Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Amerikanınız ve Hikayeniz 67 elcamino ve rüyam :D

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

arkadaşŸlar son zamanlarda bi hayli arabalarla alakalı rüyalar görür oldum

son gördüüm 67 ss el camino araba süper durumda üzerinde 6 ileri manuel ve 454 motor var rengi metalik açık mavi arabayı 1500 liraya alıyorum hemen atlayıp üzerine önce sakin sakiin ilerliyorum sonra caddeye yanlayıp çıkıyorum pedalı döşŸemeden ayırmıyorum hiç ööle gidiyorum

sanırım psikolojik destee ihtiyacım var :S

burAAk
      Katılımcı

:D :D :D :D

o derece temiz arabayı 1500 kağıda nası alıon olm 😯

:D :D

Tümer ARCAN
      Katılımcı

Ben bu gibi durumlarda siteye girmeye bi süre ara veririm. 😆
      YOKSA TEHLıKELı HAL ALIYO. 👿

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bende öle yapiim :S

Tümer ARCAN
      Katılımcı

dikkat ettiysen kaç aydır ara vermişŸtim yazmaya. napim öğrenci harçlığıyla AA alınmaz. devam etseydim yazmaya banka falan soyacaktım az kalsın 😆

NOMAD
      Katılımcı
      burAAk wrote:
      :D :D :D :D

o derece temiz arabayı 1500 kağıda nası alıon olm 😯

:D :D

Bu ve benzeri rüyalarda aslında araç 1500 kağıda alınmaz; alıcı 1500 kağıdı öder ancak arka planda finansal destek gerçekleşŸtiren ve aracın geriye kalan tüm parasını ödeyen Aksakallı dede vardır. Kendisi rüyanın alakasız bir sahnesinde bir an için görünür.

Tümer ARCAN
      Katılımcı

o dedeyi de sanal alemden(rüyalar) çıkarıp getirebilsek de bana da bi 69 camaro için finans sağlasa ehuehehe 😉

Angelus
      Katılımcı

O dede varya o dede hurilerden sıkılıp warp hızı ile rüyalara girip dalga geçiyor millette.. Herkesi zayıf tarafından yakalayıp…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

harbi ya belki inanmassınız ama lisedeyken ak saçlı top sakallı bi dede bana corvette hediye etmişŸti uheuheuehue tabi rüyada kime anlattıysam dalga geçti öle aksaçlı dedemi olur dedi ler

Tümer ARCAN
      Katılımcı

dedeyi ikna etmek lazım reel hayata geçişŸ için. melekler şŸehrindeki gibi dedeyi biyerden aşŸağı falan atsak gerçek olurmu acaba. 🙄

cadillacgage
      Katılımcı

iyi gunler ..
      benim bu ruyada anlayamadıgım bir sey var.
      acaba daha once hic 1967 el camino gordunuz mu? yoksa ruyanızda bir kamyonet gordunuz ruyanızda markası 67 el camino mu dediler.
      sayet daha once hic gormediyseniz size 67 el camino resmi gonderebilirim.

Szopen
      Katılımcı
      TemPest wrote:
      arkadaşŸlar son zamanlarda bi hayli arabalarla alakalı rüyalar görür oldum

son gördüüm 67 ss el camino araba süper durumda üzerinde 6 ileri manuel ve 454 motor var rengi metalik açık mavi arabayı 1500 liraya alıyorum hemen atlayıp üzerine önce sakin sakiin ilerliyorum sonra caddeye yanlayıp çıkıyorum pedalı döşŸemeden ayırmıyorum hiç ööle gidiyorum

sanırım psikolojik destee ihtiyacım var :S

Kıçın açıkta kalmışŸ senin, iyice örtersen sende herkes gibi normal rüyalar (büyük memeler, kalçalar) görürsün hahahahaha :P :P :D

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

:p açıkta kalmışŸtır belki ozaman :D

cadillacgage 67 el camino görmedim canlı olarak ama 2006 corvette el camino görebilecek kadar biliyorum el caminoları :D

herkes kıçını örtsün :D ben açık yatmaya dvam edicem bölesi daha iyi bence

emrekaan
      Katılımcı

bende son 3 haftadır her gün amerikan arabalarla gazlıyorum. 3 hafta önce vipere nos takıp 170 mil yapmışŸtım :D :D :D

mustangdelisi
      Katılımcı

yaa arkadaşŸlar belki aksakallı dede rüyalarda ama bi drag yarışŸında görmüşŸtüm..adama arabasını yaşŸlı bi adam hediye etmişŸ..bizler gibi oda amerikan hastasıymışŸ yaşŸlı adamın arabasına bakarken adamda arabaya iyi bakıcağına eminim deyip hediye etmişŸ..benimde öyle bi umudum var:)hatta buralarda yaşŸlı bi kadında 2tane impala var..yıllardır yerinden kalmıo araçlar bayramda gitsem mi acaba?:)

cadillacgage
      Katılımcı

turkiye de 67 el camino var mıdır?
      eger yoksa bende 67 chevelle var.(el camino’nun sedan olanı)
      on taraf el camino ile aynı..

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.