Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Camaro Z 28 & Hayabusa

57 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      riko
      Katılımcı

V-8 in gücü adınaaa..( Busa yalan olmuşŸ bea ) ;)

skyce
      Katılımcı

Riko, Busa yalan mı olmuşŸ, yoksa TavşŸan Adammı olmuşŸ;)

riko
      Katılımcı

skyce, aslında Busa’ya bişŸey olmamışŸ ama Busa pilotu rezil olmuşŸ. Gerçi adamın kalkışŸ zamanlamasıda iyi, ilk atak ondan geliyor ama sonra vites mi kaçırıyor yahut gözümü kesmiyor noluyorsa bırakıyor ipin ucunu.;)
      Yalnız Z 28 de top fuel gibi kalkmışŸ mübarek :ohmy:

Anonim
      Ziyaretçi

riko,

vites kacırıyor dedigin yerde camaro nos basıyor… arka bolumde beyaz dumanımsı birsey oluyor…

ayrıca camaro modifiye edilmis alenen belli… sesi bile baska…

skyce
      Katılımcı

Sn. Gönderiler başŸ rakibim Riko:P

Hani atletizm yarışŸmalarında rekor kırması beklenen atletleri

gaza getirsin diye koşŸan

‘sahte ama bu işŸten inanılmaz para kazanan ve

gerçekten yarışŸsa 1. olma ihtimali yüksek’ atletler vardır ya….

Hani tam gaz giderken bir anda pisti terkederler; lakapları tavşŸan adamdır ya hani…;)

ışŸte bende bu busanın amacının, camaro derece yapsın diye olduğunu düşŸündüğümden öyle demişŸtim…

Yaw hacivatla karagöze döndük yine:laugh:

Ama camaronun kalkışŸı timsah gibi olmuşŸ bak :woohoo:

riko
      Katılımcı

skyce, sevgili nebahat aplam, tavşŸan adam deyince bende bir çizgi film kahramanından falan bahsediyorsun sandım valla, senin dediğine tavşŸan veya tavşŸan atlet derler, atletizmde tavşŸanın cinsiyeti olmaz çünkü mesela bayanlar 400 mt. de koşŸan bayan tavşŸana tavşŸan adam desen olmaz , tavşŸan kadın desen olmaz, playboy tavşŸanı da olmaz heralde yani ne biliim konuyu dağıttım galiba bıy bıy bıy kara gözüüüm :laugh:

skyce
      Katılımcı

riko yazan:

Quote:
      skyce, sevgili nebahat aplam, tavşŸan adam deyince bende bir çizgi film kahramanından falan bahsediyorsun sandım valla, senin dediğine tavşŸan veya tavşŸan atlet derler, atletizmde tavşŸanın cinsiyeti olmaz çünkü mesela bayanlar 400 mt. de koşŸan bayan tavşŸana tavşŸan adam desen olmaz , tavşŸan kadın desen olmaz, playboy tavşŸanı da olmaz heralde yani ne biliim konuyu dağıttım galiba bıy bıy bıy kara gözüüüm :laugh:

Neyse timsaha bişŸey demedin onda bari anlaşŸtık galiba :)

Haklısın ama ‘tavşŸan atlet’ desem daha anlaşŸılır olacakmışŸ, ağız alışŸkanlığı işŸte, erkek-kız ne fark eder, benzetme boşŸa gitti ben ona yandım…

Konuya döneceğim ama çok yalan olmuşŸ be Riko bu kapışŸma..

riko
      Katılımcı

Hakkaten ben timsah olayını atlamışŸım ya, neyse dur bakiim bi

düşŸüneyim, eeee,:unsure: üüüü,:dry: tamam diyecek bişŸey bulamadım,

timsah konusunda anlaşŸtık ;)

Anonim
      Ziyaretçi

skyce yazan:

Quote:
      riko yazan:

Quote:

Neyse timsaha bişŸey demedin onda bari anlaşŸtık galiba :)

Haklısın ama ‘tavşŸan atlet’ desem daha anlaşŸılır olacakmışŸ, ağız alışŸkanlığı işŸte, erkek-kız ne fark eder, benzetme boşŸa gitti ben ona yandım…

Konuya döneceğim ama çok yalan olmuşŸ be Riko bu kapışŸma..

tavsan olayını bende anlamadım… dusundum ama olmadı… bu arada nasıl becerdiniz aynı sayıda mesaj göndermis olmayı onu anlamadım….

XLR-V
      Katılımcı

Bende 1sey anlasam kendimi Izlandali falan ilan etmeyi dusunuyorum :P

skyce
      Katılımcı

XLR-V yazan:

Quote:
      Bende 1sey anlasam kendimi Izlandali falan ilan etmeyi dusunuyorum :P

Yaw niye anlatamadım ben bu sefer kendimi yahuu:huh:

LJok uzak bir benzetme değildi aslında, ama öyle olmuşŸ demek ki..

Şöyle o zaman, bi özetleyeyim de, ızlanda’ya vatandaşŸ kaptırmayalım:P

Bence bir aracın, (ki bu ekstra+ekstra özelliklere bile sahip olsa da), bir motosikleti (ki bu hayabusa gibi güçlü mü güçlü bir canavarsa) geçme şŸansı yoktur diye düşŸünürüm her zaman..

DüşŸüncem böyle olunca, zaten bir önyargıyla açtım bu kapışŸma videosunu ki zaten ciddi bir yarışŸ olmamışŸ diye de yorum yaptım sonunda..

Ve Riko’nun da ‘Busa yalan olmuşŸ’ yorumunu okuyunca duramadım olayı esprili bir benzetmeye dönüşŸtürüp anlatayım dedim kendimce…

Ve aklıma hemen ‘TavşŸan atletler’ geldi, ama ben o zamana kadar hep ‘tavşŸam adam’ derdim.. Cinsiyeti hiç aklıma gelmemişŸti onların, taa ki Riko uyarana kadar :unsure:
      Halbuki cinsiyetlerinden de öte, ne amaçla yazdığım anlaşŸılmamışŸ sanırım..

Busa’nın camaroyu gaza getirip, tam geçecekken gazı kesmesini ‘tavşŸan atletler’ gibi yorumladım ne hikmetse..
      Ama bana sorarsanız, pişŸmanım valla:woohoo:
      LJok derin de düşŸünmem genelde ama bu sefer öyle olmuşŸ…
      Discovery, Nat.Geo. izlemekten oldu galiba:blush:

Yaw, WD 40’la Jüpitere gitti millet, onu anladınız da bunu niye anlamadınız hayretsiniz valla:lol:
      Hep ara verdik diye oluyo bunlar bence

Piyu, bende Riko’yla aynı mesaj sayısına nasıl ulaşŸtığımızı anlamadım ama en azından fark ettim, o daha uyanamadı işŸe:lol:

TavşŸan atlet: bknz yukarıdaki msjlar..

riko
      Katılımcı

Sözlerime tavşŸan adam olayını anlayamama konusunda yalnız olmadığımı bilmenin dayanılmaz rahatlığını hissettiğimi belirterek başŸlayayım:laugh:

NebişŸ apla, orda busa yalan olmuşŸ ama gerçekten yalan olmuşŸ, yalandan yere değil yani.

Gerçi pilotaj hatasıda var ama, sanırım o Camaroda 1000 + Hp. lerde falandır,üstelik Piyu’nun dediği gibi Nos ta açmışŸ , bence ağırlık ve Hp dengesini iyi kurabilmişŸ bir araba iyi bir pilotla çoğu motosiklete 400 Mt. de nal toplatır.

Şu videoyada bir bakın, böyle kalkan bir Chargera hangi motor naapsın ;)

skyce
      Katılımcı

Beni de anlayan biri çıkar nasılsa Riko, güzelim esprinin güme gitmesinin dayanılmaz hafifliğini bende hissederim, bak gör o zaman ben nasıl varolurum :angry: :P… Güzel filmdi beaa…

Olmaz Riko, yapma gözünü seveyim, bunu sen deme bari:ohmy:
      Bir kere erkekçe bir yarışŸ değil bu…(Amaan cinsiyete takılma yine, tabir böyledir diye dedim:) )

Motorun Nos takma şŸansı olsa, o zaman anlarım bak…Ama ne olursa olsun yine de bir arabanın, motosikleti geçmesine inanmam çok ama çok zor olur.
      Pilot dalga geçiyo yahu, baksana…
      Ne fizik, ne kimya, ne spor, ne de teknoloji ne de bilumum bilime uyduramıyorum..
      Uçan halı olsa camaronun yerine, yine de beni ikna etmen zor…;)

Baktım, düşŸündüm, yine olmadı:P riko yazan:

Anonim
      Ziyaretçi

skyce,

el elden ustundur diye bir atasozu var…

camaroyu gececek motorsikletlerde var… drag bike… 1 sn’de 100km’ye cıkıyorlar… :cheer:

Anonim
      Ziyaretçi

buyrun…
      http://www.youtube.com/watch?v=VKe74wWwteM

ama gene el elden ustundur…

Top Fuel Dragster: Lex Joon 4.76sec@481.9Kmh

riko
      Katılımcı

Ne demişŸler, nerde drag orda bırak :cheer:

Bu da başŸka bir 4 teker, iki teker kapışŸması, F-1 ve moto gp

http://www.youtube.com/watch?v=4uXO2eRW8X0&feature=related

Burada da Viper,gsxr 1000 e karşŸı (üstelik Viper de NOS falanda yok)

http://www.youtube.com/watch?v=g0P6JaDlXXk&feature=related

( Nebahat aplayı ikna etmeden bana uyku yok ):side:

skyce
      Katılımcı

Piyu yazan:

Quote:

Piyu, ‘istisnalar kaideyi bozmaz’ diye de bir atasözü vardır…
      Bu duruma daha uygun bir atasözü sanırım…;)

1. videodaki motosikletlikten çıkmışŸ, resmen trafo takmışŸlar yazık garibana yahuu…Pilotun durumu daha da yazık, 2 gün sonra bel fıtığı kesin..

Ben adil, kısasa sısas, saflığını kaybetmemişŸ, evrim geçirmemişŸ, aynı sınıflarda bir motosiklet ve arabanın, aynı oranda tecrübeli 2 pilot tarafından kullanıldığında, arabanın şŸansı olmadığını inatla savunacağım…
      Aksini düşŸünemiyorum bir türlü:silly:

skyce
      Katılımcı

riko yazan:

Quote:
      Ne demişŸler, nerde drag orda bırak :cheer:

Bu da başŸka bir 4 teker, iki teker kapışŸması, F-1 ve moto gp

http://www.youtube.com/watch?v=4uXO2eRW8X0&feature=related

Burada da Viper,gsxr 1000 e karşŸı (üstelik Viper de NOS falanda yok)

http://www.youtube.com/watch?v=g0P6JaDlXXk&feature=related

( Nebahat aplayı ikna etmeden bana uyku yok ):side:

Riko, sana daha çoook uykusuz geceler o zaman..:laugh:
      Bana ancak 3-5 tane yarışŸ bulursun böyle, bir istatistik yaptın mı, dün gece kaç video açtın, kaç tanesinde araba, kaç tanesinde motosiklet geçmişŸ:laugh:

Bak aynı yolladığın gibi motor tek teker giderse olur bak bu dediğin;)
      Gerçi zencilerin kas yapısı motor kullanmaya müsaitmi, bir de onu araşŸtırmak lazım yaa, onu geçtim artık:P

riko
      Katılımcı

skyce, bizim mesajları okuyanda beni motosikletlere gıcık, motor karşŸıtı biri zannedecek, halbuki tam tersi fanatik sayılacak bir motorcuyum ama muhabbet bu şŸekilde gelişŸti nedense :laugh:

Yok valla öyle bir sürü video açıpta içinden seçmece yapmadım, videonun başŸlığından anlaşŸılıyo zaten beğenmediğime hiç dokunmuyorum :)

Fabrikasyon bir Busa, R 1, Cbr 1000 RR veya GSX R falan zaten son sürat olarak 300 km leri görüyorlar, ben son süratten bahsetmiyorum ama makinası işŸi bilen birileri tarafından biraz yüklenmişŸ iyi bir arabanın yahut bir muscle carın, 400 mt.de rahatlıkla bu tip motorları dikiz aynasından görebileceğini söylüyorum ;)

skyce
      Katılımcı

riko yazan:

Quote:
      skyce, bizim mesajları okuyanda beni motosikletlere gıcık, motor karşŸıtı biri zannedecek, halbuki tam tersi fanatik sayılacak bir motorcuyum ama muhabbet bu şŸekilde gelişŸti nedense :laugh:

Yok valla öyle bir sürü video açıpta içinden seçmece yapmadım, videonun başŸlığından anlaşŸılıyo zaten beğenmediğime hiç dokunmuyorum :)

Fabrikasyon bir Busa, R 1, Cbr 1000 RR veya GSX R falan zaten son sürat olarak 300 km leri görüyorlar, ben son süratten bahsetmiyorum ama makinası işŸi bilen birileri tarafından biraz yüklenmişŸ iyi bir arabanın yahut bir muscle carın, 400 mt.de rahatlıkla bu tip motorları dikiz aynasından görebileceğini söylüyorum ;)

Riko, beni de camaroya niye biniyosa bu, niye gidip bir motosiklet almamışŸsa zannedebilirler ama boşŸveeer.. Ben AA’lara hastalık derecesinde bağlı ve de aynı zamanda da motosiklet tutkunu olduğum gerçeğini saklayamam ki:)
      LJocukluğum FZR-ZZR-GPZ tekerlemesini en hızlı söyleme yarışŸmalarıyla geçtiğinden ve de hali hazırda ilgim büyüyerek devam ettiğinden, 2 yıl önce kendi kullandığım motorumla bir acemi şŸöförün ön camına garfield olduğum halde, hala camaronun yanına hep istediğim R6’yı alma hayalimde içimi kemirdiğinden gören görmeyen ne anlarsa anlasın boşŸveeer..:)

Bu arada bir zamanlar discovery’de bir sürat motoru, bir GSX-R, bir de F1 yarışŸtırmışŸlardı.. Sürat motoru kanal gibi bir yerdeydi ve kalkışŸ için ona avans verilmişŸti.. Mesafesini filan hatırlamıyorum ama F1 birinci olmuşŸtu..
      Ama yine söylüyorum ben F1’i de arabadan saymıyorum..
      Zaten bir tek F1’in geçebileceğine aklım eriyor, başŸka türlü imkansız diyorum hatta…

riko
      Katılımcı

Skyce, o yarışŸı bende seyrettim, sürat motoru, F 1 ve motosiklet hepsi Honda idi

Vay be demek R 6 ha, ınşŸallah olur be Skyce, işŸte o zamana kadarda ben bi Mach 1 düşŸürürsem, üzerine bide 428 CJ taktımmıydı, bi 400 mt. yaparız senle anahtarına :cheer:

skyce
      Katılımcı

riko yazan:

Quote:
      Skyce, o yarışŸı bende seyrettim, sürat motoru, F 1 ve motosiklet hepsi Honda idi

Vay be demek R 6 ha, ınşŸallah olur be Skyce, işŸte o zamana kadarda ben bi Mach 1 düşŸürürsem, üzerine bide 428 CJ taktımmıydı, bi 400 mt. yaparız senle anahtarına :cheer:

Sorma Riko, R 6 evet…
      ınşŸallah sende bi Mach 1 yaparsın kendine en kısa sürede..

Anahtarına yarışŸ… AnlaşŸtık o zaman…Bak hatırlatırım bunu sana, hayatta unutmam ona göre, söz ağızdan çıktı, yazılara döküldü bi kere…

riko
      Katılımcı

Eeee şŸeyy, yalnız ben 428 cobrajet koyabilirsem demişŸtim,yani 351 haliyle dememişŸtim kem küm :unsure:

( çok kıvırgan gördüm kendimi ) :laugh:

Valla ben o teklifi geyik olsun diye yapmışŸtım, Mach 1 i alayımda 428 kusur kalsın :)

skyce
      Katılımcı

riko yazan:

Quote:
      Eeee şŸeyy, yalnız ben 428 cobrajet koyabilirsem demişŸtim,yani 351 haliyle dememişŸtim kem küm :unsure:

( çok kıvırgan gördüm kendimi ) :laugh:

Valla ben o teklifi geyik olsun diye yapmışŸtım, Mach 1 i alayımda 428 kusur kalsın :)

Hakkaten Riko, ne oldu bi anda sana acaba:laugh: Kıvırgan da ne demekse, ısırgan gibi:P

Tamam kabul, 428,429… 500’e kadar izin:) de gel sende kabul et, bırak inadı bak anahtar gidecek durduk yere…
      Bindirmem bak, satmamda, hergün kapının önüne gelir burn out yaparım, twingonun arkasına takılır, sellektör atarım, senin anlayacağın çok feciii dalga geçerim…;)

riko
      Katılımcı

Skyce, benle iddiaya var mısın, bırak mach 1 i falan, kurbağa kılıklı twingoyla bile bir R6 yı çok rahat geçebilirim ..

( yalnız bi şŸartım var, R6 park halinde olacak ) :P

skyce
      Katılımcı

riko yazan:

Quote:
      Skyce, benle iddiaya var mısın, bırak mach 1 i falan, kurbağa kılıklı twingoyla bile bir R6 yı çok rahat geçebilirim ..

( yalnız bi şŸartım var, R6 park halinde olacak ) :P

:laugh: :laugh: ..
      Riko ne alemsin yahuu, hep bi şŸart, hep bi yeni fikir…
      Bak cümlenin sonundaki fiil bile kendinden emin olmadığının kanıtı..geçe-bilirim…mi? – rim….mi?!;)

geri vites sesi duyuyorum sanki senden…dııııııt, dıııııt, dııııt:laugh:

riko
      Katılımcı

oradaki bilirim yani eğer istersem anlamında, yani istemem tabiki o ayrı ama istersem geçebilirim gibi falan anlamına gelmesi için şŸeyettirmişŸtim :S
      ( net bir açıklama oldu dimi )

Bu arada demin burnout falan demişŸtin galiba, şŸöyle birşŸeymi oluyor :)

skyce
      Katılımcı

riko yazan:

Quote:
      oradaki bilirim yani eğer istersem anlamında, yani istemem tabiki o ayrı ama istersem geçebilirim gibi falan anlamına gelmesi için şŸeyettirmişŸtim :S
      ( net bir açıklama oldu dimi )

Bu arada demin burnout falan demişŸtin galiba, şŸöyle birşŸeymi oluyor :)

http://www.youtube.com/watch?v=LSlL3TjHjFU

Riko, bak sana bi fikir o zaman:ohmy:
      Bu da kabul olsun hadiB)

http://www.youtube.com/watch?v=v9uhfWJHqso

Hatta abart bunu da kabul edeceğim, daha napiiim:laugh:

riko
      Katılımcı

Ohhaa şŸey yani öhhöö öhö öhö :woohoo: pardon öksürük tuttu birden. :blush:

Birinci videoya çok güldüm, o kadar abartılı bi şŸeye gerenk yokmuşŸ

ya, hani bayramlarda satılan fişŸekler varya kız kaçıran diyolardı

galiba, bi tane ondan bağlasalar yeter o arabaya aslında

( bak bu iyi fikir, önümüzdeki bayram denemek lazım )

Ama ikincisi süper olmuşŸ,o daha parlak fikirler verdi bana, v 8

twingo, :huh: acaba mach 1 aldığımda onun motorunu buna, bununkini ona

taksam nasıl olur, hem mach 1 fazla yakmaz sürekli kullanabilirim,

hemde V 8 twingo ağırlık avantajıyla R 6 yı hamm yapar, onunda

anahtarını alırız, süpermişŸ valla sağol skyce, neyse ben yatayım

artık galiba uykum gelmişŸ kanımca :side:

skyce
      Katılımcı

Bende çok şŸaşŸırdım valla bunları görünce:)

Ama konuyu dağıtma Riko;) Ben önümüzdeki bayrama kadar R6’yı hazırlarım..Sen?
      ıstersen üstüne bi de teke tek basket maçı yapalım oldu olacak:laugh: ǖdeşŸmecesine…

LJok cesaretli gördüm kendimi:(

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

basket maçı iyimişŸ :D

skyce
      Katılımcı

TemPest yazan:

Quote:

ŞşŸşŸşŸşŸşŸ ;)

riko
      Katılımcı

skyce yazan:

Quote:
      TemPest yazan:

Quote:

ŞşŸşŸşŸşŸşŸ ;)

Noluyo ya, şŸüpheli hareketler bunlar, kumpasa mı alınıyorum yoksa, skyce bayan milli basketbol takımında falan mı oynuyo…:dry:

Anonim
      Ziyaretçi

riko korkunun ecele faydası yok…..:)

riko
      Katılımcı

Piyu yazan:

Quote:

Piyu, ne demek istedin, bildiğin birşŸey mi var, basket maçı bir şŸifre

miydi, infaz anlamına falanmı geliyo, skyce ve tempest polat ve

memati’nin amerikan versiyonumu, ölecek miyim açık konuşŸun yaa :ohmy:

( Kurtlar vadisini seyretmeyeceğim bi daha, psikloljim bozulmaya başŸladı iyice ):S

skyce
      Katılımcı

Piyu yazan:

Quote:

+1000 :)

skyce
      Katılımcı

Parsayı topladığımızda elimizde ne var bi bakiiim:dry:
      Camaro ve R 6’ı bende kalsa…
      Mach1’i Tempest’e veririm, Twingo’yu da sitemize bağışŸlarım…
      Sevdim ben bu işŸi, hehehe, iyiymişŸ valla…

O değil de..
      Riko TerminatörmüşŸ mesela, bi geliyomuşŸ karşŸıma dev gibi, görecem ben günümü zaten az kaldı da meydanı boşŸ bulduk sallayıp duruyoruz işŸte…

riko
      Katılımcı

Valla pek o kadar dev gibi olmasamda en azından boy 1.86 yani , basket maçı olayını bi daha düşŸün bence skyce, tabi basket maçı kod adı altında başŸka bir tezgah kurmuyorsanız Tempestle :dry: :cheer:

Bu arada parsayı toplama hayallerin beni tebessüm ettirdi, gelişŸmişŸ hayal gücüne her zaman saygı duymuşŸumdur :laugh:

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

basket maçında karar kılın bence :D hem sen daha uzunsun riko kolay yenersin :))))))

tezgah falanda yok hatta lisanslı hoca bulurum ben o hakemlik yapar :)

skyce
      Katılımcı

TemPest yazan:

Quote:
      basket maçında karar kılın bence :D hem sen daha uzunsun riko kolay yenersin :))))))

tezgah falanda yok hatta lisanslı hoca bulurum ben o hakemlik yapar :)

Yaaa, Riko da senin bulduğun hakeme güvenir artık, emin ol Tempest:laugh:

skyce
      Katılımcı

riko yazan:

Quote:
      Valla pek o kadar dev gibi olmasamda en azından boy 1.86 yani , basket maçı olayını bi daha düşŸün bence skyce, tabi basket maçı kod adı altında başŸka bir tezgah kurmuyorsanız Tempestle :dry: :cheer:

Bu arada parsayı toplama hayallerin beni tebessüm ettirdi, gelişŸmişŸ hayal gücüne her zaman saygı duymuşŸumdur :laugh:

Riko, sen cidden o diziyi izlemeyi bırak:laugh:
      Ne tezgahı yahuu, kodlar filan yok öyle bişŸey…
      Ama ortalamalara göre uzunmuşŸsun bak:(

Şu tebessüm kelimesi çok tehlikeli göründü gözümeB)

Piyu bu duruma en uygun atasözü, ‘Son gülen iyi güler’i ‘ buldum, uygundur dimi:laugh:

Ne olcak Riko, Piyu’ya rica ederiz, bizim sitenin yarışŸlarında bi start’da biz alırız…;)
      DeğişŸiklik olur:)

riko
      Katılımcı

:woohoo: anaaaa, biliyordum bi şŸeyler döndüğünü, işŸte ikinizde yetkili olmuşŸsunuz, nasıl bir yetki bu, ne, niçin , nayıııırrr…:S

ArkadaşŸlar yetkileriniz hayırlı olsun, mavi açmışŸ ikinizide, tebrikler, başŸarılarrrr :laugh:

skyce
      Katılımcı

:laugh: :laugh:

Offf Riko yaa, alemsin…

Ben atılmayı beklerken, Piyu rütbe vermişŸ:)

Artık maaşŸım da arttığından R 6’yı rahat alırım, hehehe..

ıyi dileğin için çok TeşŸekkür ederim, ben acemi bir yetkiliyim daha panik yapma dur:laugh:

skyce
      Katılımcı

Rikooo,:(

Yetkili oldum diye bana küstün mü yoksa:P

Bak aramızda kalsın sana bişŸey söyleyeceğimB)
      Büyük holdinglerin Bilgi ışŸlem Merkezlerini ele geçirmeye çalışŸan hackerlar varya..Sabancı bu hackerları acayip maaşŸlarla işŸe alıp sorunu kökten çözme yöntemini uygularmışŸ..
      Piyu da bu amaçla beni işŸe aldı..:laugh: Bizim çeteyi çökertmek için…:(
      Ama bil ki Nebaat değişŸmez, arkadaşŸlarını satmaz, yetkiyi kötü kullanmaz…
      Amerikanlar ve Amerikancılar için çabalar durur..

ıçime dert oldu niye sustun birden:(

Lowrider
      Katılımcı

LJok fena torpil var bu işŸte.
      Kahveye takılan herkes yetkili olmuşŸ :))

riko
      Katılımcı

Skyce, ne küsmesi Nebahat abla ya olurmu öyle şŸey, aksine çok memnun oldum, yani kaave sahibemiz yetkili olmuşŸ, bu milletvekili yakini olmak gibi bişŸey yavv :laugh:

Senin hikayenin bir versiyonuda şŸöyle, camide sürekli ayakkabılar çalınıyormuşŸ, çalanı gizlice tespit edip camiye bekçi olarak almışŸlar ama bu seferde adam işŸe gitmemeye başŸlamışŸ.
      ArkadaşŸları sormuşŸ "sen bekçi değilmisin niye işŸe gitmiyorsun" diye, o da "zaten çalan bendim gitmeme ne gerek varki" demişŸ :P

Yani bu moderasyon işŸi seni fazla yormaz bence, çünkü çetebaşŸı sayılırsın zaten :laugh:

lowrider, bu arada sanada hayırlı olsun, başŸarılar ;)

skyce
      Katılımcı

Lowrider yazan:

Quote:
      LJok fena torpil var bu işŸte.
      Kahveye takılan herkes yetkili olmuşŸ :))

Söyleyene bak:laugh: :laugh: :laugh:

Seni de tebrik ederim Lowrider…

Lowrider
      Katılımcı

:)
      teşŸekkürler size de tebrikler arkadaşŸlar.

skyce
      Katılımcı

ohhhhh içim rahatladı şŸimdi be Riko:)

Senin hikaye de güzelmişŸ bak:dry:
      Ama bizim patron fecii, kaç gündür fazla mesaiyle çalışŸıyorum bi bilsen..
      ǖnümde bir sürü dosya..
      Elinde krikoyla dolaşŸıyo valla…:angry:
      Geçen günde birini uyurken yakalamışŸ, yağ çubuğu batırarak uyandırmışŸ…:laugh:
      Neyse…

Riko sana bişŸey sorcam ben..
      Yetkili olunca şŸöyle bişŸey oldu…
      ǖnünde bir sürü yeni kurcalanacak düğmelere kavuşŸuyosun…:cheer:
      Onlardan biri de ‘SıL’ diye bişŸey.. Diğerlerini kurcaladım da bunu anlayamadım..
      Acaba bu düğme, ‘Riko’yu pistlerden SıL’ anlamına mı geliyo ki:laugh: :P

riko
      Katılımcı

skyce yazan:

Quote:
      Riko sana bişŸey sorcam ben..
      Yetkili olunca şŸöyle bişŸey oldu…
      ǖnünde bir sürü yeni kurcalanacak düğmelere kavuşŸuyosun…:cheer:
      Onlardan biri de ‘SıL’ diye bişŸey.. Diğerlerini kurcaladım da bunu anlayamadım..
      Acaba bu düğme, ‘Riko’yu pistlerden SıL’ anlamına mı geliyo ki:laugh: :P

:laugh:
      Yok, oradaki sil " riko’yu silmek gibi komik bir düşŸünceyi aklından sil" anlamına geliyo.:laugh:

ŞşŸşŸt, skyce kızmıyorsun dimi..
      ( yav artık Nebahat ablayı kızdırmaya da gelmez valla, baksana sil mil bi şŸeyler diyo ) :dry:

skyce
      Katılımcı

Ne kızması Riko, tam tersi çok eğleniyorum:laugh: :laugh:
      Sana çok sataşŸıyorum, asıl senin kızman lazımdıB)

Valla bu SıL: Wd40 ben sana diiim;)
      En sevdiğim düğme, ama bi söküp taksam, bi kere bassam sonunda ne olacak çok merak ediyorum:unsure:
      Bi deneyelim mi kimse görmeden ne dersin?

riko
      Katılımcı

Piyu okuyorsa panik içindedir kesin, valla senin için üzgünüm Piyu ama çok geç artık :laugh:

O düğmeyi bende merak ettim şŸimdi, istersen bir iki üç diyip basıp kaçalım :)

Ya da en temizi bilgisayarın fişŸini çekip öyle bi dene, bişŸey olmazsa sonrada takılıyken bi daha dene, hala site duruyorsa sonucu buraya yaz ama, merak ederim ben .

Eğer site gümlerse bişŸey yazmana gerenk yok zaten, ben anlarım :cheer:

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

site gümlemez heralde bence gece dene :D tabi önce üye varmı diye kontrol et :)

Lowrider
      Katılımcı

kesin yedek almışŸtır Piyu, deneyin istediğiniz tuşŸa basın :)

skyce
      Katılımcı

Lowrider yazan:

Quote:
      kesin yedek almışŸtır Piyu, deneyin istediğiniz tuşŸa basın :)

Vayy beee, Lowrider kırmızı olmuşŸsun şŸimdide:laugh:
      Korkulur senden valla:)
      Bi tebrik daha sana o zamanB)

Lowrider
      Katılımcı

YükselişŸim engellenemez :)
      haftayada Mor olurum heralde

skyce
      Katılımcı

Lowrider yazan:

Quote:
      YükselişŸim engellenemez :)
      haftayada Mor olurum heralde

Sende ne biçim düğmeler vardır şŸimdi, vayy be..:ohmy:

Mor olursan artık Piyu’yu bağlar o işŸ, albay oldun daha ne olsun:cheer:
      ıyi oldu iyi…

Riko, artık başŸbakan bi tanıdığımız var dimi:)

riko
      Katılımcı

skyce valla senin kaavede bi keramet var heralde, kaave müdavimleri tek tek mebus oldu, millet meclisine döndü kaave.:)

Yalnız lowrider bukalemun gibi sürekli renk değişŸtiriyo, siz mavide kaldınız tempestle :P

lowrider, tekrar hayırlı olsun.

57 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.