Ana Sayfa Forumlar Forumlar Forum Hakkında ?enlikle ilgili başlık nerde?

• Bu konu 4 yanıt içerir, 3 izleyen vardır ve en son 18 yıl önce piyu tarafından güncellenmiştir.
4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Szopen
      Katılımcı

“cceylan” Forum Kurallarına uygun davranmadığından mesajı silinmişŸ ve üyeliği bloke edilmişŸtir.

Forum’a girerek mesaj atan üyeleri üstteki yazıları tekrar okumasını ve dikkat edilmesini rica ederim.

1- Bu mesajın yazdığı forumu kitlemişŸsiniz o yüzden yeni başŸlık açmak zorunda kaldım

2-Cihan ceylan’ın şŸenlikle ilgili forumu mu silinen? evetse neden?

piyu
      Anahtar yönetici

Normalde önceden uyarı yaptığım bir konu ile ilgili ban’ladıktan sonra (ki bu olay sadece 2 kez oldu ve 1 uye yanlıs yaptıgını kabul ettiginden geri dondu) tekrar açıklama yapmayı gereksiz buluyorum ama ilk ve son kez yapıcam…

bu site ve forumlarında baska sitelerin reklamlarını yapmak, imzada site adı gecirmeyi dogru bulmuyorum. Ben yapmıyorum, yapılmasını da sevmiyorum…

Bu yüzden daha önce 2 kez uyarı yaptıgım halde tekrar gönderdiğinden dolayı 3.kez uyarmayıp ban’ladım. Dilerse kendini savunabilir ya da sizlerden biri savunabilir ama yaptıgı benim prensiplerime ters ve bu sekilde bir uyelik kabul etmiyorum.

Ben sitenin belli bir kalitede, belli amaca uygun olması icin cok gayret gosteriyorum ve bunun bozulmasına izin vermem mumkun degil.

Eger bir organizasyon yapılıyorsa bu site yöneticisine mail atılır (ki bunun ornekleri cok vardır, daha gecen gun opelim.net sitesi duzenledikleri drag yarısı ile ilgili bir duyuru yapmadan önce bana attılar ve bende gosterdikleri saygıdan dolayı teşŸekkür ettim…) eger uygun gorulur ise duyurusu yapılır ya da yapılmaz kararı site yoneticisi verir….

etik olan budur.

Suanda yazmak istemedigim bircok sey oldugu halde gene aynı seviyede devam ediyor ve konusmuyorum…

Angelus
      Katılımcı

hmm mesaj atılmadıysa sana bu konuda etik değil…..

Szopen
      Katılımcı

Cihan Ceylan’ın amerikancılar arasında çok önemli bir yeri olduğuna inanıyorum, o kadar çok araba onun sayesinde biraraya geldik, yaz gelince aklımıza direk amerikanlar gelir oldu. Bu site/sahibi ise draglar düzenleyerek benzer bir güzellik yaptı. ıki sitenin birbirinden çok farklı olduğunu düşŸünüyorum. Bu yüzden klasikoto.net’in şŸenliğinin burda tanıtımı yapılması şŸahsi fikrim olarak gayet doğal. Daha önce mesaj atılmadı demişŸsin, gerçekten bu etik olmasa bile amerikancılar arasında ki yeri açısından hoşŸ görülebilirdi Cihan abi, sonuçta çöplük.net ya da konservem.com değil klasikoto.net ti adı geçen site, açtığı foruma mesaj atılabilirdi daha önce bildirmemesi ile ilgili. Ayrıca arabalarımız honda veya opel marka değil, bölünecek kadar çok değiliz. Burda klasikoto.net şŸenliğinin reklamı yapılır, klasikoto.nette, amerikanaraba.com’un dragının reklamı yapılır, böylece iki etkinliktede daha fazla kişŸi olunur, önemli olan beraber olmak.

piyu
      Anahtar yönetici

Cihan’la ilgili yorum yapmak istemiyorum, bana yakışŸmaz…

kendi internet sitesi ile ilgili de yorum yapmıyım…

kendi yaptıgım isler icinde hic yorum yapmıyım kurallarım vardır, bilen bilir, begenen begenir, begenmeyen begenmez…

benim yerimde baskası olsaydı, emin olun cok farklı konusur, bazı seyleri cok farklı anlatırdı ama benim dusunce tarzımda boyle seyler yok. beni biraz tanıyanlar ne demek istedigimi biraz anlayabilmislerdir…

benim etik kavramımda ve prensiplerimde amerikancı ya da klasik sever olmasının herhangi bir ayrıcalıgı yok, opelim.net ne ise diger sitelerde aynı yerdedir…

Son olarak, sadece işŸi düşŸünce bu siteye gelenlerin siteyi reklam aracı olarak kullanmasına hiç fırsat tanımam, sitemi aracı olarak kullandırmam!!!

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.