Ana Sayfa Forumlar Forumlar Çıkmacılar Hurdacılar amerikan mezarlı?ı

• Bu konu 20 yanıt içerir, 10 izleyen vardır ve en son 17 yıl 4 ay önce piyu tarafından güncellenmiştir.
20 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      korsankaptan
      Katılımcı

arkadaşŸlar bu resim neresi acaba türkiye mi bilen war mı??

http://www.amerikanaraba.com/coppermine/displayimage/pid=869.html

piyu
      Anahtar yönetici

bu konuyla ilgili özel mesaj gönderdim…forumlarda daha once de konusuldu…. merak eden mesaj göndersin…ama cokta merak etmeyin gerek yok :(

ozz
      Katılımcı

burasının son resimlerini tayfunun siteye ekledim dahada eklemeye devam edicem, sorun olmazsa dogan sen sitenin ismini verirsin arkadasa, aslında ben cdye cekip sana(hatırlarsan adres sormustum sen mail adresi anlamışŸtın)-tayfun bide cihana yollayacaktım ama writerda sorun var yazamadım, dolayısıyla tayfunun siteye yüklüyorum, istersen oradan kopyalayıp güncelleyebilirsin yada bi link atarız ama 5 farklı topicte yolladım, dahada resim var.. olmadı onları tek baslık altında toplarız, o zaman link atarsın o baslıga?

piyu
      Anahtar yönetici

sagol ama ben eklemek istemiyorum… sürekli bana soruluyor…mahmut ciris’in reklamını yapıyor olmak biraz rahatsız ediyor… belki de siteden kaldırırım sonra… kararsızım henuz…

Angelus
      Katılımcı
      piyu wrote:
      sagol ama ben eklemek istemiyorum… sürekli bana soruluyor…mahmut ciris’in reklamını yapıyor olmak biraz rahatsız ediyor… belki de siteden kaldırırım sonra… kararsızım henuz…

Nedir bu Mahmut Ciris olayı detaylandırım bi bakayım…

piyu
      Anahtar yönetici

onceden istanbul’da olan daha sonra mugla’ya gitmis bir sahıs kendisi… genelde negatif duyumlarım var…. suanda amerikan mezarlıgı seklinde yaklasık 50 araclık yeri oldugundan gorenler kacırmayalım bu yeri diyorlar… fakat fiyatlar yuksek… araclar emanet… vergileri tavan… amerikanların sagı solu sokulmus filannnnn falannnn iste…

cihaterben
      Katılımcı

piyu üstat ben ilk önce seni m.ç sandım, hakikaten sitenin ilk verdiği görüntü öyle . bilinen üzerine fazla reklam gereksiz diye düşŸünüyorum.TŞK.

piyu
      Anahtar yönetici

fotoları kapattım…(boyle bir imaj yarattıgı icinde uzuldum…uyarı icin tskler)

Anonim
      Ziyaretçi

arkadaşŸlar ben bu klasik arabalardan arıyorum.bildiğiniz satan bir yer var mı? bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.. en kısa zamanda tşŸkler

piyu
      Anahtar yönetici

Amerikan satın almak için sitemize Aranan Araba bölümüne istediğiniz Araba’nın özelliklerini yazıp satmak isteyen var mı bakabilirsiniz.

http://www.rsmotors.org sitesini ziyaret edebilirsiniz…

gazetelerden ve internet sitelerinden satmak isteyenleri takip edebilirsiniz.

Ama öncelikle almayı düşŸündüğünüz araba ile ilgili olarak sol menüde bulunan Konular kısmından ilgili yazılara ve Fotolar bölümünden genişŸ foto galerisine gidebilirsiniz. Size karar vermenizde yardımcı olacaklardır.

alper
      Katılımcı

ya arkadaşŸlar banada hurda 55 belair lazım bilen gören msj atsın

-aLicaN-
      Katılımcı

merhaba ankara ivedik hurdacılar sitesinde birinde yaklaşŸık 2-3 tane 55 var hala ilgileniyorsanız yardımcı olabilirim

corvette15
      Katılımcı

yaa arkadaslar hurda 67 68 mustang bılen goren varsaa msj atsın…

piyu
      Anahtar yönetici

artık çok çok çok zor… belki 5-6 yıl önce bulabilirdin ama o zamanda zordu….

ata recai
      Katılımcı
      corvette15 wrote:
      yaa arkadaslar hurda 67 68 mustang bılen goren varsaa msj atsın…

hurda derken ne kadar hurda ruhsatlı ruhsatsızz ?

piyu
      Anahtar yönetici

1955chvy arıyorum tplamak için uygunfiatlı

piyu
      Anahtar yönetici

arkadaşŸlar çatalcada pontıac grant le mans 72 model plakalı sahibi artık ceset ama tam bakım ister ilgilenen varsa

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

sahibi ceset çok kötü bi tabir olmuşŸ :(

piyu
      Anahtar yönetici

ben 70 DODGE CHALLENGER diyorummm

piyu
      Anahtar yönetici

sayın ilgililer,

1976 model,direksiyondan vitesli,bir NOVA arabam var,yeni rektefiye yaptırdım,bu veb sayfasını daha önce görseydim,çok iyi olacaktı belki,ama gene de istifadem olacağı umuduyla yazıyorum.

Bana çıkma veya yeni NOVA Parçaları lazım.Benimkinden daha iyi ve temiz durumda olan Mesela Kapılar,Jantlar,ǖn Kadran,DöşŸemesi yeni veya temiz koltuklar, Arka ve ön El fren Telleri,Sileceklerle ilgili tum parçalar(motor vs),ǖn ve arka Stop lambaları, komple Ust tavan gibi…

ılgilenenlerin:AşŸağıdaki adreslerden ve telefonlardan beni aramalarını rica ediyorum.Selamlar.

tkondu@yahoo.com

Tel:0252 7123168
      Cep :0542 8177183
      Fax : 0252 7123168

piyu
      Anahtar yönetici

merhaba arkadaşŸlar bende 1997 pleymouşŸ breeze var motor parçalarını arıyorum bu konuda yardımcı olacak arkadaşŸlardan yardımlarını esirgememelerini rica ediyorum
      ahmet CEBECı
      0 542 236 49 78
      0 537 843 73 53

20 yanıt dizini görüntüleniyor
  • ‘Çıkmacılar Hurdacılar’ forumu yeni konu ve yanıtlara kapalı.