Ana Sayfa Forumlar Forumlar Başınızdan geçen ilginç olaylar bu kadar da korkulmaz yahuu

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      daturkishulan
      Katılımcı

öncelikle şŸunu söyleyeyim

amarkancıların hep bi çatı altında toplanmasını isterim ancak bu forum diğer forumdan daha kafaymışŸ gibi geldi.zaten diğer forumdaki bütün adamların burda da üyeliği var.
      bu forumda benim kafamda olan yani “çamurdan olsun amarkan olsun” ilkesini benimsemişŸ çok insan var.neyse…

asıl konuya gelelim

bi gün benim asıl arabam olan buick park avenue yu yeni almışŸım sigortasız mayenesiz bi şŸekilde nedense taksim meydanından geçiyom.araç neredeyse tam açık egzoz ,üstünde çok ince bi susturucu var,haliyle gaza bile basmasanız meydanı inletiyo.

birden önümü 1,5metrelik bi smart kesti,ben de tam dönecem

bağa baktı ve şŸöyle dedi:
      -gaz vermessen ben de yol vermem!

meğer arabanın o ayu kükreme sesini duymak istiyomuşŸ :D

e ben de yavrucağ kırmadım tabii 8)

bi de ikinici öyküme geleyim

bi gün silveradoyla gidiyom.ama arabayı görseniz terminatörün araba sürümü,sağından solundan zincir sallanan önpanjursuz,yeryer boyası çatlamışŸ ve yerlere kadar pas izleri içinde 285lik lastikli bi araba.
      ışŸıklara geldim haliyle hemen elimi kontağ attım kapamak için.neyse yanıma 20-30sn sonna bi 206 geldi,baca egzoz.

neyse sayaçtan bakıyom yeşŸil yanmaya 5sn kaldı ben gaza ayak koyup marşŸ bastım,benim bigblock V8 homurtusu öyle bi gür çıktı ki inanın pöjonun motoru istop etti 😯 :D inanın ama

korkudan heralde ,

Angelus
      Katılımcı

Bende bir gün benzin alıyorum Audi A8 in biri geldi yanlamasına girdi arabamın arkasına ne öne gidebiliyorum, ne geriye birader bir yol verde geçelim dedim kelli felli adam duymazlıktan geldi camı açık benim egzotların yanında umursamaz bir şŸekilde arabadan bakıyor 10-15 sn daha bekledim gene bir hareket yok o sıralar bende segmanlarda problem var hafifte yağ kaçagı var 10 sn kadar gazı kökleyince arka taraf birden dumandan karardı eleman panik halinde arabaya atlayıp arabayı çekti yanından geçerken egzost dumanının hala arabasının içinden çıktığını görüp ve yüzünün halini güldümm geçtimm he he ehee…

illetyus
      Katılımcı

Sizlerede olmustur mutlaka ama en guldugum sey su ;
      Bir kulac boyunda bazi modelleri kullananlarda sikca gorulen bir komplex durumu.
      Ana caddeden gelisiniz, sola yada saga donus yapacaksiniz.
      O sirada doneceginiz sokaktanda bir karamusel sepeti caddeye cikacak.
      Anlik bir sahnedir bu, eleman derhal havaya girer ve burnunu mumkun oldugunca size yakin bir sekilde uzatir ve durur. “Hadi bakalim o koca seyle donde gorelim” baabinda.
      Olay cok basittir, durdugunuz yerden bir S sekli cizerek kalkarsiniz ve doneceginiz sokaga donup, ( hic ileri geri yapmadan ) elemanin
      yanindan tek hareketle gecerken soyle bir bakarsiniz…
      Genellikle benim gordugum yuz ifadesi, essekten dusmus karpuz modeli oluyor… 😈

ismail ismail
      Katılımcı

arkadaşŸlar bende benim trans am ara sokaklardan geçerken mutlaka bir kaç arabanın alarmını öttürüyor bayılıyorum valla

sertaç salman
      Katılımcı

amerikanların farkı o kadarda olsun :P

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.