17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

ArkadaşŸlar,

2009 yılında efsane geri dönse ve Drag Organizasyonu yapsa mı? diye düşŸünmeden kendimi alamıyorum…

Dün gece eski yaptıklarıma baktım, sticker’lar, brosurler, dvd, vcd’ler, yarıs katılım formları, tshirtler vs vs kısıtlı imkan ama cok cabalamısım yahu… :)

bazıları cok uyduruk, bazılarıda cok guzel olmus… sonra dergilerdeki yazıları gordumde içim kıpraşŸtı….

hadi bakalım ne diyorsunuz… yarıs yapalım mı? yapsak kac amerikan gelir (rakam sallama degil arac arac olsun lütfen) amerikanı olan ben gelirim/gelmem desin, amerikancı tanıdıgı olanda …falanca gelir gibi yorum yapsın lütfen…

Angelus
      Katılımcı

Ben ve benim çevremdekiler gelirler..

Lowrider
      Katılımcı

Ben de gelirim.
      etrafımdanda aracı çalışŸanları gene getirmeye calışŸırım.
      6-7 kişŸi getiririm diye tahmin ediyorum. bluesman aracı yaza kadar bitirecek o kesin gelir. siberbunakda bu aralar impala arıyor gene alırsa o da gelir :)alamazsa camarolarından birini artık ben çalışŸır hae getiricem adamın şŸurda nekadar ömrü kaldıki bari rahat rahat binsin bunak dede :).
      aracı restorasyonda olan 3 4 arkadaşŸ daha var onlarda yaza kadar bitirirse gelirler

Lowrider
      Katılımcı

3 tane 500+ hplik araba var. iddialı arkadaşŸlar getiririm yani :)
      AVK nın araçlarını saymazsak tabi :)
      twinturbo viper gelirse gözlerimiz kulaklarımız bayram eder

Angelus
      Katılımcı

Lowrider yazan:

Quote:
      Ben de gelirim.
      etrafımdanda aracı çalışŸanları gene getirmeye calışŸırım.
      6-7 kişŸi getiririm diye tahmin ediyorum. bluesman aracı yaza kadar bitirecek o kesin gelir. siberbunakda bu aralar impala arıyor gene alırsa o da gelir :)alamazsa camarolarından birini artık ben çalışŸır hae getiricem adamın şŸurda nekadar ömrü kaldıki bari rahat rahat binsin bunak dede :).
      aracı restorasyonda olan 3 4 arkadaşŸ daha var onlarda yaza kadar bitirirse gelirler

Siberbunak ve arabaları hiç bitmiyen öykü gibi.. Adamı arabaları, cep telefonu ve bir fıçı romla beraber gömecekler B)

Lowrider
      Katılımcı

ozaman bile kesinlikle cep telefonunda star trek izleyip hihohoyt diye güler

Angelus
      Katılımcı

Lowrider yazan:

Quote:
      ozaman bile kesinlikle cep telefonunda star trek izleyip hihohoyt diye güler

Onu bilemem ama her sabah birilerinin kahve dökmesi akşŸamda efes dark dökmesi gerekecek.. Camia bu görevi paylaşŸmalı..:P

Drag konusunda, yaza kadar biterse enterasan arabalar var portföyde her şŸekilde geliriz.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bende gelir izlerim :D

Anonim
      Ziyaretçi

özgür, hakan biraz daha net olalım…

suanda gelebilir
      özgür – camaro
      hakan – camaro

belki gelebilir
      bluesman – camaro

bunların dısında isim arac yapalım ki bende biraz gaza geleyim diyorum… Bu arada gelecek amerikan degil yarısacak amerikan lazım…

ayrıca yarısın korfezde bir pazar gunu oldugunu unutmayalım…

katılım ucreti max. ne olmalı ki kimse caymasın… ǖrnek 100-150 TL ok midir? (minimum rakam olması icin tabiki ugrasacagım, mumkunse bedava :) )

Lowrider
      Katılımcı

ücretin beleşŸ olması en iyisi olur.
      100ü geçerse ben 1 belki 2 kere gelirim heralde :)
      zaten körfeze gidip gelmek 1.5 depo benzin demek :)

emrenin camaro şŸuan kaporta da toplanıyor. haziran sonu falan bitmişŸ olucak diye planlandı bakalım ters giden birşŸey olmazsa yaza hazır.

şŸuan arkadaşŸlardaki arabaları yazayım ben bunlar %80 gelir bir organizasyon olursa.

Erhan – 454 apache
      Atila – 454 corvette
      Berk – 502 GTA
      ǖzgür – 454 camaro
      Emre – 350 camaro
      Cihan – 302 mustang
      Memo – eagle talon (hehe)
      Uran – 350 silverado
      Aybars ve cihan nın cevresi genişŸ onlarda eğer gelirlerse onlar da getirir.
      ıstemihan askerden dönücek adam 1.5 senenin hıncını almak için gelir
      Behiç abilerde 3 5 tane araç getirirler gibi geliyor. güzel araçlar hazırladılar.
      eskilerden Koray abi timuçin ve atay da kesin gelirler diye düşŸünüyorum.

Angelus
      Katılımcı

YetişŸirse şŸu araçlarda gelir büyük ihtimalle,

74 Pontiac Firebird – Nihat Evren Derman
      72 Pontiac Firebird – KurtuluşŸ Kollukçu ..
      85 Pontiac Transam – Kenan Canıtezer

ısterseniz 2-3 adette kallavi capon araç sahibi arkadaşŸı davet ederim.

EE bu arada NMD Serdar gelmiyormu?

Lowrider
      Katılımcı

Valla Serdarı önceki her yarışŸada .ağırdım hepsine gelirim abi dedi ama hiç gelmedi o yüzden pek sanmıyorum geleceğini. Siyah nova standart zaten belki onunla gelir. kırmızının motor iyi ama onunda araba kötü durumda.

Burak belki trnin en iyi 3.geni ile gelir piyasa yapıp aracı satmak için :). aslında corvettei bitirebilse ozamana kadar baya az işŸi kaldı aracın onunla kesin gelir.

Angelus
      Katılımcı

Uran gelse iyi olur malzemeleri taşŸır kamyonuyla :laugh: Yolda kalan arabaları çeker:laugh:

uran Acikgoz
      Katılımcı

zuahah ben de kamyonla katılcam:D özgür 454 ü ödünç versene:D

Lowrider
      Katılımcı

Angelus yazan:

Quote:
      Uran gelse iyi olur malzemeleri taşŸır kamyonuyla :laugh: Yolda kalan arabaları çeker:laugh:

hehhe dimi arkaya bi motor la şŸanzıman atalım ne olur ne olmaz

Lowrider
      Katılımcı

motoru 4500$ a 99 yıllığına kiralıyorum abi buyur :)

Angelus
      Katılımcı

Uranın kamyona V12 superchargerlı motor atcaz.. Made in GM but import from England…

72camaro
      Katılımcı

bayadır foruma girmiyordum öncelikle hoşŸ geldim.ben yarışŸa girerim elbette.tahminimce 10 araba getirebiliyorum.bu arada doğan benimle irtibata geçersen 11 temmuz pist benim adıma rezerve edildi.o güne yarışŸ düzenlemeyi düşŸünüyorum.seninle bir organizasyon yapalım.hazır elimizde bize ayrılmışŸ bir tarih varken.
      sevgiler

17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.