Ana Sayfa Forumlar Forumlar Güncel olaylar Levent Kesen Yarışta alkollüymüş

17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      gtagucu
      Katılımcı

AntalyaǢ€™daki otodrag yarışŸında pistten çıkıp üç kişŸinin ölümüne neden olan Levent KesenǢ€™in 0.90 promil alkollü olduğu belirlendi
      (26 Nisan 2006 LJarşŸamba)

Trafikte 0.50 promil ve üstü suç sayılırken; Kesen’in yarışŸa aşŸırı alkollü çıktığı, kaldırıldığı hastanede anlaşŸıldı. ǖlenlerin ailelerinin avukatları, yarışŸçı için “bilinçli taksirle birden fazla kişŸinin ölümüne neden olmak”tan 22.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılması gerektiğini belirtti

Kaynak : [url=http://www.neşŸaber.com/index.php?h=52966]NeşŸaber[/url]

Pekte suçsuz değilmişŸ yani.

Angelus
      Katılımcı

4 veya 4,5 kutu 500 ml bira içmişŸ olması lazım 90 promil için eğer bu rakamların üzerine yarışŸtı ise alkol ve güneşŸin birlikte etkisi baya bir güçlü olur…Eğer bu kadar alkol ile çıktıysa piste trajedi.

http://www.araconline.com/s/otobilgiler/promil.asp#1

haldic
      Katılımcı

Eğer uydurma bir haber değilse ben yine öncelikle suçu org. ve denetleyicilere atıyorum.
      Normal bir trafik alanı değilki orası önüne gelen piste çıksın, kontrol edeceksin adamı, evindemi içti geldi oraya? organizatörlerle beraberdir,
      Yılların Sürücüsü Levent Kesen’i alkollü araç kullandığı için bu kaza olduysa adaletin verdiği cezaya katlanmalıdır, sert oldu ama 3 kişŸinin yaşŸamını yitirdiği bir kazada arkadaşŸım kusurluysa ona sahip çıkamam.

Bu yaklaşŸım Eğer Alkollü araç kullandığı varsayılarak yazılmışŸtır, Zaten Org. ve denetleyicileri kınıyorum

Pontiac301
      Katılımcı

haber tamamen yalandır, yazıyı yazan gazeteci yalancıdır ve görevinden fatih altaylı tarafından alınmışŸtır, levent abi gündelik hayatında alkol kullanmayan bir kişŸidir, bira bile içmez, kaldıki yarın bütün gatelerde tezkip yazısı yayınlanacaktır… konu burda kapanmalı,

firrebird
      Katılımcı

hay çok yaşŸa be abicim ❗
      okuyunca önce bi hönk olmuşŸtum 👿 ama mesajın içime su serpti valla..

umarım bir terslik vs neyin çıkmazda dediğin gibi tezkip yazısı çıkar yarına..

Pontiac301 wrote:
      haber tamamen yalandır, yazıyı yazan gazeteci yalancıdır ve görevinden fatih altaylı tarafından alınmışŸtır, levent abi gündelik hayatında alkol kullanmayan bir kişŸidir, bira bile içmez, kaldıki yarın bütün gatelerde tezkip yazısı yayınlanacaktır… konu burda kapanmalı,
      Qurny
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:

abı varya ıcıme su serptın vallahi sagolasın noluyoruz dedım baslıgı okuyunca…

kago90
      Katılımcı

insanlara leke surmek ne kadar kolay…

ata recai
      Katılımcı

90 promil değil 9 promil cıkmışŸşŸşŸşŸ
      ve onu yazan gazeteci acığa alınmışŸşŸşŸşŸ
      bunları yazanlar gazeteci değiii …..şŸimdi ağzımı bozmiyimmmm….

bu arada benim sitedede bu sitedede bu yazdıklarımız google cıkıyoo..
      tepkilerimizi, yazalımm

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı
      Pontiac301 wrote:

çok iyi yaaaaa ilk mesajları okurken tedirgin olmuşŸtum :D

/9 alkolde her şŸeyden gelir yav 9 neki

ata recai
      Katılımcı

ağzını kolanyalı mendille silsen 25-35 promil cıkıyoooo

Angelus
      Katılımcı

Portakal yesen keza aynı gene çıkıyor.

emrekaan
      Katılımcı

:D akşŸamdan yenilen meyve benim bildiğim 1 gün sonra vücutta alkol oluyormuşŸ :D galiba 1 gün önce meyvayı fazla kaçırmışŸ :D

burAAk
      Katılımcı

selam haberi bende duydum 0,09 promilmişŸ ancak bu değer çok az çünkü şŸu anda sizi alkol testinden geçirseler bu değer sizdede çıkar çünkü insan vücudundada çok az bi değerde olsa alkol var…BENCEDE HABER YALAN!

acmecamaro
      Katılımcı

Sen hangi buraksin? bir suru burak var da o bakimdan sordum.

burAAk
      Katılımcı

:D

ben daha yeniyim bugün üye oldum ben yeni burak :D

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

hoşŸgeldin yeni burak :D

burAAk
      Katılımcı

HOŞ BULDUK ESKı TEMPEST :D

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

:D euheueuehu

hoşŸ oldu :D

17 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.