Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar cok acemıyım.AA almak ıstıyorum allah rızası ıcın yardım!!!!

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      marety34
      Katılımcı

su sıralar delırıyorum.a a yı almaya karar verdım fakat bıraz para sorunum var.67-74 arası ımpala almak en buyuk hayalım.ızmırde oturuyorum benımle engın bılgılerınızı paylasırsanız cook sevınırım.

piyu
      Anahtar yönetici

selam,

almayı dusundugun arabalar hakkında soru sorarsan, herkes bilgisi olcusunde cevap yazabilir… suanda bir soru olmadıgında kimse yazmamıs 😉

CcRider
      Katılımcı

slm ben okan izmirden dün üyeligim yoktu bu siteye marety34 benim için yazdı ondandr.neyse ben 67 74 arası arıyrm.67 impala buldum 6 silindir direkli ama arabann önden kazası warmşŸ ama yapılmşŸ hoşŸ 39 yaşŸında 1 arabann kazasız olması zor tabi ama kaza burundan oldugu için kaportacı ilerde uraşŸtrabilir demişŸ ama motoru gayet iimşŸ yeni toplanmşŸ 1 abim tavsiye etti sonradan ögrenmşŸ kazalı oldugunu ben genede bakiyim diorum çünkü en sewdigim kasalardan sizce gerçektn sorun çıkarrmı.vede 67nin özelliklerini yazabilirsnz sewinirim.

piyu
      Anahtar yönetici

67 impala 75.600 adet üretilmişŸ, 9545 adeti cabriolet 327ci 275hp ve 427ci 425hp en ust motorlar…

senin baktıgın 6 silindir 250ci yani 4000cc ve standart olarak 3 ileri düz vites ile cıkıyormus…

CcRider
      Katılımcı
      piyu wrote:
      67 impala 75.600 adet üretilmişŸ, 9545 adeti cabriolet 327ci 275hp ve 427ci 425hp en ust motorlar…

senin baktıgın 6 silindir 250ci yani 4000cc ve standart olarak 3 ileri düz vites ile cıkıyormus…

eywallah saol bu bilgi çok ii oldu benim için güçlü 1 motor o zaman peki kazalı olsada 1 bakmaya deyermi
      1de 69 impala 6 silindr onun hakkında yardımcı olmaını istesem çok şŸeymi isterim acaba

piyu
      Anahtar yönetici

cok sey istemezsin… iste isteyebildigin kadar… biliyorsak yazarız olmadı arastırıp buluruz 😉

yazmayı unutmusum 6 silindir 250ci dedigim motor 140hp… ama yıllardan kaynaklanan bir hp kaybı kesin vardır… senin motora bakman ve daha sonra basit modifiyelerle daha cok hp elde etmen mumkun… esasında bu da modifiye degilde iyilestirme diyelim :)

kazalı olması iyi birsey degil ama 40 yasında bir arabadan kazasız olmasını beklemekte iyimserlik ama yok degil tabi… bolca kazasız temiz amerikan var… kazası sonrasında iyi bir usta elinden adam gibi yapıldı ise duzgundur ve sorun olmaz… kaza konusuna bence cok takılma… sasesinde sorun varsa problemli oluyor sanırım…

senin dikkat etmen gereken daha cok konu var…

mesela yazan km’ye de dikkat etme… 300.000 ya da 5.000 farketmez… arac diri olsun… mekanik iyi olsun… curuk az olsun tamamdır :)

CcRider
      Katılımcı

eywallah saol baktrcam o arabaya 1 kaç tane daha araba war onlarda bakcam hangisi daha iyiyse alcam onu

CcRider
      Katılımcı

bana 64 impala SS hakkında bilgi werebilirmsnz

piyu
      Anahtar yönetici

baska temiz bir konu acarsan daha guzel olur… hem daha sonra arayanlara da referans olur… sen konuyu ac… ben aksama bilgileri hazırlar yazmaya baslarım… 😉

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.