Ana Sayfa Forumlar Forumlar Başınızdan geçen ilginç olaylar Birgün otobanda gidiyorum… (devamı)

46 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      piyu
      Anahtar yönetici

Arabayı sağŸa çekiyorum, arabadan bir çıkıyorum şŸok, lastik patlamışŸ ve lastik üzerinde gidiyormuşŸum, sanırım 4-5 dakika sürdü… tabi lastik biraz parçalanmışŸ… 😆

burada en büyük dumur direksiyonda en ufak bir titreme veya sarsılma olmaması ve benim farketmemişŸ olmam…(tabi hızda da bir düşŸme olmuyor veya araba yana yatmıyor)

yolun kenarında durduktan sonra krikoyu alıyorum… dayıyorum tampona (bilmeyenlere o kasa camaro’lar tampondan kalkıyor…) tıkır tıkır kaldırıyorum… fakat aksilikler bitmiyor… el frenim olmadığŸından yolun eğŸimi ile araba one kayıyor… lastiğŸi de çıkarmışŸım, arka sol taraf yere kadar iniyor… bu arada hafif bir düşŸüşŸ olduğŸundan sadece fren balatası tozunun ice gitmesini engelleyen ince metal bukuluyor…

kara kara düşŸünürken o sırada bir kurtarıcı goruyorum… hemen el işŸareti yapıyorum…adam sagolsun duruyor…(genelde amerikanlara cok yardımcı olurlar) nasıl kaldıralım diye dusunurken… adam bana ben hallederim diyor ve kurtarıcıyı ters yone ceviriyor… üstü kızak gibi olan kurtarıcılardan biri arka bölümü iyice geriye kaydırıyor ve tamponun altına denk getiriyor… sonra yukarı kaldırıyor… ben hemen lastigin basına bukulen metali duzeltiyorum…stepneyi takıyorum… sonra asagi indiriyoruz arabayı…. 😆

herhalde o kurtarıcı olmasaydı…bayag bir süre beklerdim orada…. 😆

cceylan
      Katılımcı

Selam
      Valla anlattığŸın olayın aynısı bu yaz benim de başŸıma geldi. 76 camarom ile tem yolundan ümraniye bağŸlantısına doğŸru düz yolda kaptrımışŸ gidiyorum. BayağŸı süratliyim, yaz olduğŸu için de 2 camı da açmışŸım, müzikde dinleyerek kaptırdım gidiyorum. ǖn sol lastiğŸim patlamışŸ tamamen oturmuşŸ hatta o kadar çok üstünde gitmişŸim ki lastik parçalanmışŸ. Sonra bir ara hafif bir ses duyar gibi oldum. Arıza şŸeridine geçtim durdum ve bir baktım ki lastiğŸim patlamışŸ ve ben 14 senelik şŸoför bunu direksiyondan hiç hissetmemişŸim ya da benim araba bunu bana hissettirmemişŸ.
      Eeee ne de olsa amerikan…………….

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

çok güzel yaaaa

bunlar araba özellikleri tornetlerde bulunmaz

emrekaan
      Katılımcı

YA HERKESıN ARABASI CAMARO. DEMEK Kı CAMARODAN HOSLANAN COK HURDALIÐA Bı TANE GELSE DE ALSAM 🙄

faceless
      Katılımcı

Bende bigün paralı yolda gidiyorum makasa girdim tırın arka dorsesine yapışŸtım birden ordan emniyet seritine girdim aaa bide baktım emniyet seritinde baska bi tır duruyor gecermiyim gecmezmiyim diye bi an takıldım dip gaz yapıp gecmeyi denedim bi baktım yerdeyim, ayaga kalkıp düstüğŸümü hatırlıyorum en son gözümü actığŸımda yüzüme 63 dikişŸ atılmışŸ halde ve sol kol dirseğŸim parcalanmıs halde hastanedeydim..Çok şŸükür simdi bisey kalmadı.Hastaneden çıkınca arabanın yanına gittim ilk olarak ve arabayı görünce dahada çok korktum.Motor ön koltuğŸun olduğŸu yerde ön koltuk arka koltuğŸun olduğŸu yerde direksiyon resmen arabanın paspaslarına yapismis (eğŸilmişŸ). Emniyet kemeri taksaymışŸım arabadan fırlamıycakmışŸım… Ama ben normalde yani hic bir zaman aslında emniyet kemeri takmam ve bu benim hayatımı kurtardı…Ama yinede siz siz olun emniyet kemeri takın…O günden kalan tek hatıra top sakal bırakmak zorunda olmamdır.Cenemdeki yara izini kapatsın diye:)..yakışŸor ama banada yani..: 😆

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Gecmis olsun

faceless
      Katılımcı

SağŸolasın Chevy Killer…

cceylan
      Katılımcı

geçmişŸ olsun
      hangi araba ile yaptın bu kazayı?

emrekaan
      Katılımcı

gecmişŸ olsun.. :( :?

emrekaan
      Katılımcı

babamda da aynısı olmuşŸtu. arka lastik patlamışŸtı. bizde izmirden geliyorduk. eve gelmeden 10 dk. once falanbir tıkırtı gibi bi ses duyduk. baktığŸımızda arka lastik parcalanmışŸtı. ama arabada hic farketmedik. [size=24:277356c600][/size:277356c600]neyse ki sağŸ kurtulduk. otobanda hızıız 160dan fazlaydı.

emrekaan
      Katılımcı

ŞıMDıKı ARABAN NE PıYU? camaro’n kac modeldi? ne renkti? bana arabandan bahsetsene birascık aaaah ah bide bende olsa 😥 :(

faceless
      Katılımcı
      cceylan wrote:
      geçmişŸ olsun
      hangi araba ile yaptın bu kazayı?

TeşŸk.ler hepinize.. cceylan 1992 broadway gti.. gti diyorum çünki araba yapılmışŸ bi arabaydı… ama tabe sonucta konserve kutusu ile carpsaymısım belki daha az yara alıcakmısım..

DiamonD
      Katılımcı

geçmişŸ olsun faceless… :(

piyu
      Anahtar yönetici

[quote:6631d183b8=”emrekaan”]ŞıMDıKı ARABAN NE PıYU? camaro’n kac modeldi? ne renkti? bana arabandan bahsetsene birascık aaaah ah bide bende olsa 😥 :([/quote:6631d183b8]

1977 model camaro’mu 1999 yılında aldım 2002 yılında sattım… dışŸı siyah içi beyazdı…305ci 145hp (sonradan 4bbl karb+manifold+vs… ile sanırım 170hp filan olmustu) fotoları eski sitede detaylı olarak vardı… burada Camaro VIN kodlarının çözümü konu yazıda var… arabam suanda Ankara’da olmalı… 😥

emrekaan
      Katılımcı

simdiki araban ne? piyu /KAZA GECıREN HERKEŞ GECMıŞ OLSN…

emrekaan
      Katılımcı

simdiki araban ne? piyu /KAZA GECıREN HERKEŞ GECMıŞ OLSN…

piyu
      Anahtar yönetici

corsa 1.7dti var…tek kapı…ekonomik… 😉

emrekaan
      Katılımcı

PEKı YENı BıR AMERıKAN ALMAYI DǜŞÇœNǜYOR MUSUN? MESELA CAMARO… :D :P

piyu
      Anahtar yönetici

amerikan tabiki alıcam… fakat daha zaman var… 😥

emrekaan
      Katılımcı

PEKıı ALMAYI DǜŞÇœNDǜÐǜN Bı MARKA VARMI? :?:

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

benim var söliiimmi

CJ-6 çünkü ucuz para denkleşŸtirmeye çalışŸıyom toplicaz inşŸallah

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

hadi hayirlisi

emrekaan
      Katılımcı

TABıı YA DURDUÐUN KABAHAT SǖYLE 😉

Anonim
      Ziyaretçi

Çok geçmişŸ olsun faceless . amerikadaki en son arabam Chevrolette Cavalier Coupe idi. Bir gün yokuşŸ aşŸağŸı gidiyorum virajlı bir yol hafifte yağŸmur çiseliyor. Virajı döndükten sonra kırmızı ışŸığŸı gördüm ve bir japon arabasıda durmuşŸtu. Frene asıldım araç hafif kaydı ve Toyotaydı sanırım bindirdim. aradan çok geçmedi 2. bir sarsıntı oldu. Döndüm baktımki Dodge Ram kamyonet bana çarpmışŸ. Dedim herhalde arabanın arkası gitti. dışŸarı çıkıp arabama baktığŸımda arka kaputun üst kısmı 7-8 cm içeri göçmüşŸtü. BaşŸka hiç bir hasar yoktu farlar bile sağŸlamdı. EEE nede olsa Amerikan arabası araba imal edilirken malzemeyi bol bol kullanmışŸlar 😆 . MaaşŸallah. BaşŸka bir arkadaşŸın yatan bir Cavalıerı vardı onu alıp taktım oldu bıttı. Kazadan sonra polis çağŸıracaktım ama arabanın inspection’ ı (muayene) yapılmamışŸtı ceza yememek için çağŸırmadım. (Toyotaya nemi oldu bir ispanyol çocuk kullanıyordu bir anda ortadan kayboldu. Herhalde onun da eksik evrakları vardı :) ) Toyotonun arka tamponu sallanıyordu. :? Hepinize kazasız günler dilerim.

Erman
      Katılımcı

Yıllar önce ben cocugum amcamın 63 chevrolet si var 327 cu inch.. Amcam cok ilgilenmişŸti arabasıyla krank mili degişŸmişŸti motora bakım yapilmişŸti..
      Arabanın icinde 7 kişŸiyiz.. şŸoför amcam, babam sag koltukta, kac yapar acaba diye konuşŸuyolar.. Derken amcam gazi kökledi.. Ancamin gözü yolda, babamin ki göstergede.. 100 110 115 115 115 120..
      derken amcam gazdan ayagini cekti.. Ama araba dinlemiyo!!
      Tam gaz devam!!! Amcam köklüyo bi daha çekiyo.. devam!!!
      Amcam stop etmek istio.. O devirle araba stop etmiyo!!!
      BoşŸa alıyo, o delirmişŸ arabayı durduruyolar, devir hala sonda!
      Meger gaz teli takılı kalmışŸ, dokununca duzeldi..
      Sonucta şŸükür hepimiz hayattayız…

Erman
      Katılımcı

Bu arada hikayelerin hepsi de cok sürükleyici ve ufak tefek sıkıntılar dışŸında mutlu sonla bitiyor..
      Hepimiz çok şŸanslıymışŸız..
      Demek ki şŸanssızların hepsi toprakta..
      Herkese bol şŸans ve kazasız, keyifli günler…

illetyus
      Katılımcı

E5 uzerinde anadolu yakasina gidiyorum…..
      Zincirlikuyu mevkiinden kopruye dogru gazi bir sure kapatip sonra bosa atip salladim arabayi asagiya…..onum arkam sagim solum sobe, kimse yok. Bana en yakin arac onde ve arkada 250-300 mt. mesafede….Sadece lastiklerin ve ruzgarin sesini dinleyerek civa gibi akiyorum rampa assagi…….. PLOPSSS diye bir sey geldi ! araba asagi suzulmeye devam ediyor ben daha dikkatli dinliyorum ! Hic bir sey yok aynen devam….Kopruye girdim, kopruden gectim, giselerde durunca arabanin sol onu gise memuruna selam verir gibi hafifden asagi egildi….Gise alanindaki asfalt kaplama biraz bozuk ve abuk subuk oldugu icin “herhalde tam o noktada bir cukur filan var dedim..Parayi verdim yurumeye basladim….Plaps plasps plaps plaps…….Sagda bos alana cektim. Megerse o ilk duydugum Plopsss sesi lastigin yanagindaki yamanin kopma sesiymis….. 😯

Ne bir titresim ne bir kafa sallama…….Meret sanki hic bir sey olmamis gibi yada tabanda kucuk bir delikmisde yavas yavas iniyormus gibi hic birsey hissettirmedi bana……Amerikanlari cok seviyorum ben arkadaslar, kim bizlere ne derse desin ne kadar cok yakarsa yaksin, her halukarda karsiligini veriyor..!

Erman
      Katılımcı

Burda amerikan severler olarak toplanmışŸ bulunuyoruz..
      ınsanların senin duygularını anladıgını bilmek çok güzel..
      Bu siteyi açanlardan allah razı olsun :D

illetyus
      Katılımcı

Camaro yu yeni aldim, 15 – 20 gun filan olmustu……Bakirkoy sahil yolunda Gelik restoranin onunde trafik birden durdu….Bende durdum.
      Dikiz aynasindan baktim arkamdan bir Magirus minibus geliyor ve soforun aldigi yuz ifadesi ve bedensel seklinden kokune kadar frene asildigi belli ama kayiyor….hala kayiyor….yaklasti hala kayiyor….Baska carem yok, onum dolu yuruyemem, bari hic olmazsa ayagimi frenden cekiimde bana vurunca ileri dogru firlarim dedim, freni biraktim….COTARAANNKKK !

Indik asagiya, mahfoldum daha arabanin bocu bitmedi, oldum ben… 😥

Arkaya dogru yurudum, ilk gordugum sey benim bagajin uzerinde Magirusun iki adet fari yarimsar kavun gibi duruyor, yerinden firlamis….??

Stoplarim, Yerinde !!! catlak bile yok !!! Bagaj kapagima dokunmamis bile bagaj kilidim hala calisiyor !!! Magirusun tamponu su meshur eski RAY tamponlardan, on cami direkli eski kasalardan yani…….

Benim tampon ise gayet nizami ve simetrik bir sekilde 5 yada 6 santim iceriye dogru kapanmis….. 😯

Guliimi agliimmi, azmi dokunduda bisey yok, hafif vurduysa 1.7 tonluk arabayi 1 mt. iteleyen neydi…..??

Yanliz adamin su sozleri hala kulagimda :

Gardas bizim tamponu uzaktan goren kacar,
      senin bu araba neyin nesi ki benim farlar yerinden firladi….
      Gusura kalma wallaha duramadim hasarin neyse basim ustune.

Boogeyman
      Katılımcı

Impala ile Haliç köprüsünü geçtim baktım rampada hızlanmıyor. direksiyon da biraz yamuk duruyor, nedir bu hualmlar dedim, rampayı bitirip sağŸa çektim sağŸ ön lastik patlamışŸ.

Ne stepne var ne de kriko. Bastım geldim Mecidiyeköye kadar.

Bir hayli ay sonrasında bu sefer Carisma ile geliyoruz Haliç köprüsüne gelmeden ki tüneline girmeden sağŸ taraftaki iki lastik de patladı. Neyse stepneyi öne taktım arka lastik patlak. yine bastım geldim Mecidiyeköye kadar. :D

sadrettin
      Katılımcı

GELJMıŞ OPLSUN

ozz
      Katılımcı
      piyu wrote:

beyler su mercedes-amerikan tartısmasında ben galibim ikiside var, ama malum mercedes dizel gündelikte..

alın size bir konu daha zaten doganla gurcana da danısacaktım, günlük için mercedesi degişŸtirmeyi düşŸünüyorum önümüzdeki ay. herkes corsa dizel diyor 1.3 ama kararsızım..acaba 1.1 eco mu almak lazlm sonucta alırken daha ucuz bide toplamda cok km yapmıyorumççikinci tereddütüm performans şŸimdiki dizelim mercedes 190 D 2.5 acaba ufak motor hacimlerinde aynı tatmin bulunurmu?

dogan bana bi ara posta adresini yollarmlsln msnden sanada bi cd yollicam

Pontiac301
      Katılımcı

Asla yeni dünya düzenine uyup corsa filan alma,Mercedes her Zaman mercedes tir,Mümkünse Klimalı Dizel Mercedes kovala,Yeni arabaların bir çoğu aynı ama birçok kişŸi corsadan şŸikayetçi hele Volga 140.000 bakımı için gedizlere 3.750 ytl ödediğini duyduktan sonra hepten aman uzak dursun dedim.Eğer mercedesin yeni dizeline yükselebiliyorsan eyvallah ama onun dışŸında kapına başŸka birşŸey sokma…

illetyus
      Katılımcı
      ozz wrote:
      piyu wrote:

beyler su mercedes-amerikan tartısmasında ben galibim ikiside var, ama malum mercedes dizel gündelikte..

alın size bir konu daha zaten doganla gurcana da danısacaktım, günlük için mercedesi degişŸtirmeyi düşŸünüyorum önümüzdeki ay. herkes corsa dizel diyor 1.3 ama kararsızım..acaba 1.1 eco mu almak lazlm sonucta alırken daha ucuz bide toplamda cok km yapmıyorumççikinci tereddütüm performans şŸimdiki dizelim mercedes 190 D 2.5 acaba ufak motor hacimlerinde aynı tatmin bulunurmu?

dogan bana bi ara posta adresini yollarmlsln msnden sanada bi cd yollicam

Oncelikle belirtmem lazimki, bendeki Corsa 1.5 ECO dizel…..2000 Model.

Bu seri, bazi beklenmedik yeteneklerinden oturu cok tutuldu.
      Ufacik motoruna ragmen cekis oldukca tatminkar ve hele 3. vitesten sonra benzinli lilere resmen kafa tutuyor !!
      Manevra yetenegi ise yine kendi sinifina gore gayet iyi ve tatminkar.
      Ic mekan olarak eger buyuk bagaj aramiyorsan, kendi sinifindaki en rahat olanlarindan biri (Golf ile yarisamasa bile)
      Lastikleri iyi durumda ve on yururu sorunsuzsa cam kivamindaki buzda bile inanilmaz yol tutuyor.
      (ufaklik bunu, Balkan seyahatim sirasinda en sicak derecenin -9 oldugu bir ortamda 20 gun boyunca kanitladi)
      Ne duz yol dinliyor nede dag tirmanisi, bayildigi hic bir yere rastlamadim.

Olumsuz taraflari ise soyle :
      Hararet konusunda oldukca hassas ve tolerans araligi cok dusuk.
      Triger rahatsizligi varsa veya bunun degisimi sirasinda usta biri tarafindan yapilmazsa arabadaki titresimi kesemiyorsun (Fabrika cikisindaki titresim seviyesi nerede ise sifira yakin)
      Sadece Corsa lar icin degil, tum Opel modelleri icin, servis konusu tam bir rezalet !!
      Hem fiyatlandirma acisindan hemde iscilik anlaminda….

Ozetle yeni modelleri hakkinda bir fikrim yok.
      Yanlis bilgi verip, yanlis yonlendirmek istemem.
      Yeni modellerini Dogan anlatsa daha iyi olur….
      Ancak duyduklarim ve sahit olduklarima gore 2001 den sonraki modellerde oldukca sorun yasandigini ve 2000 serisindeki kalitenin olmadigini bir cok kisiden duydum.

Sonuc olarak 2.5 lt. dizelden sonra daha ufak hacim mutlakaki ayni tatmini vermez….
      Dahasi, ister benzinli olsun ister dizel, Mercedes in motorundaki yapisal ozelliklerden dolayi daha sonra secilecek olan diger markalarin dizeli ve benzinliside ayni tatmini vermez…. 😆
      Ona muadil olarak secebilecegin sey yine ya bir Mercedes tir yada Amerikan….. 😆 😆

Ben Corsa yi sirketteki eleman disari islerini halletsin diye aldim…
      Bakimlari ve kontrolleri duzenli yapildigi takdirde sehir ici dur kalklarda hararet sorunu olmuyor….Ama dikkatli bakim sart !
      Arada bir lazim oldugu zaman bende aliyorum ve gulmekten oluyorum… 😆 😆
      Kullanmasi cok eglenceli ve cok komik bir araba…..
      Girmedigi hic bir yer yok, kucuk sevimli elektrik supurgem benim, her yere goturuyor beni….. 😆 😆

piyu
      Anahtar yönetici

valla ben sadece 1.7dti’ı biliyorum dolayısı ile kıyaslayamam… ama muşŸis cekisi var… (ucuk’ta vergisi 780ytl’idi :) ) 70-75hp gibi bisi… 1 yılı gecti kullanalı sorunsuz… servis özel servise gidiyorum fazla pahalı degil dizel olması nasıl bir sorun ben bilmiyor ve anlamıyorum… arabanın bende tek dezavantajı (es arabalar icin konsuuyorum) satıs fiyatının pahalı olması… yani 307 1.6 ile 307 1.6dizel arasında fiyat farkı var… tabi o farkı cıkarması icin mazot-benzin farkını hesaplama gerekiyor…

ben acayip memnunum… aman allah bozmasın…

bu arada mercedeste turbo yok ise 2.5lt’nin avantajını kullanarak performans olarak denk oluyordur sanırım… bu canavar patinaj filan cekiyor :))))

ozgur msn kullanmıyorum mail iyi olur, admin@amerikanaraba.com biliyorsun zaten…

aates4
      Katılımcı

1976 novayı henuz almışŸız (aracı aldığımızda 3000 milde idi_üçbin)ailece saroza dalışŸa gidiyoruz.arkada romorkta tekne var. KeşŸana yaklaşŸırken romırkun tekeri patladı.yanaşŸtık,annem babam ve diğerleri indiler .romoku çözdüm lastiğini alıp en yakın tamirciye götürdem,yaptırdım ve dönüşŸe geçtim. 20 km.lik bir mesafedeyim.gaza sonuna kadar bastım,bu arada fazla rüzgar olduğundan kolumu içeri alıp camları kapadım.farkında değilim ama baya süratli yol alıyorum.o tarihlerde yollar bu kadar kalabalık değildi.birden sol arka taraftan büyük bir mekenık gürültü geldi .sol dikiz aynası parçalandı.arac sarsıldı.ben refleks olarak kontrollü olarak firenlere asıldım aracta büyük bir sarsıntı var ama savrulma hiç yok. tamam artık kurtaracagım kadar yavaşŸladım dediğimde gözüm ibreye takıldı ve ibre 100mil rakamının üzerinde idi.araç zaten 100 mil kadranlı demekki ben ta nerelerden inmişŸim .neyse aracı durdura bildim ama en ufak savrulma yoktu.indim olacak sey değil.arka sol lastık sıfır lastık sırt atmışŸ lastik patlamamışŸ iplerin tellerin üstünde. kopan parcalar merkez kaç kuvvetinden,amortisorü ikiye katlamışŸ sol şŸöför kapısını aşŸağıdan yukarıya yırtmışŸ dikiz aynasını alıp götürmüşŸ.eğer bir kaç dakıka evvel kolumu içeri almasaydım kolumuda götürecekti.bu süratte bu olay başŸka bir arabada başŸıma gelmesini düşŸünemiyorum.Araç hala bende

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

allah korumuşŸ lastik hıza dayanamamışŸ geçmişŸ olsun

piyu
      Anahtar yönetici
      aates4 wrote:
      1976 novayı henuz almışŸız (aracı aldığımızda 3000 milde idi_üçbin)ailece saroza dalışŸa gidiyoruz.arkada romorkta tekne var. KeşŸana yaklaşŸırken romırkun tekeri patladı.yanaşŸtık,annem babam ve diğerleri indiler .romoku çözdüm lastiğini alıp en yakın tamirciye götürdem,yaptırdım ve dönüşŸe geçtim. 20 km.lik bir mesafedeyim.gaza sonuna kadar bastım,bu arada fazla rüzgar olduğundan kolumu içeri alıp camları kapadım.farkında değilim ama baya süratli yol alıyorum.o tarihlerde yollar bu kadar kalabalık değildi.birden sol arka taraftan büyük bir mekenık gürültü geldi .sol dikiz aynası parçalandı.arac sarsıldı.ben refleks olarak kontrollü olarak firenlere asıldım aracta büyük bir sarsıntı var ama savrulma hiç yok. tamam artık kurtaracagım kadar yavaşŸladım dediğimde gözüm ibreye takıldı ve ibre 100mil rakamının üzerinde idi.araç zaten 100 mil kadranlı demekki ben ta nerelerden inmişŸim .neyse aracı durdura bildim ama en ufak savrulma yoktu.indim olacak sey değil.arka sol lastık sıfır lastık sırt atmışŸ lastik patlamamışŸ iplerin tellerin üstünde. kopan parcalar merkez kaç kuvvetinden,amortisorü ikiye katlamışŸ sol şŸöför kapısını aşŸağıdan yukarıya yırtmışŸ dikiz aynasını alıp götürmüşŸ.eğer bir kaç dakıka evvel kolumu içeri almasaydım kolumuda götürecekti.bu süratte bu olay başŸka bir arabada başŸıma gelmesini düşŸünemiyorum.Araç hala bende

foto ve hikayesini gönderirsen siteye eklemek isterim…

faceless
      Katılımcı

Bende geçen gün otobanda gidiyordum… videolu anlatım :)

http://rapidshare.de/files/27063955/burakotoban.3gp.html

XLR-V
      Katılımcı

😯 N’ptiniz oyle ya 😮

faceless
      Katılımcı

otobanda gittik işŸte kafamız güzelken :P

XLR-V
      Katılımcı

Aman dikkat edin daha once Lamborghini videosu download ettim Monte Carlo caddelerinde ama bu ondan bile seyretmesi sasirtici

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

trsarak indirdim sanırım bu dikişŸ hikayesi :(

dosya gp bişŸi telefonun kablosu yok yanımda :(

gtagucu
      Katılımcı
      TemPest wrote:
      dosya gp bişŸi telefonun kablosu yok yanımda :(

realplayer yüklersen pc’de izleyebilirsin 3gp uzantılı filmleri.

Angelus
      Katılımcı

Bir gün otobanda gidiyorum bu kardeşŸimiz çıktı önüme..

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

iyimişŸ
      ehueheuheueh

çok sevdim

dagger6
      Katılımcı
      illetyus wrote:
      Camaro yu yeni aldim, 15 – 20 gun filan olmustu……Bakirkoy sahil yolunda Gelik restoranin onunde trafik birden durdu….Bende durdum.
      Dikiz aynasindan baktim arkamdan bir Magirus minibus geliyor ve soforun aldigi yuz ifadesi ve bedensel seklinden kokune kadar frene asildigi belli ama kayiyor….hala kayiyor….yaklasti hala kayiyor….Baska carem yok, onum dolu yuruyemem, bari hic olmazsa ayagimi frenden cekiimde bana vurunca ileri dogru firlarim dedim, freni biraktim….COTARAANNKKK !

Indik asagiya, mahfoldum daha arabanin bocu bitmedi, oldum ben… 😥

Arkaya dogru yurudum, ilk gordugum sey benim bagajin uzerinde Magirusun iki adet fari yarimsar kavun gibi duruyor, yerinden firlamis….??

Stoplarim, Yerinde !!! catlak bile yok !!! Bagaj kapagima dokunmamis bile bagaj kilidim hala calisiyor !!! Magirusun tamponu su meshur eski RAY tamponlardan, on cami direkli eski kasalardan yani…….

Benim tampon ise gayet nizami ve simetrik bir sekilde 5 yada 6 santim iceriye dogru kapanmis….. 😯

Guliimi agliimmi, azmi dokunduda bisey yok, hafif vurduysa 1.7 tonluk arabayi 1 mt. iteleyen neydi…..??

Yanliz adamin su sozleri hala kulagimda :

Gardas bizim tamponu uzaktan goren kacar,
      senin bu araba neyin nesi ki benim farlar yerinden firladi….
      Gusura kalma wallaha duramadim hasarin neyse basim ustune.

sabah sabah oldum gulmekten walla ilahii. helal olsun ….amerıkan deılde baska bı makına olsaydı adam senın koltuga kadar gırerdi….:)

46 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.