Ana Sayfa Forumlar Forumlar Başınızdan geçen ilginç olaylar bo?az içinde AMERıCAN MANıA

11 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      dj_blind182
      Katılımcı

enişŸtemin kızı boğŸaziçinde okuyor ben çorumluyum 15 tatilde istanbula onları görmeye gittim kızının okul çıkışŸına yetişŸtik tam okula girerken biraz inişŸli çıkışŸlı bir yol var okulun içine girdik arkamızda bi dallamanın sürdüğŸü 325ci bmw var arkadan sürekli ara gaz veriyo neyse biz öğŸrenci otoparkına park ettik ilk önce sonra ben enişŸteye dudak uçuklatmıycaz mı dedim ve okulun genişŸ kampüsünün ortasına çektik arabayı

bi baktım bizim dallama da orda oda tam bize çapraz durdu motorun kapağŸını açtı motor kapağŸı olmasa hiç bibok yok arabada

sonra enişŸte açtı (arabası çok bakımlı olmayaan bi cutlas ama yinede ona arabanın erkekliğŸini ispatlıycaktı bir kere)

dallama geldi baktı motora biraz tozlu dedi elini toza sürdü baktı sonra arabasını çalışŸtırıp gaz vermeye başŸladı

ama bilmiyordu az sonra ne olacak….

enişŸtemin motrun marşŸına basması yetti çocuk bastı gitti

evet obir dallamaydı çünkü hayatında bilmediğŸi eksik bir noktası wardı:
      amerikan la şŸaka olmaz

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

EnişŸten cok guzel koymus :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

çok beğŸendim iyi olmuşŸ dallamaya

😈

DiamonD
      Katılımcı

O an dallamanın tipini çok merak ediom 😳 😈

dj_blind182
      Katılımcı

beyler bu dallamayı geçen yine gördüm bana dedi ki
      dallama=benim araba ile bi amerikan takas etsek kaç fark öderim
      dj_blind=bence hiç uğŸraşŸma çünkü amerikan camiasında kimse senin gibi bir dallama ile araba takas etmez.

zuhahaha koptum yaw dallama herif ya….

Pontiac301
      Katılımcı

Ben takas ederdim…ıki tane garip amerikanım olucağŸına bi tane tam arabam olsun ya:)

Erman
      Katılımcı

:D Sanki o arabayı satıp yine amerikan almicaksin…

illetyus
      Katılımcı

[b:f76ec826d6]dallama geldi baktı motora biraz tozlu dedi elini toza sürdü baktı…..[/b:f76ec826d6]

Yazin guzeldi….
      Benimde yasadigim bir suru benzer durumdan biri daha… 😆

Ama dikkatinizi cektimi bilmem benim takildigim nokta, yukarida yazdigim cumle…..!

Yaziktirki oldukca buyuk bir cogunluk araba bakimini ve arabaya ilgi gostermeyi motorun uzerine portakal kokulu cleaner fislatip lastik hortumlari parlatmak zannediyor….. 😆 😆

Sizlerden bir ricam olacak….:
      Sakin olaki bu gibi durumlarda yapilan takas tekliflerine yanasmayin…!
      Birilerinin canina malina gelecek zarara sebep olmayin ve hic olmazsa bir Amerikan daha yok olup gitmesin….!

Bu benim fikrim ama tabii karar sizin……. 😆

Qurny
      Katılımcı

😆 😆 o bmw sahibinin surat ifadesini cok merak ediorum :D :D

Angelus
      Katılımcı

Camaro ile her çıktığŸımda yola başŸıma geliyor böyle şŸeyler. Alem dallama kaynıyor :)

sertaç salman
      Katılımcı

zuhuhaha bmwci rezil olmuşŸ

Tümer ARCAN
      Katılımcı

ALEM BUYSA KRAL GM

11 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.