8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

Internette dolasırken Bir film demosu izledim filmin ismi CARS bir animasyon filmi haziranda vizyona giriyor Walt Disney yapımı çok eğlenceli sizde sevceksiniz, bu araba sevdası bu yaşŸtan sonra çizgi film bile seyrettirir :D

DeSerT
      Katılımcı

Gerçektende süper bir filme benziyor . 1 senedir bekliyorum filmi. Filmi aslında pixar firması yaptı. Fakat geçtiğimiz aylarda walt disney 7,5 milyar dolara pixar firmasını satın alınca film walt disney etiketi altında girecek vizyona. Kaçmaz derim…

emrekaan
      Katılımcı

demosunun adresini pm den yollasan bende seyretsem :D

piyu
      Anahtar yönetici

bu tip demoları google’dan arayarak bulabilirsin… “cars trailer” filan dersen büyük ihtimalle cıkar… pixar.com waltdisney.com filanda buyuk ihtimalle vardır…

Anonim
      Ziyaretçi
      Anonim
      Ziyaretçi

Cars ‘ın Quick Time dada değişŸik bir demosu var.

firrebird
      Katılımcı

ArkadaşŸlar gittiniz mi CARS’a ? 😉
      Ben gittim, yetmedi bir daha gittim :) gerçi ikincisinden çıktıktan sonra kafayı yemek üzereydim, bütün arabalar konuşŸcakmışŸ gibi geldi bi 10 dakka boyunca :D
      çok eğlenceli, çok süper, çok başŸarılı..! gitmediyseniz kesin gidin görün derim.. 😉
      Tom Maton tam bomba.. 😆

auyilmaz
      Katılımcı

Ben bir sure once izlemistim, gercekten eglenceli bir animasyon olmus. Kirmizili eleman, eski kurttan drift yapmayi da ogreniyor! :) Guzel Porsche ile yasadiklarindan sonra, kirmizilinin kasabasindan ayrilisinda az kalsin aglayacaktim. :)

firrebird
      Katılımcı

evet ya, çok güzeldi o usta-çırak kısımları :) nasıl yürüyo hudson hornet ama? bana da en çok son yarışŸta şŸimşŸek’in kralı ittiği sahne dokundu ;)

faworim tom maton; bazı kelimeleri yanlışŸ duyuyo, 40 yıl sonra bulduğu kaputunu hemen anında yine uçuruma düşŸürüyo, şŸarkının kafiyesi uysun diye hece uyduruyo 😆

film içinde sürekli eski amerikanlara ait aksesuarların kullanılmasının beni mest ettiğini de söylemeliyim, v8 amblemleri gibi.. ;)

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.