŸil.

acmecamaro
      Katılımcı

Dedigim gibi maslak da ramazan ustaya geliyor servi icin… bakir rengi ( sogan kabugu / soganina gore degisir :)) idi sonra mat siyah yaptilar…

dash board u onun sac dan yapma degilmiydi?

Anonim
      Ziyaretçi
      acmecamaro wrote:
      Dedigim gibi maslak da ramazan ustaya geliyor servi icin… bakir rengi ( sogan kabugu / soganina gore degisir :)) idi sonra mat siyah yaptilar…

dash board u onun sac dan yapma degilmiydi?

Aaa bende ramazan ustanın oradayım hep selehadin abi var hemen yan tarafda erkan abi vay be herkes bizm buralra takılıyor.

acmecamaro
      Katılımcı

sn hangi dukkandasin? yanda kapak tamir eden bir dukkan var metalog cu orasi mi?

Benim de maslak sanayide garajim var, ben kendi arabami kendim yapiyorum…bitti zaten…

Anonim
      Ziyaretçi
      acmecamaro wrote:
      sn hangi dukkandasin? yanda kapak tamir eden bir dukkan var metalog cu orasi mi?

Benim de maslak sanayide garajim var, ben kendi arabami kendim yapiyorum…bitti zaten…

Yaw emek oto varya ramazan usta oradayım hemen yanında tek ford var (american cars,yaşŸar işŸalat) hatta o sırda renk oto filanda var.

acmecamaro
      Katılımcı

tamam tekford dami calisiyorsun? ben taniyorum ramazan ustayi da tekfordtakileri de taniyorum…

Anonim
      Ziyaretçi
      acmecamaro wrote:
      tamam tekford dami calisiyorsun? ben taniyorum ramazan ustayi da tekfordtakileri de taniyorum…

Yok yaw ne çalışŸması arabyı tamire filan çok oraya götürrümde beni ramazanusta işŸte erkan abi filan kardeşŸleri gibi severler bende onları abi gib aramızdan su sızmaz beni görmedin mi 69 mustang kırmızı .

acmecamaro
      Katılımcı

bazen tekfordun onunde temizce bir 65 mustang duruyordu o mu seninki?

benim de onun bir ust sokagi,yan blokta garajim var.

Anonim
      Ziyaretçi
      acmecamaro wrote:
      bazen tekfordun onunde temizce bir 65 mustang duruyordu o mu seninki?

benim de onun bir ust sokagi,yan blokta garajim var.

Yok o 65 erkan abinin benimki 69 kırmızı tavanı siyah deri (grande)

1000011resize6yd.jpg
      1000012resize6kb.jpg

Bu işŸte.Bu arada adım cihan abi senin dükkanın adı filan var mı yada nece uğŸrayınca senide bulayı isim cisim dükkanın senin nedir?

acmecamaro
      Katılımcı

orasi garaj , aksam ustu4 5 den sonra geliyorum genelde…ct. ogleden sonralari…tabelada sinan oto kuafor yaziyor… ama kuafor degil tabii,

*Dukkani yeni tuttugumuz zamanlarda bir aksam iceride ugrasiyorum arbada…biri” selamun aleykum sira cok varmi birader” dedi, ne sirasi dedim, araba yikamak icin seyettiydik dedi :) bende anlattim adma tabelayi sokmedik diye… :)

Anonim
      Ziyaretçi

:D tamam ozamn ben de bi ara uğŸrarım mustang ‘ı yıkamak için şŸeytirmeye bak ben sıra filan sormam hemen ben kendim yaıkarı m :)
      yaw iyide tabela olunca vergi filan verilmiyor mu tabela vergisi filan öyle yerler var adamın belli müşŸterirlri var hiç tabela filan koymuyor tabela vergisinden kurtuluyormuşŸ.

acmecamaro
      Katılımcı

belediye vergi aliyor ama komsular belediyecilere orasi depo demisler… belediyeci de gitmis…yirttik yani… ugra arada…

illetyus
      Katılımcı
      acmecamaro wrote:
      belediye vergi aliyor ama komsular belediyecilere orasi depo demisler… belediyeci de gitmis…yirttik yani… ugra arada…

Yaw hakkaten Burak su isi nasi hallettiniz bi anlatsana…
      Bende ne zamandir bizim buralarda oyle bi mekan tutmak istiomda belediyeci vergici gelince nasil olcak…..

Cunki benim kendi alet ve takimlari duzenlmem icin ciddi ciddi bir tezgah kurmam lazimki goruntu aynen ticareşŸane gibi olacak o zamanda……Gelen cok sayin yetkiliyi “ben burayi kendime actim”a nasil inandiricaz…. 😆 🙄

Lowrider
      Katılımcı

Muhtemelen yeni mavi Atatürk’lerle ile adamı tanışŸtırman gerekicektir :)

illetyus
      Katılımcı
      Lowrider wrote:
      Muhtemelen yeni mavi Atatürk’lerle ile adamı tanışŸtırman gerekicektir :)

Genel durum itibari ile oyle gorunuyor…. :?

acmecamaro
      Katılımcı

acikcasi biz genlde aksam ve ct ogleden sonra oralarda oluyoruz… bir de gunduz gitsem bile kapiyi kapali tutuyorum gelen gecen salca olmasin diye…en sevmedigim seydir aptal sorulara vakit harcamak… ( ogrenmek icin degilde geyik icin sorulan)

kapi da kapali olunca dikkat cekmiyor…acikcasi iceride takim taklavat olsada aynisindan 3 tane araba vs…bakinca ticari gozukmuyor pek…

sen nerede dukkan dusunuyorsun?
      1-kontrat yapsanda acilis yapmazsin vergi cikmaz sana…
      2-tabela koyma zaten…boylece tabelasiz dukkana kimse salca olmaz…

illetyus
      Katılımcı
      acmecamaro wrote:
      sen nerede dukkan dusunuyorsun?
      1-kontrat yapsanda acilis yapmazsin vergi cikmaz sana…
      2-tabela koyma zaten…boylece tabelasiz dukkana kimse salca olmaz…

Buralarda eve yakin bir yerde dusunuyorum……

Tabelayla filan ne isim var zaten, kapinin ise surekli kapali duracagi kesin, cunki sessiz sakin kafa dinlemeye, kendi kendime rahatca calismak icin yapicam oyle bir yeri…..

Acikcasi elimde bulunan farkli meslek gruplarinin tam takim alet edevatlari artik ne eve sigiyor, nede baska bir yere……
      Evde o kadar buyuk degilki bir odayi bu is icin ayirayim….Baska care kalmadi anliicaan…. 😆

acmecamaro
      Katılımcı

Hurriyet garajini icinde bir klube gi yer vardi…ama araba girince sana yerkalmaz..orayi genisletmeyi dusunursen guzel olabilir yakinda hersey var…elektrikci lastikci rosd balansci etc….. onun disinda gece vakti tangir tungur bi is yapinca sikayet ederler…

illetyus
      Katılımcı

Evet orayi bende dusundum, hatta sahibi Haydar la konustumda.
      Ancak son donemde onunda orada kalip kalmayacagi belli degil ziraa o arazinin sahibi oldu, varisleri bosaltmasini filan sitediler bi mahkemelik durum soz konusu….Kisacasi sallantida ne olacagi belli degil.

Benim araba hala orada, aklima gelen proje iki yada uc arabalik yer tutup etrafini kapatacaktim…

acmecamaro
      Katılımcı

hipodromun oradan e5 e dogru giderken solda dukkanlar var, motorsikletci falan da vardi orada… onlara da guzel…ama guvenlik yani hirsiz mirsiz olaylari…

illetyus
      Katılımcı
      acmecamaro wrote:
      hipodromun oradan e5 e dogru giderken solda dukkanlar var, motorsikletci falan da vardi orada… onlara da guzel…ama guvenlik yani hirsiz mirsiz olaylari…

Olabilir…..bi formul uydurucaz artik…….

acmecamaro
      Katılımcı

hayirlisi, dukkan olunca cok fazla sey yapabilirsin..soktugun bir seyi aksamina takmak zorunda kalmazsin acik garajda oldugu gibi ;)

Dukkandan sonra alet edevat cilginligi basliyor..ben bokunu cikarmis vaziyetteyim … powder coating snad blasting ve argon kaynagi almayi planliyorum bu aralar…. kit car icin…

illetyus
      Katılımcı

Dedim ya….Biz seni hepten kaybediyoruz dostum (Clinic Vakka)… 😆 😆
      Ama guzel sey be aabi kendine ait bir atolyenin olmasi…….
      Hemde alet edevat eksigin yoksa ! Ufff keyfe bak bee…..

Evet bazen bos vakit buldugumda ve arabada halledilmesi gereken bir sey varsa once durup dusunuyorum “ulan simdi gidip soksem su kadar saat tutacak, havanin kararmasina az bisey kaldi…Neyse bosver” diye habire erteleniyor, benimde sinirim bozuluyor… Takim taklavat evde yatsin yapacak adam da var ama is yapacak yer yok…….Salakca bir durum yani…. 😆

acmecamaro
      Katılımcı

EEE artik senin yapacagin sey belli olmus :) :) dukkan tutulacak…hurriyet garajina ne kadar veriyorsun?

illetyus
      Katılımcı
      acmecamaro wrote:
      EEE artik senin yapacagin sey belli olmus :) :) dukkan tutulacak…hurriyet garajina ne kadar veriyorsun?

O da cok komik bir durum…. 😆 😆

Caminin yanidaki bos araziyi biliyorsun….Oraya cok modern bir katli otopark yapildi ve acilisi yapti. Aylik abonelik 100 ytl.

Durum boyle olunca Haydarin yerinde benim arabayi koydugum bolum 150 ytl idi….Ben sure doluyor zam gelicek derken Haydar da 100 ytl ye indirdi…… 😆

Yani su anda 100 ytl….

acmecamaro
      Katılımcı

Manset : “Rekabet Haydari Vurdu!!! ” ototpark 100ytl :)

illetyus
      Katılımcı

Aynen oyle…..

Mansetin devami, Sa 4′ de=>

Guvenilir kaynaklardan alinan bilgiye gore, maddi ve manevi olarak sarsilan Haydar, caresizlik icinde isyanini soyle dile getirdi :

“Yazik oldu verdigim emeklerime ve hayallerime…..
      Benim icin artik yapacak baska bir sey kalmadi, insaatlarin tozlu toprakli ortamina gidip kendimi cimento ve tuglaya vericem…”

deyip halihazirda ortagi olan Cetin le birlikte asik yuzlu ve asabi tipli binalar insaa etmeye ve mutehaitlige basladi…….
      Haydar dan geriye kalan otoparkin basina ise Cetin in kardesi N/A gecip soyle dedi :

“Haydar aabime yazik oldu….Bende simdi ondan geriye kalanlari yasatiyor ve anilarini yaadediyorum….Olmaz olsun boyle hayat”

😆 😆 😆 😆

acmecamaro
      Katılımcı

hahahaha supero :):)

haydarin isyani diye dizi de cekerler simdi :)

Ama o hipodromun karsisinda guzel dukkanlar var… bir bak derim ben…

illetyus
      Katılımcı

Bakicam oralarada gecen gun oradan gecerken bir kac bos mekan gordum gibi sanki…… 🙄

kemal
      Katılımcı

Merhaba arkadaşŸlar, Camaro bildiğim kadarıyla satıldı ve ben bu camaro’yu kimin aldığını merak ediyorum.. Bir bilginiz var mı? GörüşŸmek üzere..

riko
      Katılımcı

Valla ben olayı anlamadım :dry:

Lowrider
      Katılımcı

bu konuda geçen Camarolardan birisi satılmışŸ heralde arkadaşŸta onu merak ediyor ama acaba hangi camaro.

Acme nin ki satılmadı bildiğim kadarı ile.
      ilk konularda gecen siyah camaro olabilir büyük bir ihtimalle
      ılletyus mu sattı acaba ??

kemal
      Katılımcı

ilgi ve hızınıza teşŸekkür ederim, Evet, siyah camarodan bahsediyorum,

riko
      Katılımcı

Yav ben bu topiğe ana sayfadan girdim, yani direk 8.sayfadan girmişŸim ve o sayfayı ilk sayfa,topiğide yeni açılmışŸ topik sandım. ılk yedi sayfayı yeni farkediyorum o yüzden iki yukarıdaki mesajda birşŸey anlamadım demişŸtim :laugh:

Lowrider
      Katılımcı

:)
      araç kime gitti bilmiyorum ama bi sorarım etrafa bilen birileri vardır.

47 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.