Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Amerikanınız ve Hikayeniz 1988 Transam GTA – resimler

25 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      gtagucu
      Katılımcı

Arabamın bugün birkaç resmini çektim, göndereyim dedim.

uzakon6lc.jpg

uzakonsol2jf.jpg

temizgosterge9nq.jpg

gecegostergebulanik3tk.jpg

Angelus
      Katılımcı

Mükemmel.

XLR-V
      Katılımcı

Cok guzel araba .Bilhassa direksiyondaki dugmeler cok ilgimi cekti

Anonim
      Ziyaretçi

Cruise Control düğmesi yok herhalde.

gtagucu
      Katılımcı

Cruise Control sol taraftaki sinyal kolunun üzerinden ayarlanıyor gaz/fren vs. sinyal kolunun üzerinde.

Direksiyonun üzerindeki düğmeler herhangi bir işŸe yaramıyor sadece orjinal teyple çalışŸıyorlar bende pioneer 7650 var.

XLR-V
      Katılımcı

Bilgi icin tesekkurler teyplerden fazla anlamam ama en azindan gorunus olarak cok guzel .Hatta gecenlerde ebay de 1984 Trans Am vardi siyah ve ayni ici ,direksiyon falan Knight Rider daki gibiydi .
      Aynalar ayarlaniyor mu yoksa sabit mi ?

gtagucu
      Katılımcı

Ayarlanıyor elektrikli. Arabada zaten manuel çalışŸan pek birşŸey yok, kapılar, bagaj,camlar,aynalar,koltuklar hep elektrikli.

XLR-V
      Katılımcı

Cok guzel :)
      Zaten senin kasa bence en guzel Trans Am kasasi daha sonrakileri o kadar guzel degil gorunus olarak .

oldsmobile
      Katılımcı

abi buna grant direksiyon iyi gider… tabi bu benim sahsi kanatim :) .. yoksa ustundekini beyenmedigimden degil… sizin direksiyon GTA opsiyonundan dolayimi boyle yoksa seneden dolayimi? cok degil 2 3 sene oncekilerde grant direksiyon tipi delikli direksiyonlarla geliyorlarda ondan sordum…

gtagucu
      Katılımcı

Evet benim direksiyon gta opsiyonundan dolayı böyle. Radyo kontrollü direksiyon standart gta’larda.

Bende grant almayı düşŸünüyorum özellikle grant direksiyonların quick-release hub olayı çok ilgimi çekiyor hırsızlara karşŸı en kral korumayı sağlıyor ama istediğim tipte grant direksiyonun buraya gelişŸi bayağı bir tutuyor bu yüzden pek öncelikli değil modifiye listemde.

oldsmobile
      Katılımcı

evet pahalı olduklarını bende biliyorum ne yaziktir ki 🙄
      bu arada bu hirsizliga karsi sistemi olayi nasil isliyor sizin istediginiz tipte olanlarin? biraz bilgi alabilirmiyim ?

gtagucu
      Katılımcı

Quick-release hub’lı sistemlerde direksiyon göbeği özel bir anahtarıyla geliyor arabadan ineceğiniz o anahtarı çeviriyorsunuz direksiyon yerinden çıkıyor alıp yanınızda götürüyorsunuz direksiyonu haliyle hırsızda direksiyonu olmayan bir aracı götüremiyor.

XLR-V
      Katılımcı

Cok enteresan sanki yaris otomobili gibi direksiyon yerinden cikiyor bu degisik bir sey .Bu daha etkili diger kilit sistemlerinden

oldsmobile
      Katılımcı

Hmm gercekten etkisi bir sistem f1 araclarindaki gibi demek…
      yalniz birde amerikan arabasini calacak hirsizin aklina sasarim ben …yani ozellikle bu araclari caldigi an yakalanma riskinin cok daha yuksek oldugunu dusunuyorum aracin tipsel karakteristikleri yuzunden… ha birde zaten gezmek istese cokda gezemeyecektir hirsiz in butcesini bile zorlar.. hadi olmadi calmisken yandaki aracada hortum sokar benzin ceker oda tamam… ama bu araclari calmakla basina bela alacagini dusunuyorum bizim hirkizlarin yada suruse alismak gerektigi icin bir yere patlama olasiligi yuksek olacaktir.. 😈

auyilmaz
      Katılımcı

Yahu araci calmasalar ne olur, araci birakiyorsun, sonra bir geliyorsun bir suru parcasi eksik, adamlar lazim olan ne varsa almis goturmus! :D Yahu almisken aracida alsalardi da basima dert kalmasaydi. :) Ne yaparsan yap bos yani, adamlar parca parca goturuyor artik…

Neyse bencede guzel bir sistem, ama aceleyle cikarken direksiyonu evde unutma ihtimalide var. :)

gtagucu
      Katılımcı
      oldsmobile wrote:
      Hmm gercekten etkisi bir sistem f1 araclarindaki gibi demek…
      yalniz birde amerikan arabasini calacak hirsizin aklina sasarim ben …yani ozellikle bu araclari caldigi an yakalanma riskinin cok daha yuksek oldugunu dusunuyorum aracin tipsel karakteristikleri yuzunden… ha birde zaten gezmek istese cokda gezemeyecektir hirsiz in butcesini bile zorlar.. hadi olmadi calmisken yandaki aracada hortum sokar benzin ceker oda tamam… ama bu araclari calmakla basina bela alacagini dusunuyorum bizim hirkizlarin yada suruse alismak gerektigi icin bir yere patlama olasiligi yuksek olacaktir.. 😈

Zaten çalacak olan hırsız büyük ihtimalle binip gezmek için çalacaktır ama böyle bir durumda bile araca çok büyük zararlar verebilir. Bizim araçlarımız zaten hırsıza karşŸı pek koruması olmayan araçlar (basit kilit sistemleri, immobilizer olmaması vs.) bu tip bir sistem en azından içimizi rahat ettirir aracı bir yere bıraktığımızda.

XLR-V
      Katılımcı
      auyilmaz wrote:
      Yahu araci calmasalar ne olur, araci birakiyorsun, sonra bir geliyorsun bir suru parcasi eksik, adamlar lazim olan ne varsa almis goturmus! :D Yahu almisken aracida alsalardi da basima dert kalmasaydi. :) Ne yaparsan yap bos yani, adamlar parca parca goturuyor artik…

Neyse bencede guzel bir sistem, ama aceleyle cikarken direksiyonu evde unutma ihtimalide var. :)

Evet ama anahtari bir yerde unutmaktan direksiyonu evde unutup cikmak daha iyidir :P
      Insanlarda sasirir elinde direksiyonla birisini sokakta gorunce

faceless
      Katılımcı

çok güzel :) Allah kaza bela vermesin..!

auyilmaz
      Katılımcı
      XLR-V wrote:
      auyilmaz wrote:
      Evet ama anahtari bir yerde unutmaktan direksiyonu evde unutup cikmak daha iyidir :P
      Insanlarda sasirir elinde direksiyonla birisini sokakta gorunce

Hakikaten he oyle bir goruntu dusunemiyorum.

– Ahhhh! Askim biraz bekle direksiyonu evde unutmusum?
      – !!!!!!! Direksiyon?!
      – Evet Askim, simdi geliyorum bekle…
      – Direksiyon?!… Hayatim senin atesin var, ben 112’yi ariyorum.
      – Yok hayatim bu direksiyon cikabiliyor, o bakimdan yani!
      – Haaa! Oyle yani…
      – Hee oyle…
      – xcjghutlvnıld!?4-
      – Hayatim cimciklemenin ne alemi var, bilmemek ayip degil, orendin bak! Bende ilk AA forumlarindan ogrendim.
      – Ben sana birsey ogretecegim simdi!!!
      – Askim direksiyon…
      – Uffff hadi cabuk git al gel su direksiyonu…

– (Baska Biri) Abey hanim ablanin kafa karismis anahtar dicekti sanirim.
      – ijghrlkdy?fj!+-

Diyaloglar boyle uzar gider… :)

Ya sahsi fikrimi soylemek istiyorum GTA’nin direksiyonuyla ilgili, bence orijinali daha guzel, ne bileyim benim hosuma gidiyor.

piyu
      Anahtar yönetici

grant’ın direksiyon sistemine ek olarak birde cantası var… güzel bisi cantasına koyup eve goturuyorsun…

arabanın calınmasından korkan varsa kesinlikle alarm’dan filan katkat etkili…istersen kapıları acık bırak :)

Tümer ARCAN
      Katılımcı

yaw bu arabayı bi yerden hatırlıyomuyum yoksa yanılıyomuyum. gta gücü öncelikle çok güzel bi araba.yaw bigün bakırköyde elemanlar bu arabanın içindeki kızlara laf mı attılar bişŸey olduç tam hatırlamıyorum senmiydin hatırlamıyorum ama araba onun aynısı.tam carousel in önünde. 2 yada 3 sene önce. sonra sağa çekti ileriye kavga falan çıktı. ben olayın öncesinde kaldırımda yürüyerek arabanın egzoslarını dinliyodum.(trafik sıkışŸık) sonra izliyom mevzuyu. hanzo eleman tayfasından bir kaçı arabaya doğru kaporta tekmelemeye koşŸar edasıyla koşŸmaya başŸlayınca bende kaldırımdan fırladığım gibi (arabaya zarar vermeye çalışŸan elemana uçuyorum) arkamda bi el yakalamışŸ beni bi döndüm benim kank.

_napıyonlan manyak sanane
      _AMERıKANI TEKMELıYCEKTı
      _bırak naparsa yapsın olum manyakmısın sen? senin mevzunmu?
      _OLUM GǖRMEDıNMı LAVUK TRANSAMI TEKMELıYCEKTı AZ KALSIN
      _sanane olum manyak senin değil araba
      _TǜM AA LAR BENıMDıR ABı KıMSEYE ıZıN VERMEM GǖRDǜÐǜM YERDE…S…K….M
      _manyaksın kanka sen. sağlam değilsin olum git bi tedavi ol.
      _OLUM ANLATILMAZ BU SEVDA YAŞANIR
      _manyak yaaa deliye bak hayret bişŸey.
      _NEYSE OLUM ELEMAN VURAMADI AMERıKANA ǖNEMLı DEÐıL S.ET
      _hala ne diyo yaa.

böle bi diyalog ❗

yaw merak ettim o senmiydin?arabanın sahibi olan 🙄

gtagucu
      Katılımcı

Araba 4 senedir benim o tip bir durum başŸıma gelmedi. BaşŸka bir arabayla karışŸtırdın sanırım. Ben bakırköy civarında benim arabam gibi 3 tane daha 3. nesil kırmızı transam gördüm.

Tümer ARCAN
      Katılımcı

hmmmm olabilir.doğru.zaten kırmızı ve siyahları çok fazla bu neslin. neyse yinede çok güzel araba. allah kaza bela vermesin.

yazici
      Katılımcı

Bırader araban çok güzel. Allah kaza bela vermesin. Bende zaten bu 3. nesillere karşŸı bi hastalık var.84′ e kadar olanlar daha hoşŸuma gidiyor. onların kaput ve spolierleri farklı.Aracının piyasası ne civarda bilgin var mı. Bide bu araçları alırken dikkat edilmesi gereken noktalar nedir ? Birde daha farklı resimler varsa bana gönderebilir misin ? mailim: yazici_ersin@hotmail.com Şimdiden teşŸekkürler

Anonim
      Ziyaretçi

arkadasım aracın 10 numara kazasız belasız surusler dılerım

Vakkas GUNESHAN
      Katılımcı

bencede tek kelimeyle süper bir araba.allah kaza bela göstermesin…

25 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.