Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar amerikan meraklısı

27 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      rx-7
      Katılımcı

ya abilerim kardeşŸlerim.benim daha hiç amerikan arabam olmadı.
      almayı çok istiyorum ama henüz alamam..nerde bi amerikan araba görsem mutlaka heryerini inceliyorum..hatta körüklerine kadar..
      ne olcak benim sonum bilmiyorum..dükkana gelen amerikanların arkasından öölece bakıyorum..biri bana yardım etsin yaw..

illetyus
      Katılımcı

Sana tedavi anlaminda yapilacak bisey yok….

Erken teshis donemini kacirmisiz anlasilan !

Bu hastaliga fenaaa halde yakalanmis biri olarak sana yapilmasi gereken bir tek sey var….
      O da kemoterapi yontemi ile sancilari azaltmak !

Yani ilk asamada tek doz olarak derdine derman olacak bir Amerikan alacaksin tum agrilarin sancilarin gececek. Gerekli hallerde doz artirilabilir.

Gun 3 defa kullanman kafii dir…Yemeklerden once yada sonra farketmez.

rx-7
      Katılımcı

tamam doktor bey…hepimizin içinde olduğu maddi problemi atlatır atlatmaz bi amerikan satın alıcam..yaw bunu bıçak gibi kesen bi ilaç yok mu..dükkanda çalışŸırken önümden bi amerikan geçse azıtıyo namussuz.. :)

illetyus
      Katılımcı

Malesef hammadde ve ulkemiz kosullari sebebi ile bu tur ilaclarin maliyetleri bir miktar yuksektir…. Parasizlik konusunda bilim su an icin yetersiz kalmaktadir.

Bu hastaligin sancisini bicak gibi kesen bir ilac ne yazikki yapilamiyor, ziraa bu tur hastaliklar, kimi zaman ilaci kullandiktan sonra da iyice artma egilimi gosterebiliyor !

Cok bilimsel bir yaklasimla, allahtan umit kesilmez…..

Imza:
      Hi-dar Dumen.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ebet allahdam ümit kesilmez

aramızda aynı arıları çekenler var ör: tempest nicikli üye parası yok sevdası çok , kuzu kurdun yol fordun, bi sevdiğimin nasına bi v8 gazına :D lisede v8 e şŸiir bilene yazmışŸtım hey gidi gençlik hey

illetyus
      Katılımcı

Bu tam bir kronik vakka…!

Bence senden coktaaann umit kesilmis… 😆 😆

Hi-dar Dumen

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

kronik olan benim sanırım aslında işŸ yerinde deli diyolar ama ossun :D

arkadaşŸlarımda kızı bırak seni bi amerikala evlendireliim diyolar :)

illetyus
      Katılımcı

Ben oole yaptim zaten,

Evlilik bittikten sonra, simdi Camaro ile daha mutluyuz…..

Not : Bu saka degildi !

emrekaan
      Katılımcı

bende camaro, v8 Amerikan motorlar ve belaire şŸiirler yazmışŸ biri olarak, bu yaşŸımda paramı biriktirip bi amerikan almayı düşŸünüyorum.. 3 arkadaşŸa da benden bulaşŸtı bu hastalık.. ama onlarda imkaan fazla.. benden önce alacaklar galiba… :( olsun ben hayaller dünyasındada yaşŸamayı bilirim..

rx-7
      Katılımcı

aynen emre kaan.
      babam borçları ödemek için gitti kredi aldı.şŸimdi de kredi borcunu ödemeye çalışŸıyoz.allah yardımcımız olsun..amerikan merakı bende de yazın başŸladı.ama babam onlara tavuk kümesi diyo beni deli ediyo yaw..

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

yav abi ortak sorum para ortak zevk amerikan

:S loto ya devam :D

alper
      Katılımcı

ya beyler amerikanlarla ilgili dergi çıkmıyormu bu ülkede şŸöyle ağzımızın suynu akıtarak incelesk bu arada adana birisi kendi beliar’nın altı silindirli motorunu atıp komple sıfır bi v 8 motor koydurmuşŸ böyle bişŸey olabilirmi acaba varsa nerede oluyor bilenn varsa cvblasın

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

v8 motor alıp cuk diye altının yerine takarsın sorun sanayide falan yada alet edevat varssa kendin de yaparsın..

dergi yok ama olsada batar zaten kaç kişŸiyiz ki???

ebrar36
      Katılımcı

bu hastalığın tedavisi yok……

Anonim
      Ziyaretçi

Bu hastalığın tek tedavisi var, oda her şŸeyin başŸında o koltuğa hiç oturmamak 😉 . LJünkü bir kez oturdumu insan bağımlısı olur. ya nasıl desem Eroin gibi bir şŸey işŸte aşŸırı dozda almamak gerekir 😈 . (Golden Shot)

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Bizim skylark ı calıstırdıgım zaman gaza bastıgımda saga-sola yaptıgı sallanma bile insanı mest etmeye yeter de artar bile…

Pontiac301
      Katılımcı

amerikan arabasından nefret etmeme rağmen bu bende bir tutku, bırakamıyorum, satsam bile gidip başŸka alıyorum her seferinde,

Szopen
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:
      amerikan arabasından nefret etmeme rağmen bu bende bir tutku, bırakamıyorum, satsam bile gidip başŸka alıyorum her seferinde,

Türkiyedesin diye nefret ederek seviyosun bence, Amerikada olsan severek severdin (ne dedim ben) 😉

emrekaan
      Katılımcı

iyiki nefret ediyorsun.. sevsen kaç tane amerikanın olacaktı acaba

bkz: pontiac 301 arkadaşŸın imzasındaki amerikan arabalar

DeSerT
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:

Şu nefret ettiğin 79 t/a’ı bana vermeye ne dersin 8)

Pontiac301
      Katılımcı

Şuan için 77 Camaro Type LT im 76 Nova Concoursum,ve 91 Caprice Classic LTZ satıyorum,içlerinden biri içine simerse konuşŸuruz, email adresim ve aynı zamanda msn amerikanci@hotmail.com cep numaram 0 533 730 30 12,;)

DeSerT
      Katılımcı

ok aldım tel no yu. t/a’ı satmak istediğinde görüşŸmek isterim. ayrıca fotoğrafları varsa demirsert@hotmail.com adresine atarsan çok sevinirim. Birde sorum var; ne tür egzantrik kullanıyorsun motorda? hidrolic flat mi acaba?

Pontiac301
      Katılımcı

Selam, T/A satıldı;) fotoraflar var ama msn de yollarım. amerikanci@hotmail.com , motorda fabrika egzantriği neyse onu ellemiyorum, ben cadde kullanımı ve uzun yol yapıyorum,tenekeleri garaja gömenlerden değilim;)

DeSerT
      Katılımcı

Sağlık olsun napalım. şŸu an arkadaşŸımın msn den ekledim ama offline görünüyorsun. eve gidince kendi msn ime eklerim gene.

rx-7
      Katılımcı

dün dükkana 72 model eflatun renkli bi ımpala geldi..arabnın direksiyonuna geçtiğimde mest oldum o arabaya..gerçi bi başŸka amerikanda gelse yine mest olurdum ya..arkasından böle melun melun baktım ama gitti işŸte..offff of..

DeSerT
      Katılımcı

benim evimin 1 üst sokağındaki galeriyede 2 tane cadillac geldi aklım başŸımdan gitti. Bir tanesi turquaz renkli 65 coupe , diğeride sarı renkli 72 coupe deville. 72 olanda 500 cid motor var . ve o kadar temizki arabalar , kıyamaz insan yola çıkartmaya. çok fena çoook :)

mustangdelisi
      Katılımcı

ne yazıkki bendede 8-9 senedir bu hastalık var..amerikanları görmek için yolumu değişŸtiriyorum..geceleri gördüğüm araçların gidip fotolarını şŸekiyorum bigün beni alıcaklar içeri ya bakalım ne zaman..herhalde amerikan alırsam artık içinde yatarım :)

the_judge
      Katılımcı

benim eski sahinin ekzosu patladıgında cok sevinmişŸtim v8 gibi diye!!!

27 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.