Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar Nerden başlamalı?

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Excellence
      Katılımcı

ǖncelikle herkese merhaba 8)

-ıstanbulda günlük kullanıma uygun(park-manevra)
      -yolda bırakmayacak
      -yedek parça sorunu yaşŸatmayacak
      -4001cc üstü olarak vergilendirilecek :)
      -fazla pahalı olmayacak(4000$ civarı)
      -hidrolik direksiyonlu
      -düz vitesli
      -derli toplu, orjinal;

bir AA arıyorum, şŸu anda aklımdan geçen model 73-76 arası bir Nova..

Ne dersiniz efen’im? Yorum ve önerilerinize açığım..

Selamlar! Eren..

XLR-V
      Katılımcı

Sitemize hosgeldin !
      Ilk baslangic icin Nova guzel bir tercih bence . Tek kapi bir arabada da olur ama eger 2 kisiden fazlaysaniz Nova daha iyi .
      Bu tip araclar bulunabilir ama fiyatin $4000 de limitli olmasi biraz kotu cunku masrafsiz bir araci o fiyatlarda bulmak biraz zor . Belki 3500 ede vardir bilemioyurum ama fiyati ucuz diye alirsin sonra aldigina da pisman olabilirsin o da var yani .
      Bazi internet sitelerinde satis yapanlar var ama alinacak araci mutlaka mesela AVK Servis gibi bir yerde inceletmek gerekir
      Kolay gelsin en kisa zamanda aradigindan fazlasini bulman dilegiyle 😉

Excellence
      Katılımcı
      XLR-V wrote:
      Sitemize hosgeldin !
      Ilk baslangic icin Nova guzel bir tercih bence . Tek kapi bir arabada da olur ama eger 2 kisiden fazlaysaniz Nova daha iyi .
      Bu tip araclar bulunabilir ama fiyatin $4000 de limitli olmasi biraz kotu cunku masrafsiz bir araci o fiyatlarda bulmak biraz zor . Belki 3500 ede vardir bilemioyurum ama fiyati ucuz diye alirsin sonra aldigina da pisman olabilirsin o da var yani .
      Bazi internet sitelerinde satis yapanlar var ama alinacak araci mutlaka mesela AVK Servis gibi bir yerde inceletmek gerekir
      Kolay gelsin en kisa zamanda aradigindan fazlasini bulman dilegiyle 😉

HoşŸbulduk, teşŸekkürler :) Fiyat gerçekten problem şŸu anda, fakat seneye olmayacak, belki seneye erteleyebilirim fakat yukarıda belirttiğim özelliklerden vazgeçmek istemiyorum, anlarsınız :) . ıkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde önerebileceğiniz servis var mı yoksa en güveniliri AVK mıdır?

XLR-V
      Katılımcı

Maalesef Ikitelli de tanidim yok eski Dolapdere den bir kac kisi duydum ama hala servis yapiyorlar mi bimiyorum .
      Maslak ‘ta bir cok servis var ama benim en cok tavsiye edebilecegim AVK’dir .

piyu
      Anahtar yönetici

Dogru Amerikan Secimi

Bu yazım ön bilgide yardımcı olacaktır… sonrasında forumları takip etmeni, bilgini surekli arttırmanı önerebilirim…

bundan sonra parana uygun arabaları arastırmalı, gidip gormeli, mumkunse kullanmalı… en ince ayrıntılarına bile dikkat etmelisin ki, parana gore en iyi arabayı secebilesin…

buna ek olarak heryerde kulagın olmalı… internet siteleri, gazetelerden, galerilerden surekli takip etmelisin, buraya Aranan Amerikan ilanı bırakmalısın…

Excellence
      Katılımcı
      piyu wrote:
      Dogru Amerikan Secimi

Bu yazım ön bilgide yardımcı olacaktır… sonrasında forumları takip etmeni, bilgini surekli arttırmanı önerebilirim…

bundan sonra parana uygun arabaları arastırmalı, gidip gormeli, mumkunse kullanmalı… en ince ayrıntılarına bile dikkat etmelisin ki, parana gore en iyi arabayı secebilesin…

buna ek olarak heryerde kulagın olmalı… internet siteleri, gazetelerden, galerilerden surekli takip etmelisin, buraya Aranan Amerikan ilanı bırakmalısın…

Tekrar teşŸekkür ederim, yazıyı zaten okumuşŸtum :) diğer noktaları da değerlendireceğim..

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.