Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar 69 impala V6 motor

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      CcRider
      Katılımcı

arkadaşŸlar ben bi amerikan almak peşŸindeyim pek çok araba araşŸtırıyorum ama gönlümde yatan aslan 69 impala bi ilanda V6 motorlu 69 warmşŸ V6 motorun özelligi nedir yani 350 V8 in 2 silinidr alımşŸ halimidr yada başŸka 1 wersiyonmu yardım ederseniz sewinirim

-aLicaN-
      Katılımcı

merhaba arkadaşŸım v 6 olduğundan eminmisiniz çünkü v6 çok rastlanan birşŸey değildir özellikle 69 chevy için

CcRider
      Katılımcı

walla ben ilanın yalancısıyım hatta böyle 2 tane ilan war
      http://www.araba.com/296701.html
      bunun sahibiyle konuşŸtum o söyledi
      http://www.araba.com/308857.html
      bundada ilanda yazıyo

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bence ikincisine sonradan takılmışŸtır vvarsa ama ikiside “L 6” gibi geldi

L demişŸtir belki v anlamışŸsındır ama ilk arabayı pahalı buldum :S

CcRider
      Katılımcı

walla bilmiom ama öyle dedi ilk ilandaki adam

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

belki motoru kötüdür biyerdende denk gelmişŸtir takmışŸtır ama çok pahalı :S

CcRider
      Katılımcı

anlaşŸamadık zaten adamla :D

piyu
      Anahtar yönetici

bu 2 motor hacmi’de ya yanlıs ya da alakasız bir motor var… bence 2.5 diyen 250ci L6 yani düz 6 silindirdir… diğer ise 3700cc dediği buyuk ihtimalle 350ci’tir…

V6 kesin degildir yanlıstır bile diyebilirim… alican dogru soyluyor…

-aLicaN-
      Katılımcı

slm illa 69 diyorsanız ankarada bi 69 buldum ama toplanmaya ihtiyacı var ikinci resimdeki 69 gibi beyaz impala tahminim 6 düzdür ama malesef onunda sahibini bulamadım :(

sschevyss
      Katılımcı

alla alla v6 hiç duymadım ben 69 chevrolet kullanıyorum blair benimki.

kısa sıralı 6 var bende 2500cc

impalalarda da uzunkol düz altı veya 8 var diye biliyorum v6 hiiiç duymadımama muhtemelen değişŸtirmişŸtir motoru malum her motor az bi uğraşŸmayla oturtulabiliyor bizim ihtiyarlara

-aLicaN-
      Katılımcı

slm v6 benim bildiim 50-53 dodge plymouşŸ larda falan çıkmışŸtır zaten 3-5 sene gibi bir mazisi var v6 nın

NOMAD
      Katılımcı

69 senesinde chevrolet de L6 yanı sıralı 6 silindir vardır, 250 cuinc=4.1 lt dir.

Bahsi gecen araçta gerçekten V6 var ise mutlaka sonradan koyulmuşŸtur, buick den cıkma 3.8 lt V6 olma ihtimali çok yüksek.

CcRider
      Katılımcı
      sschevyss wrote:

impalalarda da uzunkol düz altı veya 8 var diye biliyorum v6 hiiiç duymadımama muhtemelen değişŸtirmişŸtir motoru malum her motor az bi uğraşŸmayla oturtulabiliyor bizim ihtiyarlara

satmayı düşŸünürmsn arabanı düşŸünürsen msnim
      misunderstood270@hotmail.com
      satmasanda ekleyebilirsn

piyu
      Anahtar yönetici
      sschevyss wrote:

sschevyss 2500cc oldugundan eminmisin? 250ci olmasın o??? 2500cc 150ci civarı eder…ben duymadım hic?

CcRider
      Katılımcı
      piyu wrote:
      sschevyss wrote:

sschevyss 2500cc oldugundan eminmisin? 250ci olmasın o??? 2500cc 150ci civarı eder…ben duymadım hic?

bende ilk defa dudum 2500cc götürmezki o aranayı:D

sschevyss
      Katılımcı

yok ya pek satmaya niyetimiz yok herşŸeyinden memnunum.

ama bi 59 sahibi olmayı çok istiyorum belki bitane bulursam ozaman satmayı düşŸünürüm

motor 152ci. yani 2500cc orjinal motoru 1972 de izmirden türkiye ye girmişŸ o evraklarıda hala mevcut elimde o evraklarda da aynı bilgi var

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.