Ana Sayfa Forumlar Forumlar Yeniler Yeni Foto Galerisi ?

• Bu konu 3 yanıt içerir, 2 izleyen vardır ve en son 15 yıl 10 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

ArkadaşŸlar,

Klasik foto galerisini bir kenara bırakarak öğretici (ve belkide eğlendirici) bir foto galerisi planlıyorum.

http://amerikanaraba.com/index.php?option=com_alphacontent&section=11&cat=24&task=view&id=43&Itemid=99999999

bir örneği budur. Yazılar, fotolar videolar vs olacak… bir giren kisi bircok bilgi alarak siteyi gezebilecek…

fakat tahmin edeceğiniz gibi bunu yapmak bayag zor… bildigim camaro bile bayag zamanımı aldı ki az bildiklerim bayag zamanımı alacaktır muhtemelen…

gorusler yorumlar…

Lowrider
      Katılımcı

bunların altında chevrolet camaro yanına rs ss z28 lerini de yazsak daha iyi olur bence :)

skyce
      Katılımcı

Piyu, inanmazsın :) ben galiba bunun chevy serisini az biraz hazırladım ve maille yolladım..
      Umarım işŸine yarar, hatta istersen yıl yıl da düzenledim onu da yollarım hemen istersen..
      ıçerisine biraz yazı eklemek lazım..

Anonim
      Ziyaretçi

skyce,

mailleri aldım, fakat halen laptop’a ofis yüklemediğimden bakamadım… işŸte bakıp siteye ekleyecegim..

teşŸekkurler… faaliyete gecen ilk moderator…

darısı digerlerinin basına diyelim…

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.