22 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

bende benim Fieronun resimlerini sizlerle paylaşŸmak istedim.[marq=up]

Anonim
      Ziyaretçi

Neyazıkki şŸimdi Junk Yard da 😥

XLR-V
      Katılımcı

Bu da guzel bir arabaymis ,uzulme daha iyilerini bulursun :)

Anonim
      Ziyaretçi

TeşŸekkürler inşŸallah AA lar benim tek aşŸkım insan bir şŸeyi bu kadar isterse mutlaka sahip olur.

auyilmaz
      Katılımcı

Bu Fierolari genelde ustune fiber gecirmek icin kullaniyorlar, kah Lamborghini oluyor, kah F355…

Guzelmis…

Angelus
      Katılımcı
      auyilmaz wrote:
      Bu Fierolari genelde ustune fiber gecirmek icin kullaniyorlar, kah Lamborghini oluyor, kah F355…

Guzelmis…

Alsak 1 tane konyalı fiberci osman usta mız var orda lombarghini yapabilirmiyiz?

XLR-V
      Katılımcı

O guzel bir sey bir aralar bende oyle kit car ,trunk benzeri bir proje uzerinde duruyordum ama sonradan vazgectim
      O is guzelde alti kaval ustu sishane gibi oluyor bozverin AA larin ismi yeter

Anonim
      Ziyaretçi

Fiero nun dışŸı zaten Fiber Glass dan yapılmışŸ Ayrıca Lombarginiyede benziyor biraz küçüğü ehem ehem 😉

XLR-V
      Katılımcı

Evet benzemiyor diyemeyiz hele su Gallardo ya daha cok benziyor bir de lambo kit taktik mi ;) (Gallardo da kapilar konvansiyonel sekilde aciliyor yinede )

auyilmaz
      Katılımcı

Angelus, fiberci Osman ustanin yetenegini bilmiyorum, ama tipa tip, ayni boyutlarda Lamborghini Diablo yapiyor adamlar… :) Fiber hazirlayip, Fiero’nun ustune giydiriyorlar.

Hele hele oyleleri var ki gercegi ile ayirt etmek imkansiz!

Ama Fiero ile yapilabilecek en iyi sey F355… :) Cuk diye oturuyor vallahi… Gorunus olarak Ferrari olurda, gerisini bilmem. XLR-V’nin dedigi gibi kaval-sishane olayi… :)

Anonim
      Ziyaretçi

Aslına bakarsanız Fieronun süspansiyon ve direksiyon tertibatı Lotus’ tan esinlenerek yapılmışŸ. Yani Lotus şŸekli verilebilir. Biliyormuydunuz Fieronun disegner’ı Hulki Aldıkaçtı adında bir Türk. Ve araç Diğer yabancı emsallerine alternatif olarak üretilmişŸ. Ancak motorlarından kaynaklanan bir hatadan dolayı alev almaya başŸlamışŸlar ve bir çoğu yanmışŸ. Bu yüzden prim kaybetmişŸ. 84 yılında üretime geçen araç 88” de son modelini üretmişŸ. Fieroda yangına sebebiyet veren faktörler 88 modelinde en aza indirgenmişŸ. Fakat buda üretimin son bulmasını önleyememişŸ. Aslında 89 model Fieroda Consept olarak üretilmişŸ ve bazı yerlerde tanıtılmışŸ Corvette den daha hızlı, atak ve daha ucuz bir araç olarak ama bu onun sonu olmuşŸ (84 yılında Indıanapoliste Pace car olarak Corvette i sollamışŸ). ǖzellikle 2,5 L motora sahip olanları en iyi araç olarak kabul ediliyor(Benimkide 2,5 L bu arada). Ben şŸahsen Fiero kullandıktan sonra başŸka bir araçtan zevk almadım gerçekten sert olan süspansiyonları ve aracın dengesi süper. Kullansanız sizde bana katılırsınız. Gerçekten Fun Car tabiri cuk oturuyor. Ne Ferrari ne Lambo ben şŸahsen Fiero amblemiyle yollarda arzı endam etmeyi yeğlerim ya siz?

oldsmobile
      Katılımcı

selam bende kullanmadim hiic bu fiero lari ama yapisi itibariyle anlatiginiz gibi gercekten cok hosuma gidiyor…. cok ozgun bir arac…allahtan bunlardan turkiyede var… satilik vardi bir kac tane … ilk o zaman gormustum cok hosuma gitmisti pontiac in boyle bir roadster i oldugunu gormek….umarim onlardan birini veya temizini alirsiniz ve yerli ”bandit” olma hususunda ilerlersiniz :) illa transam mi olacak bir degil mi al iste sana fun car al iste bandit 😆

Anonim
      Ziyaretçi

Sağolasın Oldsmobile aslında benim için bütün Amerikanlar fun car hepsinin ayrı bir ruhu var. Mesela oldsmobilleride çok severim.

XLR-V
      Katılımcı

Olds da benim en sevidigim araclardan ama maalesef biraz sanssiz bir marka .Dizaynini ve modellerini diger markalardan daha cok severim .Mesela Buick , daha lux bilinir ve oyle kabul edilir ama ben Olds u tercih ederim cunku gorunusu daha guzel ve Cadillac a yakindir

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Oldsmobile ve Buick ın 455 motoru yeter, her iki modelde de cok sıkıdır…

Conn
      Katılımcı

Bu arabaya hastayım! Ama Türkiye’de fiyatı çok yüksek. Buyrun bakın :

http://www.otomax.com/ikinci_el_arac_528961.html

(Piyu umarım forumda hotlink sorun olmuyordur)

Anonim
      Ziyaretçi

Fiyatı gerçekten uçurmuşŸlar usta tamam güzel araba ama o kadarda değil. LJok illet bir arabadır çok masraf çıkartır. Motorunun arkada olmasıda büyük bir dezavantaj. Benim arabam bundan çok daha temizdi 2000 $ a aldım ama orası USA tabii.

acmecamaro
      Katılımcı

aaa Fierro hastasiyim…
      birde amerikada abiler 350sbc koyuyorlar, ucuyor araba, gumrukte vardi bir tane ama kacti alamadim…

bir de arkadan makineli oldugundan bunun uzerine kit car yapiyorlar…

ama mevcut hali ile bi 350 koyunca cok eglenceli oluyor…

Pontiac301
      Katılımcı

çöp!

acmecamaro
      Katılımcı

memet seni sehir coplugunde kibleye karsi …..
      neyse attirma tepemi… :) olm a cop dedigin araba gelmis gecmis en guzel araba tasarimlarindan biridir…

Pontiac301
      Katılımcı

tasarımı güzel olabilir,bana göre garip birşŸey, parçası yok!!! bana göre 61 impala bile bundan daha güzel!!!

emrekaan
      Katılımcı

nissan 200 z 280 z falan hepsi bunun takliti!!!! daha yeni olmalarına ramen işŸte bunu aynısı!! taklitçi yapışŸkanlar!!!! japonla yapışŸtırın!!!

acmecamaro
      Katılımcı

ulan memet sen arabadan anlarim diye gelme bi daha ….. gozum gormesin seni cezalisin :)

22 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.