Ana Sayfa Forumlar Teknik Bilgilerinizi Paylaşın chyrsler 300 m hakkynda

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      fatih fatih
      Katılımcı

selam arkadaşŸlar gerci tam bir amerikan sayılmaz ama neyse 300m almayı düsünüyorum 300m hakkında bilgi sahibi veya kullanan arkadaşŸlar varsa beni bilgilendirebilirmisiniz 1999 2002 yılları arasında almayı düsünüyorum hangi model yılı daha iyidir 300 m lerde sanzıman problemi oldugu söyleniyor dogrumudur kısacası tavsiye edermisiniz alacagım 300m 25000 30000 ytl arası bu fiyata bundan daha iyi bir araç bulamadım tesekkürler

burak erdal
      Katılımcı

Merhabalar;

Adım Burak.Jeep-Dodge-Chrysler üzerine çalışŸmalar yapmaktayım.Piyasada Amerikan arabalarına ilgisi olan ve Amerikan arabası bulunan kişŸilerle irtibata geçiyorum.Sizin bu sitedeki mailinizi gördüm ve Chrysler 300 M hakkında bilgi topladım.MüşŸterilerle konuşŸtum hatta sizin için bir araç bile buldum.ǖncelikle size 300 M arabası bulunan bir Amerikan arabaları tutkunu kişŸinin mailindeki görüşŸlerini bildirmek istiyorum.Hatta bu kişŸiyle haftasonu bir araya gelip Amerikan arabaları hakkında sohbet edicez.Kendisinin arabası hakkındaki bilgileri ayne şŸu şŸekildedir;
      LJocukluğum Amerikan arabalarının konforu ve farklı havasıyla geçti. Ben bu havayı soluyarak büyüdüm diyebilirim. Dayımın (kendisi akraba olmam dışŸında en sevdiğim insanlardan biridir) 1957 model Chevrolet Impalası vardı. Siyah rengi, her nasılsa alınmışŸ 42 AA 001 sivil(!) plakası ve kırmızı kadife döşŸemeleri ile harika bir arabaydı. Dedem ise halen 1963 model Chevrolet Bel Air sahibi. O da hala gözü gibi bakıyor arabasına.

Ben ise şŸubat ayında 1999 model Chrysler 300 M sahibi oldum. 300 M aslında bir araba değil:) O bir kartal… Av aramak için yükseklerde gezen ve ele geçirmek istediğinde avını yakalamak için pike yapan bir kartal. Şehir içindeki asaletini şŸehir dışŸı yollarda çevikliği ve hızıyla dengeleyen muazzam bir araç (şŸehir içinde blues; şŸehir dışŸında rock müzik). Mesleğim gereği sedan bir araç almak istemişŸtim. Fakat aldıktan sonra bu kadar farklı olabileceği hakikaten hiç aklıma gelmemişŸti. 300 M bir aracın sürücüye vermesi gereken güven duygusunu tam anlamıyla sağlıyor. 3.5 motor hacmi ve 253 beygir gücüyle insan gerçek gücü hissedebiliyor. Yola oldukça oturmasına rağmen yapabildiği manevraları görseniz şŸaşŸarsınız. Ama bunun için bir 300 M kullanmanız gerekiyor ve bunu ben her gün yapıyorum:) Onun için şŸanslı bir insanım. Arabamı asla satmam. Bakımını yapıp müzeye kaldırıncaya kadar:) elimde tutmayı düşŸünüyorum. Yeni kasa 300 M ya da 300 C bile satın almayı düşŸünmüyorum.. Farklı düşŸünen ve farklı yaşŸayan insanlar bu arabayı sadece bir kez kullanmalı. Nasılsa vazgeçemeyeceksiniz…

Bana göndermişŸ olduğu mail aynen böyledir.Bu arabadan bir tanede sizin olsun istiyorsanız bence çok güzel bir karar almışŸ olursunuz.Benimle irtibata geçebilirsiniz.Her konuda yardımcı olabilirim.

burak.erdal@merkon.com.tr

fatih fatih
      Katılımcı

selam Burak benim adımda Fatih vermişŸ oldugunuz bilgiler için tesekkürler Jeep-Dodge-Chrysler üzerine çalışŸmalar yapmaktayım derken neyi kastediyorsunuz servis olarakmı yoksa bilgi olarakmı arkadasının 300m hakkında yapmışŸ oldugu izlenimleride çok hosuma gitti dogrusu bana buldugunuz 300m hakkında bilgi alabilirmiyim kimindir ilanı olan araçlardan birimi tekrar tesekkür ederim

burak erdal
      Katılımcı

Merhabalar Fatih.TanışŸtığıma memnun oldum.Ben üniversiteyi yeni bitirdim ve staj yapmaktayım.Amerikan arabalarına olan ilgimden dolayı Konya Mercedes-Benz ve Jeep-Dodge-Chrysler Bayii’de satışŸ ve pazarlama bölümünde staj yapıyorum.Daha çok Jeep-Dodge-Chrysler üzerine çalışŸıyorum.300 M üzerine bilgi aldığım kişŸi arkadaşŸım değil servis bölümümüze gelen Avukat bir müşŸterimizdir.Bu yazıyı yazmasını ondan rica ettim yani size yardımcı olabilmek için.Hatta arabasını satarsa diye bilgi almaya çalışŸtım ama kesinlikle satmayacağını belirtti.Size bulduğum 300 M hakkında tam bir bilgi edinemedim nette yayınlanan bir araba değil yine servis müşŸterilerimizden edindiğim bilgidir.Kendisinden mail yada telefon bekliyorum.Hatta görüşŸebilirsem hemen seninle irtibata geçelim diyorum.YaklaşŸık 25.500 filan istiyormuşŸ herhalde.Bugün inşŸallah tam bir bilgi edinirim.Seninle irtibata geçebileceğim numara yada mail varsa sevinirim.Haber bekliyorum.ıyi günler dilerim Fatih.Ayrıca dün mail adresimi yazmışŸtım yine yazıyorum burak.erdal@merkon.com.tr

fatih fatih
      Katılımcı

tekrar merhaba burak bende sizinle tanışŸtıgıma çok memnun oldum email adresimi veriyorum fatihfatihgenc@hotmail.com

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.