Ana Sayfa Forumlar Teknik Bilgilerinizi Paylaşın Kullandı?ınız Yurt dışı Alışveriş siteleri

2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      gtagucu
      Katılımcı

Merhaba arkadaşŸlar ;

Şahsen alışŸverişŸ yaptığınız yurtdışŸı siteleri yazabilirmisiniz? Hani bilmediğimiz sağlam siteler varsa öğrenmişŸ olalım.

Benim bizzat alışŸverişŸ yaptıklarım ;

Summitracing – Her tür performans parçası uygun fiyata bulunuyor tek kötü yanı siparişŸlere 20$ paketleme parası alıyorlar. Buradan birçok defa alışŸverişŸ yaptım hiç sorun yaşŸamadım çok güzel paketleme yapıyorlar. Ayrıca beleşŸ katalog gönderiyorlar. :D

USGM serviceparts – Burası GM muscle car’lar için Avustralya’dan hizmet veren bir site, servis parçaları vs. başŸka yerde bulamadığınız birçok parçayı burdan kolayca bulabiliyorsunuz. LJok defa burdanda alışŸverişŸ yaptım hiç sorun yaşŸamadım Birde Avustralya Amerika’dan daha yakın galiba buradan yaptığım alışŸverişŸler normal postayla 1 haftadan kısa süre içinde elime ulaşŸıyor ayrıca gönderen eleman güzel siyah bir paketle sarıyor dışŸarıdan ne olduğu anlaşŸılmıyor bu yüzden buradan aldığım parçalar şŸimdiye kadar hiç gümrüğe takılmadı kapıma kadar geldi. Not: Bu sitedeki para birimi Avustralya doları ondan ilk anda yüksek gelmesin şŸaşŸırmayın. :D

[url=http://www.şŸirdgenusa.com]ThirdgenUSA[/url] – Bu site tek bir elemanın Los Angeles’ta oturan bu eleman oranın hurdalıklarını geziyor aradığınız parça ne olursa olsun mutlaka buluyor. Kredi kartı kabul etmiyor western union’la ödeme yaptım. Bayağı ilgileniyor her tür konuda yardımcı olmaya çalışŸıyor. ıkinci el sattığı için faturaya istediğiniz meblayı yazabiliyor bu yüzden gümrük sorunuda yok. BaşŸka yerde bulamadığınız parçalar için tavsiye ederim. Buradan da sorunsuz alışŸverişŸ yaptım. :D

Fbody Motorsports – Buradan uzak durun derim. Bir kere alışŸverişŸ yaptım onda da bayağı beklettiler gönderdiklerinde de bir parçayı yanlışŸ göndermişŸlerdi. Paketlemeleri çok kötü. Yabancı forumlarda da bu site hakkında çok kötü yorumlar mevcut. :(

XLR-V
      Katılımcı

Benim de alisveris yaptigim bir kac yer var .
      Brasington GM
      Brasington GM firmasi oldukca guvenilir bir firma ve OEM parcalari hizli bir sekilde gonderiyorlar UPS ile .Once bir form dolduruyorsunuz sonra size hemen geri donus yapiyorlar ve ok verdikten sonra , size urunu hemen gonderiyorlar tracking # ile .

Crown Cadillac :
      OEM GM parcalari rahatlikla alabileceginiz bir firma.Buradan hatta aksesuar veya aftermarket parcalardan da almaniz mumkun .
      Istediginiz urunlerin part # biliyorsaniz search engine vasitasiyla hemen bulabilirsiniz veya brakes,emblem gibi seyler yazip aradiginiz parcalari bulabilirsiniz .
      Yada collision veya mechanical olan kisimdan aracinizin parcalarini bulabilirsiniz hatta ayni zamanda parcalarin detayli olarak semasida var ve buradan da aradiginiz parcanin seklini ve diger kompositlerini de bulabilirsiniz . Fedex,UPS, USPS Global Express diger shipment opsiyonlari

Ebay de tristateauto var ve baska American olmak uzere diger bircok markalara ait parcalari ve aksesuarlari bulmaniz mumkun .Genelde USPS Global Express (3-5 days) gonderiyor veya USPS Global Priority (8-14 days)
      En iyi kalitede amblem,aksesuar istiyorsaniz bu firmayi tavsiye ederim

gtagucu
      Katılımcı

AlışŸverişŸ yaptığım iki site daha ekleyeyim ;

Tpiparts – Burada 3. ve 4. nesil f-body’ler için elektronik ve emisyon ağırlıklı parçalar satılıyor özellikle ucuza chip yazma servisleri bayağı güzel.

Moderndaymuscle – Burada GM muscle car’lar için 0 ve 2. el orjinal fabrika parçaları satılıyor çoğu yerde bulunmayan parçalar burda mevcut fiyat olarakta bayağı uygunlar. Ayrıca paketin üzerine fiyatı 15-20$ civarı yazıyorlar bu sayede gümrükte hiç takılmadan postacı kapınıza kadar getiriyor paketinizi.

2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.