20 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      longcafe
      Katılımcı

herkeze slmlar. siteye yeni uye oldum. Siftah olarak bi sorum var. Bi amerikan almayi dusunuyorum daha once honda vtec 98 aracim vardi.pert ettim 1 ay kadar once simdi kaskodan 18 civari bi para alicam bununla amerikan almak istiyorum. 1-2 arabaya baktim. Birisi 72 mustang grande duz vites . resmi assagida digeride kirmizi 71 mustang gt . bu araclar hakkinda ne soyliyebilirsiniz. yedek parcasi vs. artilari eksileri nelerdir? simdiden tesekkurlr.
      713iw.şŸ.jpg
      727ew.şŸ.jpg

piyu
      Anahtar yönetici

bu kasalar mustang’in 2.degerde olan kasalarıdır…64-69 ve hatta 70 en degerli kasadır…71-72 sonra gelen ve acıkcası cok daha az tutulan kasadır… ben sahsen bu kasa yerine camaro alırım… bu yıllar camaro mustang’den kat kat guzeldir…

tum parcalarını yurtdısından getirtebilirsin. http://www.asperformans.com sana her konuda yardımcı olabilir… ayrıca hava filtresi, fren balatası gibi kullanılan parcaları kolayca bulabilirsin…

iyice arastırıp acele etmemen en onemli konu….

Anonim
      Ziyaretçi

Yaw kardeşŸim hangisi onların gt ne gt si ya kim buldu gt yi.Herneyse 70 e kadar bi mustang al yoksa elinde patlar zaten hiç tutulmaz 70 den sonralar.NOt:parça davasına paran varsa çok ford al hemen bi tane

longcafe
      Katılımcı

bska yorum ykmu?

acmecamaro
      Katılımcı

Furd alma chevrolet al :) hatta sana 74 camaro verelim…

Anonim
      Ziyaretçi

73 ün üzerinde kiç bi şŸey alma tabi paran yoksa al

piyu
      Anahtar yönetici
      longcafe wrote:
      bska yorum ykmu?

esasında bu konu yorumluk bir konu degil…
      1.paran yetiyorsa
      2.tipini begeniyorsan
      3.diger amerikanlara baktıgında geri donup gene bunlara bakıyorsan

teredut etme al…

yok ben fotolara bakarken digerlerini de begendigimi farkettim, olmazsa olmaz dersen girisme… tr’de ford daha zor chevrolet’den… cıkması da zaten yok gibi… sıfırları amerika’dan gelen incik boncuk cok parcası olacak… maliteyi cok olacaktır…

yani ozetle karar senin… birde sol menude konular kısmından bulabilecegin bir yazım var… zaman ayırıp okursan isine yarayacak bisiler cıkabilir…

longcafe
      Katılımcı

tum yorumlara tesekkr ederim. Piyu aynen senin dedigin gibi suan butcemin yeticegi (cunki vtec e cok masraf etmistim malum kasko bunlari umursamiyo) arac bu hangisine bakarsam bakim yine donup dolasip buna geliyrm tip olarak. Yarin gormeye gidicem bakalm gorundugu gibimi diilmi.Bu arada acmecamaro 74 nedir ne diildir hangisi satilik :)

72camaro
      Katılımcı

74 camaro varsa uygun fiyata onu tercih et.hatta 81 e kadar da alabilirsin kasaları hiç değişŸmedi.

ozz
      Katılımcı

acme hangi camaroyu satıyorsun? 74 verelim demişŸsin..

Tümer ARCAN
      Katılımcı

lon cafe bence 74 75 yada 78 camaro al. hatta 78 pontiac trans am da olabilir.ama 70 sonrası mustang ler konusunda diğer arkadaşŸlara katılıyorum.

piyu
      Anahtar yönetici

Burak’ın 74 size pahalı gelebilir… neredeyse sıfır gibi yaptı… cillop olması lazım ama goremedim henuz… :(

longcafe
      Katılımcı

72 pontiac ventura 307. v8 (Chevrolet 350 sinin aynisi motor var aracta) turbo fire corvette kapakli 200 ho şŸ 350 otomatik sanziman . 308.1difransiyel. arac cok temiz bordo rengli orjin alinirmi ?

longcafe
      Katılımcı

fiyat 10.000 usd

longcafe
      Katılımcı

ven3bs.şŸ.jpg

Anonim
      Ziyaretçi

Evet o yavru mehmet’in araba çok aşŸırı orjinal bi arabadır eşŸinede az rastlanır beğendiysen kap gitsin.

piyu
      Anahtar yönetici

bu konuya artık cevap verilmesin arkadaslar…

longcafe
      Katılımcı

orjinal 81 camaro 5.700 t-top nasildir?

Pontiac301
      Katılımcı

Ben arabamı satmaktan vazgeçtim,çünkü artık satıcağım kişŸi her kimse benim gibi formunu koruyacağına inanmadığım için benimkini seçeneklerden çıkarabilirsin:)

longcafe
      Katılımcı

hangisiydi seninki?

longcafe
      Katılımcı

hee anladim. ben onu elemistim zaten.bende fark ettim senin gibi formunu koruyamiycagimi.

20 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.