5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Boss351
      Katılımcı

Baya uzun yıllar babam 6 silindir impala kullandı.arkadaşŸın dediği gibi bizimkide koldan manuel vitesliydi.şŸunu sölemeliyim ki oldukça ekonomik bi motor(amerikanlara kıyasla)ve son derece sorunsuz.hız olarakta yaklaşŸık 160 170 civarı yapıyoduk.bence motoru sağlıklıysa düz 6 impala iyi bi seçenektir.

emre kaan þahan
      Katılımcı

anlamadığım bi şŸey var ..
      mersedesle mustang le 64 impalanın ne alakası var :S

Angelus
      Katılımcı

Konuyu bene anlamadım sonuçta Mustang sekreter , Mercedeste kro arabası? ımpala ile ne alakası var???

Boss351
      Katılımcı

Hem mercedesim var hem mustangim ne sekreterim ne de kiro aşŸmışŸ tecrübeli üye yazıyor avatarının altında aşŸmışŸ kısmı doğru diyebilirim

Boss351
      Katılımcı

Boss351 yazan:

Quote:
      Baya uzun yıllar babam 6 silindir impala kullandı.arkadaşŸın dediği gibi bizimkide koldan manuel vitesliydi.şŸunu sölemeliyim ki oldukça ekonomik bi motor(amerikanlara kıyasla)ve son derece sorunsuz.hız olarakta yaklaşŸık 160 170 civarı yapıyoduk.bence motoru sağlıklıysa düz 6 impala iyi bi seçenektir.

Bunu yazan Boss351 nickli üye ben değilim aynı nicke sahip olunabiliyor mu bilmiyorum ama bir karışŸıklık olduğu kesin

riko
      Katılımcı

Boss351 yazan:

Quote:

Bu mesajı yazan arkadaşŸ, sanırım başŸka bir konuya cevap yazmak isterken yanlışŸlıkla yeni topik açmışŸ ;)

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.