Ana Sayfa Forumlar Forumlar AmerikanAraba.com Drag Yarışları AA 5.Drag sonuçlar…

29 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

ArkadaşŸlar,

Hemen sıralama turu dereceleri ve sonuçları siteye ekledim. Sol menüde AA-Drag YarışŸları’nın altındaki Tüm Bilgiler linkine tıkladığŸınızda açılan sayfadan kolayca ulaşŸabilirsiniz…

YarışŸa gelen ve yorum yapmak isteyen arkadaslar burayı kullanabilir….

Mesela yarışŸ gününün akışŸı sizce yavaşŸ mı? kalkışŸlar için daha hızlı sıralanılıp çabuk bitirilmesi daha mı iyi olur? yorumları bekliyorum…

Lowrider
      Katılımcı

abi yavaşŸ olan tek şŸey benim arabam ahahaha,

nice and slow.

edit: Biz sıkılmıyoruz ama seyirciler sıkılıyordur abi beklemekten.
      sonuçta biz içerde muhabbet ediyoruz falan adamlar orda oturmuşŸ bizi bekliyorlar.

Şöle bi şŸey yapsak belki daha akıcı olur program, tanıtım ve sıralama dereceleri için kalkışŸlar yapılır sonra bi yarım saat ihtiyaç molası verilir. sizde eşŸleşŸtirmeleri falan yaparsınız o arada, sonra yarışŸlar basşŸlar yarıfinale kadar dem etse sonra amerikanlar dinlenirken arada show amaçlı kalkışŸlar yapılır, sonrada finaller yapılır ve biter.
      her tur sonrası bikaç dakika bekleme oluyor, sonra yarışŸ bi başŸlıyo hoop 9 saniyede bitiriyo, bence herkes biraz yavaşŸ gitmeli :), ben sırf seyirciler için öle süreler yapıyorum, arabaları daha cok görsünler diye

Bluesman
      Katılımcı

Evet yarışŸ süperdi, Cadillac STS tüketti beni ahahaha ne güzel gidiyomuşŸ be, bende makinamı tanımışŸ oldum, çok memnun kaldım.. aracı kaldırmak konusunda tavsiyelerinden dolayı istemiye ve ayhan a çok teşŸekkürler..
      Süper bir gündü :)
      Piyum doğŸanım benim yarışŸ sırasındaki en iyi derecem nedir? çatlıcam :) bi kaç kişŸi 10.935 öylemi?

Bluesman
      Katılımcı

BişŸey sorucam.. ortadaki alana bi soğŸuk sucu getirsek çevreyolundan… :)
      anam ağŸladı :), restorana kadar git su al gel… stok ta yapmışŸtım halbuki ama tükendiler kısa zamanda….hakkaten autodrom un böyle bi servisi var mı bilmiyorum ama oraya bi soğŸuk su içecek standı açılabiliyomu :)
      bi ara radyatördeki su bile aklımdan geçti içsemmi diye

Angelus
      Katılımcı

[quote:879d1fda85=”Bluesman”]BişŸey sorucam.. ortadaki alana bi soğŸuk sucu getirsek çevreyolundan… :)
      anam ağŸladı :), restorana kadar git su al gel… stok ta yapmışŸtım halbuki ama tükendiler kısa zamanda….hakkaten autodrom un böyle bi servisi var mı bilmiyorum ama oraya bi soğŸuk su içecek standı açılabiliyomu :)
      bi ara radyatördeki su bile aklımdan geçti içsemmi diye[/quote:879d1fda85]

ıyi kafa yapar antifirizli antifirizli.

piyu
      Anahtar yönetici

senin ilk yarısın oldugu icin biraz tecrubesiz kalmıssın emre… 😆

ben organizasyona katılan arkadaslar icin sandwich, su ve icecek getiriyorum… autodrom’dan alırsam batarım… bu arada sanırım 2 kardesine ve arkadaslarından birine su verdim, demek onlar gizli gizli ictiler… valla sana da vardı keske sorsaydın… (yardım eden kisilerden 2-3 kisi eksiktik arttı…)

autodrom’a gecen sefer boyle bisi yapın demistim…tamam dediler ama olmadı, bir cocouk gidip geldi, saga sola su filan getirdi ama demek sizin o tarafa ugramadı….

Volkan Tanju’ya gecildigin ilk kalkısta 10.926 yapmıssın.. (en iyisi bu…) (en iyi dereceleri de ekliycem siteye…)

Bluesman
      Katılımcı

sanırım yanımdaki pontiacta ben buzdolabı gördüm :)
      bende edineyim ondan.. haklısın autodrom çok pahalı
      daha tedarikli gelmek lazım

piyu
      Anahtar yönetici

kayınbirader’imin transam o…. :D

arabada görenler şŸaşŸırmışŸ ama içi boşŸmuşŸ..bende görünce güldüm… çıkar daha hızlı gidersin filan dedim…

Autodrom bir işŸletme ve para kazanması lazım 😉

Lowrider
      Katılımcı

DönüşŸte ben gene yanlışŸ yoldangittim kuzen sağŸolsun, abi bi çıktım pendikteyim köprü yoluna bi girdim önümde sizin kara şŸimşŸek gidiyodu :)

Bluesman
      Katılımcı

lowrider ım buz dolabından mı tanıdın :)

piyu şŸaka maka kayınbirader işŸi biliyormuşŸ abi en kısa zamanda bende edinecem.. o buzdolapları nası çalışŸıyor yau termos mantığŸımı

Angelus
      Katılımcı

Çakmaktan çalışŸıyor :) Araba çalışŸmadığŸı zaman kısa sürede aküyü yiyor.

Bu arada yarışŸ görüntülerinden bir video clip yaptım kamera dijital çekim yaptığŸım köprüde sürekli sallandığŸı için istediğŸim gibi olmadı.. ısterseniz gönderirim…..

piyu
      Anahtar yönetici

bende boyle bir baslık atacaktım… herkes elindekileri verirse benim vcd daha zengin olacaktır…

bu arada sıralama turları sonrasında yarıs basladıgında ozgur ve seyran’ın 2 kalkısı’da yok….atıl arabalar gelsin dediginde ben yetisemedim ve sadece o 2 kalkıs yok… kenardan emre’nin arkadası kayıt yapıyordu…ondan da bisiler cıkar sanırım…

fotoları filanda isterim arkadaslar… az ise admin@amerikanaraba.com adresine mail atın… cok ise cd’ye cekebilirseniz oyle alırım yoksa baska bir plan yaparız… bana e-mail adresinden bir bilgi atarsanız sevinirim…

bu arada 4.yarıs dvd’sini alıp deneyen varmı? yorum istiyorum…

Bluesman
      Katılımcı

3 gün içinde döşŸer oto ekibine bi dvd çıkarıyorum… Elimde bikaç arabaların kalkışŸları dışŸında bi kaçtane yarışŸ var ….bizim yarışŸlarda tam değŸil…. ben bi bu akşŸam bakiim gece mesaj atarım elimde neler var.. bizim arkadaşŸ (gökhan ) heyecanlanmışŸ çekimler in bi kısmı saçma salak .. düzgünleri buraya listelerim arkadaşŸlar!

Lowrider
      Katılımcı

benim 2 yarışŸta kayıtlı bende ben gene bi cd yapar otoparka bırakırım haftasonu uyar mı ?

piyu
      Anahtar yönetici

3 ekim’deki yarısa yetistirmek istiyorum ama mumkun gozukmuyor… cokta acele etme… musait oldugun zaman yaparsın…

isin dogrusunu soylemek gerekirse ben 3-4 gece sabahladıgım halde satılan adet cok cok az… 10 tane filan sanırım… bekledigim gibi olmadı…. biraz bu yuzden acele etmiycem… demek insanlar istemiyor diye dusunuyorum suanda… 😡

Bluesman
      Katılımcı

ben 2. yarışŸınkini almışŸtım sanırım.. emin değŸilim.. görüntü kalitesi çok kötüydü abi.. sonra almadım :( ama benim aldığŸım vcd idi, yarışŸların dvd sini yaptın mı bilmiyorum… istersen bu konuda sana yardımcı olurum ama

DiamonD
      Katılımcı

Bn tüm drag vcdlerini aldm.4.de güzel olmuşŸ ellerine sağŸlık…

piyu
      Anahtar yönetici

Diamond desteklediğŸin için sağŸol…

ilk yarısta elimde 2.1mp orite diye vasat bir dijital kamera ile cekim yaptım… sonra onları evdeki celeren 466 ile uyduruk bir programda yaptım… eldekilerde olacabilecek en iyisidir…ama sıralamada en kotusu :)

2.yarışŸta bir tanıdıktan guzel bir video kamera aldım… guzel kaydetti ama gene makine iyi olmadıgından cok kalite kaybı ile 1.den cok cok iyi ama gene vasat bisi cıktı ortaya… 3.yarısta pal kamera ile cekerken pil bitti ntsc kamera’ya gectim (farkında olmadan) ve bu yuzden ortada bisi yok…

4.yarıstan once canon minidv aldım… guzel bisi…onunla cektim… makine eskisinde cok daha iyi hatta hazırlarken gidip bide 512 ram aldım…simdi cok daha iyi… bence 4.yarısın dvd’sinde kalite max.. oldu… sadece 2 yerde benim hatam oldu…biraz aceleye geldi… ama bence kalitenin daha iyi olması cok zor… benim bilgim, tecrubemle daha iyisi mumkun degil….

vcd’lerde kalite konusunda bir sonraki daha iyi degil, hicbir gelisme yok diyen varsa herturlu elestriyi kabul ederim… fakat boyle bir vcd suana kadar yapmayı bırak, yapmayı dusunuyprum diyen bile yok…

ben ilk’leri yaptım, simdi biri cıkıp ver profesyonel işŸ yaptırabilir…işŸ %100 paraya bakıyor… benim saatlerimi harcadıgım isi profesyonel biri 2-3 saatte kolayca yapabilir… ama suanda ona ayırabilecek bir kaynak maalesef yok, tanıdık birinden arastırdım 1milyar dediler… gelip 2-3 pro kam. ile kayıt ve produksiyon dahil… ama cok fazla… bilesem ki satıslardan cıkar… kesin giricem…

Bluesman
      Katılımcı

ben severim böyle işŸleri :) şŸimdi baktım benim aldığŸım ilk yarışŸın vcd si idi.. o önyargıyla konuşŸtum.. senin emeğŸine , bu işŸe gönül vermene saygım sonsuz abi biliyorsun.. ben bizim arkadaşŸlar için yaptığŸım dvd nin bi kopyasınıda bitince sana göndereyim.. bir bak eğŸer işŸi beğŸenirsen.. Amerikanarabanın dvd lerinede elimden geldiğŸince yardımcı olurum.
      4. drag yarışŸının dvd si ne kadar? sitedeki mağŸazada göremedim

piyu
      Anahtar yönetici

vcd 5ytl dvd’ler 10ytl…

ben isin para tarafında degilim yaw… mesela yarısa 20 kisi geliyor…ben bulundugum organizasyonla ilgili boyle bisi olsa hemen alırım ama bakıyorum millet sormuyor bile… o zaman bosa ugrasmısım diyorum… moralim bozuluyor… yoksa orada cekim yapmak bile buyuk eziyet…en yakın sen gordun kac kere yarıs ilgili birseyleri duzeltmek icin gidip geldiğŸimi…sıcak beynin pişŸiyor…

ama diger yandan birinden yaw super bişŸi olmuşŸ, iyki yapmısın filan gibi bisi duyunca da “yaw bosa zaman harcamamısım” diyip övünüyorum… hani bu sanatcı olayı… alkıs gelirde yorgunlugu unutursun olayı…

mesela millet amerikan’la ilgili vcd dvd ararken ben 1970-1980’li yılların filmlerini bulup, altyazı filan falan ugrasıyorum… sonuc 2 dvd 3 vcd 😆

sen bana adresini maillesene hemen… yarın kargoya veririm…

Punisher
      Katılımcı

Selam;
      DoğŸan o paralara pro ekipmanli kimse gelmez.DüğŸun dernek vb de çekim yapanlar gelir.Benim iyi bir Pro cameram var sefviste ne yazıkki duünyada bir tek bende görmüşŸler bu arızayı hehhe.Neyse bilseydim elimde bir Sony DV cam ve lens vb leri vardı getirirdim.Bir dahakine kendi ayağŸı vb ile onu finişŸe koyarız ama başŸına adam lazım.Editleme işŸine gelince ondada yardımcı olurum elimden geldiğŸince.

piyu
      Anahtar yönetici

pro pro… tanıdık trt kameramanı filan… demekki bana sadece maliyet soyledi… eheehehehe o bile cok geldi bana… :D

valla ben seninle son yarıstan once seninle irtibata gecerim… sanırım o yarıs bambaska olacak… bu yarısa gelen gelmeyen herkes son yarısa gelicem diyor ama havaaaaaaaaa???

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

4.yarisin hem dvd si, hem de vcd si cok kaliteli ve cok guzel olmus…Eline saglik Dogan abi…

faceless
      Katılımcı

evet abicim 4. yarışŸın vcd’si güzel olmuşŸ benimde hoşŸuma gitti :)

piyu
      Anahtar yönetici

sevgili doğŸan
      4.drag vcdsini nereden satın alabiliyoruz acaba ???

piyu
      Anahtar yönetici
      piyu
      Anahtar yönetici

Ahmet selam,

o yarışŸ görüntülerini çeken Ahmet isen benim sana teşŸekkür niyetine 1 tane hediye etmem lazım… mail adresimden irtibata geçelim… 😉

Boogeyman
      Katılımcı

Ice tea getirmişŸin bi daha ki sefere kola isterim. Ama normal cola light olmaz.

piyu wrote:
      senin ilk yarısın oldugu icin biraz tecrubesiz kalmıssın emre… 😆

ben organizasyona katılan arkadaslar icin sandwich, su ve icecek getiriyorum… autodrom’dan alırsam batarım… bu arada sanırım 2 kardesine ve arkadaslarından birine su verdim, demek onlar gizli gizli ictiler… valla sana da vardı keske sorsaydın… (yardım eden kisilerden 2-3 kisi eksiktik arttı…)

piyu
      Anahtar yönetici

organizasyona katılan=organizasyon için koşŸuşŸturan… yardımcı olan burak alper şŸaban apo tuncer gibi…. yarışŸmacı değŸil…..

bu yarışŸa 5-6 tane 2lt getiricem…

aegle
      Katılımcı

sevgili doğŸan
      4.yarışŸtaki cekim konusunda yardım olan ahmet benim evet
      mailine yazıyorum
      görüşŸürüz…..::))

29 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.