Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Bu Sefer Kayisi Kopardimmm !!!!

2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Tümer ARCAN
      Katılımcı

Herkese selamlar!! ArkadaşŸlar ben geçenlerde bi rüya gordum; size anlatmaya karar verdim.
      Şu an aa alacak durumum yok.okuyorum gelir de yok tabi. Neyse!Ruyamda annem akçaydaki yazligimizi satmis, 15.000 dolarini benim hesaba yatiriyo.ben de parayi çeker çekmez mavi bi 64 impala 4 kapi direksiz otomatik v-8 327 aliyorum..arabayi istanbuldan aliyorum.13.000 e.gicir gicir bişŸey.iç döşŸemeler koyu bi kırmızı.neyse, izmitte okuyorum ünide..arabayla çikiyorum yola, ev arkadaşŸima süpriz yapacam(onu gerçek hayatta zehirledim de,çok kötü durumda ;) ) yalniz ben bu rüyayi görürken rüya oldugunun farkinda degilim.hayatimda gördüğüm en gerçek rüyaydi malesef…arabanin o torpido kokusu bile rüyada püfür püfür burnumda.yolda takıyorum zz top cd sini gimme all your lovin eşŸliginde.izmite cruiz yapıyorum.yolda kendi kendime sirıtiyorum falan inanilmaz bir mutluluk var içimde.neyse arabayı izmit merkeze yakin bi kapali otoparka birakiyorum.ordan kampüse çikip arkadaşŸi alip ne oldugunu yolda hiç anlatmadan otoparka geliyoruz.planimda arabayi gösterip süprizi yaptiktan sonra arkadaşŸa unutamayacagi seyehat sunmak var.geliyos otoparka.ben tenteyi kaldiriyorum arkadaşŸin gözlerinden yaşŸlar geliyo falan, sağini solunu gösteriyorum.biniyoruz arabaya 4 cami indirip sarkitiyos dirsekleri kapılardan,atiyorum kontağa elimi otoparktan görevli bana tümer tümer diye sesleniyo. derken bi bakiyorum otopark görevlisi annemmişŸ.beni uyandiriyo.daha motoru çalişŸtirip dinletemeden.uyanir uyanmaz cami açip aşŸaği baktim benim impala ordami diye.bi baktim impalanin yerinde bizim hamam böceğinin yandan yemişŸi micra duruyo.o kadar gerçekti yani.uyandığimda bile rüya olduğunu tahmin edemedim.micrayi görünce beynimden aşŸağı kaynar sular indi.. allahım dedim şŸu kuluna biraz acı..böle şŸaka mı olur(tövbe) ben hayatimda hiç bukadar *** olmamişŸtım.. sonra sinirle yatağa geri döndüm bi sigara yaktim.bütün gün moralim yerine gelmedi..arkadaşŸlar falan paso sordular senin neyin var? neden sinirin bozuk gibi falan diye.bişŸey de diyemiyorum deli sanıcaklar..tekrar uyuyup kaldiğim yerden devam etmeyi bile denedim ama başŸaramadim(bazı rüyalarda başŸarabiliyorum bunu)belki arada sigara içmeseydim olurdu.uyku açılınca yapamadim :(yaw ben galiba bu sefer kayişŸi kopardim.geceleri yastiğa başŸimi koyduğumda kulaklarima homurtular gelmeye başŸladi zaten.gözümün önünden paso oldsmobile 442 ler buick gs ler trans am lar camarolar gto lar chevelle ler geçiyo…o günden beri forumlara yazmamaya çalışŸtım olmadi…busefer youtube ye girip paso aa videolari indirmeye başŸladim….ooffffffffffffffff offffffff

saygılar :woohoo: :woohoo:

Anonim
      Ziyaretçi

güzel bir ruyadan sonra gercege donmek guzel degil ama guzel bir ruya da enfes olur…

cok sıkma canını… illaki bir gun sahip olacaksın…

Tümer ARCAN
      Katılımcı

Valla piyu o günler belki gelecek ama, o zamana kadar ben siyirmazsam iyidir.Bide bende bi şŸanssızlık, ne zaman amerikan krizim tutsa, gelip gelip beni bulurlar.bugün de v8 sesiyle uyandım.genç bi bayan kapının önüne tahoe sunu park ediyodu.ey allahım dedim neden ben:S uyurken duydum sesi, top atsan uyanmayan ben zınk diye yataktan fırlayıp, dışŸarı baktım. baktım ses uyanık olduğum halde devam ediyo; ben de dedim, inşŸallah dışŸarıda gerçekten bişŸey vardır. yoksa ben kafayı yedim demektir. allahtan ki şŸimdilik sağlammışŸım ;)

2 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.