8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Angelus
      Katılımcı

ışŸini adam gibi yapan, aldığı parayı hakeden, çalışŸanıda bozmayan, oto elektriğini kablo bantlamak zannetmiyen ayrıcada kıçı kalkık olmayan düzgün bir oto elektrikçi arıyorum…. Bulmam zormu???

XLR-V
      Katılımcı

AVK Servis ,Kenan Usta ;)

ata recai
      Katılımcı

süper bir elektrikci biliyorum fiyatları ise piyasanın yarısı elinden hiç bir sey kurtulmaz atagt@hotmail.com bana ulaşŸ
      yerini tarif etmek biraz zor istersen seni götürürümm

Angelus
      Katılımcı
      mustanggt wrote:
      süper bir elektrikci biliyorum fiyatları ise piyasanın yarısı elinden hiç bir sey kurtulmaz atagt@hotmail.com bana ulaşŸ
      yerini tarif etmek biraz zor istersen seni götürürümm

MSN ‘ e ekledim.. Bir elektrikçi buldum eski tatkodanmışŸ işŸlerin bir kısmını hallettim sayılır.

Pontiac301
      Katılımcı

göztepe sanayi diyot ziya;)

yuki
      Katılımcı

ya arkadaşŸlar ankara da var mı böyle elektrikçi ? göğüsteki göstergelere sil başŸtan bir dizayn vermek gibi şŸeyler geçiyor kafamdan

Angelus
      Katılımcı
      yuki wrote:
      ya arkadaşŸlar ankara da var mı böyle elektrikçi ? göğüsteki göstergelere sil başŸtan bir dizayn vermek gibi şŸeyler geçiyor kafamdan

Summit den bir katalog iste oradan seç beğen al sonra kendin yapmaya çalışŸ.. veya tanıdık biraz anlayan birisinden yardım al…

aates4
      Katılımcı

arkadaşŸlar Antalyada bildiğiniz elektrikçi varmı .istanbulluyum ama bir kaç ay burada kalacağım

piyu
      Anahtar yönetici

antalya’da bayag bilgili 2-3 üyemiz var, belki onlar yardımcı olur sana ???

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.