Ana Sayfa Forumlar Teknik Bilgilerinizi Paylaşın 75 Camaro Package Tray…..

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      illetyus
      Katılımcı

Arkadaslar, bir suredir benim arabada gozumu rahatsiz eden bir seye kafayi taktim…

75 model Camaro’ nun (Turkcesi) arka pandizot olculeri…!

Package Tray olarak gecen bu panelin tam olculerini bilen varmi ? 🙄

Internetten bayagi bi arastirdim ama yok. Kataloglarda da yazmiyor.
      Her ne kadar kalip cikartarak yaptiysamda pek iyi olmadi ve sacma sapan duruyor. 😥 Ya kucuk gelip bosluklar gorunuyor yada buyuk gelip yerine sekilsiz oturuyor. 😡

Tesekkurler…… 😉

piyu
      Anahtar yönetici

32cm x 61cm

ehuehueheuheue yaw gurcan bu daha kimde olurki… nastyz28’e bakmıssındır… orada yoksa kimsede yoktur…

illetyus
      Katılımcı

nastyz28’e baktim hakkaten ama bulamadim…..

Ya ben bulamadim yada gercekden bu olculeri vermemisler….. 🙄

Yaw aslinda zor bir sey degil ama D seklini verirken kavisli donen kenarlarin bir nokasinda keskin donusler var…..

Bunlarin tam olmasi gereken noktayi tutturamazsan yerine taktigin zaman bosluklar kaliyor buda berbat bir goruntu olusturuyor.

Inat ettim yapicam anasini satiim bu kadar basit biseyi Amerikadan siparis vermek zoruma gidiyo acikcasi….Bazi seylerde originalini getirtmek daha akillica tabii ama……

acmecamaro
      Katılımcı

dostum o parca classic industries de 21 $…. ben buyuk bir kagittan kalibini cikarmistim ….sonra kagidi atti mbi koseye isim bitince :(

illetyus
      Katılımcı
      acmecamaro wrote:
      dostum o parca classic industries de 21 $…. ben buyuk bir kagittan kalibini cikarmistim ….sonra kagidi atti mbi koseye isim bitince :(

Bilgi icin tesekkurler……

Ama bir onceki mesajda dedigim gibi “inadim inat pandizotum cok kiyak” modeli kendim yaptim…..
      Valla laf aramizda her gorende beyeniyor yani… :)

Hatta o is bittikden sonra hizimi alamayip arabanin komple taban sacina girdim, tamami yenilendi…..
      Ustunede cerez niyetine orta konsol kutusunun kapagini adam ettim…… 😆

acmecamaro
      Katılımcı

Yakinda pimp my ride benzeri bi program yapalim sana :)

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.