Ana Sayfa Forumlar Forumlar Yeniler De?i?ik Foto Galerisi + Bilgi

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

ArkadaşŸlar,

Bir sitede gördüğüm ve akışŸı açısından hoşŸuma giden bir bölümü açıyorum. Ama sıkı tutup bayağ güzel sayfalar eklemeyi planlıyorum.

http://amerikanaraba.com/index.php?option=com_alphacontent&section=11&cat=25&task=view&id=45&Itemid=99999999

Delorean için yaptığım bölüm toplam 8 foto ve yazılardan oluşŸuyor. Dün gece 4 tanesini yapabildim, diğerlerini de kısa sürede eklerim.

ılk sayfaya tıkladıktan sonra güzel bir foto ve altında yazı, 1-2 cümle fazla değil, hemen altında diğer fotolara linkler var, tıklıyorsun, baska foto ve yazı (bazen devamı olabilir, bazende genel ve kısa bilgiler olabilir) akıcı, işŸten fırsat bulunca 10-15 klik ile birseyler ogrenilebilen bir format, benim hosuma gitti…

yorumları bekliyorum, mesela alttaki yazı evdeki bilgisayarda cok guzeldi, isten baktım bayag buyuk olmus… gibi…

Anonim
      Ziyaretçi

ArkadaşŸlar,

BaşŸka bir fikrim geldi ve ona basladım… sanki daha guzel gibi ne dersiniz?

http://amerikanaraba.com/galeri/şŸumbnails.php?album=8

fehmi
      Katılımcı

piyu bence tartışŸmasız 2.si daha güzel
      ellerine sağlık

riko
      Katılımcı

Bence de 2. güzel.

Lowrider
      Katılımcı

2. daha güzel olmuşŸ bence

XLR-V
      Katılımcı

2. olan daha iyi gibi

Anonim
      Ziyaretçi

:)

ArkadaşŸlar pamuk eller cebe, öyle güzel deyip gitmek yok. Sevgili Moderator’leriminde yardımı lazım.

ışŸ inanılmaz basit. (Fakat zaman alıyor)

http://www.vikipedia.org sitesi açılır (ingilizce olan) aracımızın marka ve modeli yazılır, güzel hikayesi gelir.

Sitemiz foto galerisi açılır, ilgili marka model bulunur (ya da önce bulun sonra vikipedia’ya açın daha iyi) ǖrnek 1968 Chevrolet Camaro
      kaç foto var ise o kadar cümle yazmamız gerekiyor. Bu cümlelerin ayrı ayrı görüntülendiğinde de anlamlı olması gerekiyor. Mesela sadece üretim adeti 55.826 adetti dediğimizde kim kac model belli değil. Bu cümlenin "1968 yılında Camaro üretimi %50 arttı ve 55.826 adet oldu." olmalı.

Riko hayırlı artık sende moderator’sun, sorumlulugun arttı, destek bekliyoruz… moderator olmayıp en aktif olan uyeyi de moderator yaptıgıma göre konusan uye kalmadı gibi :)

moderatorler foto galerisini nasıl kullanacak cok basit, foto galerisine girince en son fotoyu gosteren sayfada alt bölümde "açıklama düzenle" tuşŸu çıkacak, basınca açılan açıklama kısmına açıklamayı yapışŸtırabilirsiniz.

Diğer püf noktası ise foto galerisinde 3 adet 1968 Camaro fotosu var ise 3 ayrı birbirinden bağımsız cümle yeterli olacaktır. Basitce notepad’e yaz, copy/paste o kadarrrrrr

6 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.