• Bu konu 36 yanıt içerir, 13 izleyen vardır ve en son 18 yıl 8 ay önce piyu tarafından güncellenmiştir.
36 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      atay
      Katılımcı

11 eylül yakla$iyor artik bu konu hakkinda bir topic açmanin zamani geldi.
      Beklentileriniz,istekleriniz, dü$ünceleriniz…

piyu
      Anahtar yönetici

cok yarısmacı
      cok seyirci
      bol alkıs tezahurat
      2-3 kez kırılan pist rekoru
      kazasız belasız bir gun
      yagmursuz bir gun
      cok sıcak olmayan bir gun
      bol muhabbet
      bol foto ve video 😈 😈 😈

Lowrider
      Katılımcı

autodroma gelebilecek kadar benzin parası

piyu
      Anahtar yönetici

valla ben son 2 yarıs oldugunu belirterek gelecek arkadaslara gaz vereyim… ekim’deki son yarıstan sonra en az 6 ay boyunca yarıs filan yok… evde vcd-dvd seyrederken keske son 2 yarısa gitseydim diye aglarsınız… 😆

KAÇMAZZZZZZZZZZZZZ 😈

illetyus
      Katılımcı

Son bahar kampanyasi yani….. 😆

Anonim
      Ziyaretçi

saglam bi blok 👿

Lowrider
      Katılımcı

kimler geliyor yarışŸa ?

muhtemelen ben geliyorum kupa almadan da dönmem çok iddalıyım

72camaro
      Katılımcı

bende varım.hepinizi geçerim.

Anonim
      Ziyaretçi

Hiç kimse heveslenmesin Tipo ile gelip hepinizi geçicem whuhohahaha 😈
      tamam kötü bir espiriydi 🙄

piyu
      Anahtar yönetici

ben guldum bu dedigine bak… demekki kotu espri degil…

seyretmeye gelebiliyormusun bilmeiyorum ama gelirde seyredersen sende cok guleceksin…. 😆

Anonim
      Ziyaretçi

ımkan bulabilirsem inşŸallah geleceğŸim, orada bulunmayı çok isterim.

Qurny
      Katılımcı

ulasım sorunumu cözersem gelmeye calısıcam 😉

Bluesman
      Katılımcı

biz ekip olarak geliyoruz,
      ben yarışŸa katılsammı diye düşŸünüyorum, öylesine bi makinayı denemek için ama ekimdekinede katılabilirim bilmiyom.. izleyici olacağŸım kesindir ama

piyu
      Anahtar yönetici

emre hayırlı olsun camaro,

enfes bir zamanlama yaptın, emin ol benim nakit hazır olsa ve almayı planlasam kesin almıstım… cok temiz bir camaro…

valla volkan’a cok baskı yapmıstım yarıssın diye ama yarısmamıstı… belki sen gelirsin… arka tarafta muhabbet cok guzel oluyor.. ozgur geldi bilir 😉

Bluesman
      Katılımcı

Camaro yu aldım, inanırmısın daha ilgilenemedim, garajda yatıyor aldığŸım gibi :) ama şŸunu söyleyebilirim, çok şŸaşŸırdım. Hızlı bir araç 😈 bu haline göre çok tatmin edici…. En son ne zaman haber vermem gerekiyor sana bu katılım için, bide ücret neydi :)

piyu
      Anahtar yönetici

önkayıt olayından 2 yarışŸ önce vazgeçtim, yorulduğŸuma değŸmiyor. O gün saat 11:30-12:00 arası orada olman yeterli…

ücret 40ytl ya da 50ytl (bir gelismeye gore sekillenecek)

piyu
      Anahtar yönetici

ArkadaşŸlar,

Şuanda kesinleşŸen ödülleri belirtmen isterim.

Acarkent Sonax’tan 1.ye DışŸ Boya Koruma
      http://www.acarlarsigorta.com

mbozkır’dan 1.ye 1/18 ölçekli, 2.ye 1/24 ölçekli, 3.ye 1/32 ölçekli ve En Cesur YarışŸmacıya 1/43 ölçekli model arabalar
      http://www.mbozkir.com/amerikanarabamesaj.htm

tüm katılımcılara hediye verebilmek için çalışŸmalarım devam ediyor… 😉

piyu
      Anahtar yönetici

Ve güzel haber…

Tüm yarışŸmacılara AynaTamiri.com’dan 1 çift (sağŸ ve sol) dışŸ ayna veriyoruz… Bu aynalar tüm marka ve modeller için hazır üretilmişŸ olabilir veya özel olarak üretilebilir. Renk seçimide (mavi, füme, natürel) size kalmışŸ… :D
      http://www.AynaTamiri.com

piyu
      Anahtar yönetici

Gene bir hediye haberi…

YarışŸmada 2. ve 3. olanlara AsPerformans’tan YağŸ filtresi, Hava filtresi ve Benzin Filtresi veriyoruz. (Arabanıza uygun olanı verilecektir)

http://www.Asperformans.com

Bluesman
      Katılımcı

[quote:c1da718ae2=”piyu”]önkayıt olayından 2 yarışŸ önce vazgeçtim, yorulduğŸuma değŸmiyor. O gün saat 11:30-12:00 arası orada olman yeterli…

ücret 40ytl ya da 50ytl (bir gelismeye gore sekillenecek)[/quote:c1da718ae2]

KardeşŸim şŸu anda garajda makina ile ilgileniyo , bi sorun çıkmazsa benim içime sinerse kesin gelicez.. fren lere güvenmiyom derdim o :(

piyu
      Anahtar yönetici

Güvenlik en önemli konu… tabiki öncelikle senin içine sinecek… umarım sorun olmaz gelirsin… :D

Pontiac301
      Katılımcı

Volkanın camaroyu siz almışŸssınız hayırlı olsun….

“Bluesman”][quote:669f0c5398=”piyu”]önkayıt olayından 2 yarışŸ önce vazgeçtim, yorulduğŸuma değŸmiyor. O gün saat 11:30-12:00 arası orada olman yeterli…

ücret 40ytl ya da 50ytl (bir gelismeye gore sekillenecek)[/quote:669f0c5398]

KardeşŸim şŸu anda garajda makina ile ilgileniyo , bi sorun çıkmazsa benim içime sinerse kesin gelicez.. fren lere güvenmiyom derdim o :([/quote]

Bluesman
      Katılımcı

teşŸekkürler bakalım umarım herşŸey çok güzel olacak :)

illetyus
      Katılımcı

Dogan dar imkanlar icinde hazirladiklarin icin seni kutlamak lazim..!

Ilk 3 le birlikde toplam 4 dereceye hediyeler ayarlaman bunlari organize etmen cok guzel… Dahada onemlisi bu ise basladin ve devam ettiriyorsun..!

Her seferinde sana yalanci cikmakdan bende biktim ama bu sefer gercekden
      hic ayarlama sansim yok. :?
      Zira kosusmalarim hizlandi ve ustune ustluk benim arabanin “alti yok” !

Yani 30 yillik orginal tabanin artik degisme zamani gelmis….Arabayi soktuk su anda yapimda. 😉

Fred Cakmaktas modeli gelmeyi dusundum bir ara ama sanirim oda mumkun degil…. 😆 😆

Simdiden basarilar ve katilacak olanlara iyi eglenceler……

Qurny
      Katılımcı

dogan abi özür dilerim ama ben gelemiycem.
      Babamın misafirleri geldi Ankaradan,bu taraflarda olmam lazım..
      Biliyorsunuz bakırköydeyim ben,pazar gunu buralarda olucam misafir olmasaydı gelebilirdim.
      Ama bisi olsa misafirlerle ilgilenmem falan gerekse cok ayıp olur,adamlar “40 yılın bası bi geldik bırakıp gitmisler” der :)
      O bakımdan..
      Gelmeyi cok isterdim ama bilirsiniz misafirler herzaman hersei mahvederler :) bu da öyle oldu..
      yine de saolun hersey icin 😉
      atay abi sende cok saol

Angelus
      Katılımcı

Ruhsat ve plaka problemimi çözebilirsem bugün geleceğŸim.

Bluesman
      Katılımcı

biz kesin geliyoruz ancak yarışŸa katılmıcam.. fren davasından.. umarım bidahakine
      bu arada pazar yağŸmur yağŸarmı gençler.. yağŸmaz herhalde…

DiamonD
      Katılımcı

Bn izlemeye kesin geliom

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Bende oradayım.VCD-DVD standının basında :P

piyu
      Anahtar yönetici

Yagmur düşŸüncesi ve takibinden vazgeçtim, en basitinden tam saat 13:00 gibi yagmur yagsa ve ardından gunes acmasa yarıs iptal olur…. yada daha once oldugu gibi sabah hafif bir ciseleme sonrasında guzel bir gunes pisti kupkuru yapabiliyor…

herzamanki gibi toplanalım… muhabbetimizi eder yarıs saatini bekleriz…olmadı evlere doneriz…mudahale edemediğŸimiz olayları macburen kabulleniyoruz :D

gelemeycek arkadaşŸlar sonraki yarışŸa beklerim hepinizi…illaki herkes heryarışŸa katılacak yada seyredecek diye bişŸi yok… gelemeyenlere de dvd-vcd satarım 😈

Gurcan (sağŸol) organizasyon icin cok ugrasıyorum ama sponsorlar ve yardım eden arkadaslar olmasa cok cok eksik olur… herkes bi ucundan tutmus gidiyoruz… acık konusmak gerekirse riski alarak basladım ama islerde iyi gidiyor, buyuk bir sorun yasamadık, umarım hic yasamayız…

umarım ileride daha guzel olur….. 😉

gtagucu
      Katılımcı

4. yarışŸ VCD’si ne durumda? Yarın satışŸta olacakmı?

piyu
      Anahtar yönetici

😆 😆 😆 😆 😆

dvd hazır… shov marka dvd’de seyrettim.. goruntu super oldu… sadece 1 eslesmeye ait video yok…

timucin-cem(benim kayınbirader) ceyrek final yok… sanırım o sırada sarj sorunu olmustu…

akısıda cok guzel oldu….

tek sorun var… ilk giristeki sarkının sesi biraz acıkmıs… hafif kulak tırmalıyor… birde akısta sonlarda bir hata yapmısım….

bu dvd benim icin cok degerli 3 gecedir sabahlıyorum… bayag ugrastım… kaliteli olsun diye hic sıkıstırmadan ugrastım…..

suanda da vcd’ye ceviriyorum ama vcd garantisi veremiyorum….lakin biraz evvel elektrikler kesindi…zonk diye kaldım… ama sanırım 2-3 gibi yatacagımdan onları da yetistiririm….

bu arada 2 dvd daha var onlaıda yetistirdim…… stephen speilberg’den duel filmi ve history channel modern marvels muscle cars belgeseli… pontiac gto ve muscle car kavramını anlatıyor… 40-45dak…

bence cok guzel oldular… bakalım bekledigim ilgiyi gorecekmi…?

tv ve dvd’de olacak gorup alırsınız 😉

Anonim
      Ziyaretçi

Ben istiyorum 4.yarışŸın videosunu (bende varsam heee 8) ) dvd filan hangisi varsa elinizde ben istiyorum burak abi bizim buralara gelirken getiri versin lütfen.

piyu
      Anahtar yönetici

dedigim gibi 1 eslemeye ait 2 kalkıs yok sadece… sana benim en kolay gondermem kargo ile olur cihan… benim hesaba 10ytl gonderirsin…bende hemen kargolarım…

Burak’a bırak o sana ugrasın filan zor gozukuyor… ama havale’de bana zor dersen ben gorustugumde ona bırakırım…

belkide ailene seyrettirip nasıl bir organizasyon oldugunu nelerin yapıldıgını anlatabilirsin… 😉

Anonim
      Ziyaretçi

DoğŸan abi ailem zaten 4. yarışŸa benimle beraber geldi ama babam işŸte eski arabadır frenlerin tutmaz flan yinede söyleniyor bana ama ben o pistlere aidim başŸka yolu yook 8)

ata recai
      Katılımcı

ne freni gerek yok be durmazsa tel var o durdururr hehhe

piyu
      Anahtar yönetici

Ata abi’nin mutlaka bir bilidiğŸi vardır :D

36 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.