Ana Sayfa Forumlar Teknik Yeni Başlayanlar Chrysler NEON 2.0 ı LX Sport ALMAK ıSTıYORUM ÖNERıLERıNıZ

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      exs85
      Katılımcı

PARLJA SORUNU VARMI ?? DAYANIKLIMI ?? :?: :?:

XLR-V
      Katılımcı

Parca problemi olmaz istersen AVK Servis ile gorusebilirsin
      0212 276 95 69
      Ama dayanikli mi degil mi o birazda kullanmaya bagli .Eger arac hor kullanilmissa mutlaka bir takim problemler cikarir ve isi bilmeyenler araci kurcalamissa durum daha kotu ama almadan once servisten araclarla ilgili detayli bilgi alabilirsin

exs85
      Katılımcı

araba arıza yaptıgında bir renault gibi kolay yaptıramayız degilmi???

XLR-V
      Katılımcı

Reno ile ilgili hos bir sey anlatiyorum…Bizim tanidik aile dostu var kendisi r12 bakimi yapiyor zamaninda.Bir gun birisi r9 getirince ” ben bunu hic ellemedim ben r12 ustasiyim.” diyor .
      Aslinda neticede Amerikan Arabasi oldugu icin tamiri kolaydir ama unutulmamali ki elektronik agirlikli olan bu arabalarda her yere goturmemekte fayda var bence . PArca ucuzlugu olarak reno gibi beklememek gerek ama sundugu konfor ve rahatlik reno yu gecer .

exs85
      Katılımcı

ben bu arabaların tüp takılmışŸına hiç rastlamadım benzin tüketimi hakkında bilginiz varmı ???

fikret
      Katılımcı

slm arkadaslar ben de yeni chrysler neon aldim kullanimi konforu süper gaz taktirdim yeni uzun mesafe icin yakiti iyi

fikret
      Katılımcı

burda yok parca sorunu dayaniklik kullanisa bagli
      sen aldinmi neon

Inan KAPTAN
      Katılımcı

aldınız mı neon?

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.