Ana Sayfa Forumlar Üyelerimize Özel Istanbul’daki Üyelerimiz Özel seri Apollo geldi..

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      volkan han
      Katılımcı

Tüm Amerikan sever ve kullanan dostlara sevgilerimle merhaba demek isterim..
      63 Kasımının serin bir gününde babam validemi hastaneye götürürken 56 Chevrolet içerisinde doğmama ramak kalmışŸ:laugh: sonrası malum hayatımız amerikan içinde sürdü gitti..
      Araba kullanmayı Sarıyer fener arasında o sert virajlarda gene chevrolet koldan vitesle öğrendim yaşŸ 14, aslında birazda gecikmişŸlik var lakin şŸartlar öyleydiB) ergenlik ve de gençlik çağlarım 69 baracuda ile geçti.. e o zamanlar oldukça azdı 4 yada 5 adet..(fındık 6)sonrasında 69 Buıck skylark ile hastalık üst seviyelere ulaşŸıyor. 90 lı yıllarda Buıck Apollo serisiyle tanışŸıp 10 sene kadar 3 değişŸik modelle yaşŸıyorum..neredeyse tüm ǜlkeyi ailemle 4×4 keyfinde katediyorum..
      Finalde 74 Nova ile sevdamı kalbime gömüp benzin kapitaline yenik düşŸüyorum LPG yi yakışŸtıramadığımdan son Amerikancı kalmayı adaplı bulup format değişŸtiriyorum..
      Malum anılar hep yaşŸıyor ve güncelliğini koruyor..

Amerikancı doğan dostum Riko’ya teşŸekkürler onun sayesinde siteye üye oldum..

Amerikancılık ölmez:angry:
      Amerikancı olunmaz, doğulur:kiss:

Sevgi ve Dostlukla kalın
      Volkan

riko
      Katılımcı

HoşŸgeldin Apollo :)

Volkanla yollarımızı kesişŸtiren motosiklet tutkumuz oldu, kendisi motorla Sarp sınır kapısını zorlamışŸ sıkı bir gezgindir , aynı zamanda 10 numara bir insan benim için gerçek bir dosttur, daha da önemlisi Amerikancıdır :)

Ayrıyetten tam bir sanatsever, ıstanbul BüyükşŸehir belediyesi tiyatrolarının sanat yönetmenidir .( kendisi yazmamışŸ ben yazayım bari ;) )

Tekrar hoşŸgeldin Volkan’cım :)

volkan han
      Katılımcı

Sıcak karşŸılama için teşŸekkürler kardeşŸim. Bakarsın arabalı motorlu geziler yaparız en gazlısından:)
      Sevgiler..

fehmi
      Katılımcı

volkan abiciğim hoşŸ geldin sefalar getirdin renk kattın

riko
      Katılımcı

Fehmi baba, Nebahate söyliyelimde, kaaveye kaydını yapsın Apollo’nun :)

fehmi
      Katılımcı

valla aklımdan geçiyordu taner böle kıymetli amerikancı abiler anıları ve tecrübeleriyle hem foruma hem bizim kaveye renk katar

Angelus
      Katılımcı

Selamlar hoşŸgeldiniz. Fehmi bey bir fıçıda volkan abimiz için göm.

fehmi
      Katılımcı

lafı bile olmaz şŸerefiniz var baba

volkan han
      Katılımcı

İlgi ve dostluğŸunuza teşŸekkürler.. :P
      Gömülen fıçılar umarım uzun süre beklemez tez açılıp mideye indirilir:woohoo:
      Sevgilerimle.

En tazesinden Amasra’daki evimin terasından bir kare.. [img size=650]http://amerikanaraba.com/media/kunena/attachments/legacy/images/IMGP6015.JPG[/img]

skyce
      Katılımcı

Volkan bey hoşŸgeldiniz aramıza..

ıyiki sınırı zorlamalarınız başŸarısızlıkla sonuçlanmışŸ da bizlerle birliktesiniz şŸimdi..

Amasra bi başŸkadır derim zaten, manzara da 10 numara olmuşŸ garnitürlerle birlikte;)

Riko ayıp ediyosun ama, Kahvenin kapısı herkese açık demezmiyim ben..Kayıt filan gerekmez ki..Volkan bey kahvemizin sanat yönetmeni olsa keşŸkeB)

Anonim
      Ziyaretçi

Sevgili Apollo aramıza hoşŸgeldiniz

ǜyelerimiz ve Amerikanları bölümü için foto+yazı umarım çıkacaktır. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

hoşŸgeldiniz sefalar getirdiniz :)

volkan han
      Katılımcı

Sıcak karşŸılamalarınıza teşŸekkürlerimi sunarken, Amasra severlere bir gece çalışŸmamı ekliyorum.. Arzu edilirse gezilerimde çektiğim özel çalışŸmalarımı bir başŸlık altında dostlarla paylaşŸabilirim.
      Sevgi ve dostlukla kalın amasra.jpg

Anonim
      Ziyaretçi

sevgili apollo,

fotoları shobet (konu sınırlamasız) altında istedigin gibi acabilirsin… amerikancilar zevklidir guzel fotodan da hoslanırız… :)

riko
      Katılımcı

Apollo, valla süper olur, gerçi çoğunu görmüşŸümdür senin gezi fotolarının ama, hepsi tekrar tekrar bakılacak fotolar, özellikle Karadeniz turu, hep beraber Uzungöl’e, Ayder’e çıkalım abüü :laugh:

fehmi
      Katılımcı

kıskanıyorummm haaaa:)

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.