Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) satylyk mustang aryyorum!!!!!

4 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #1186
   ibrahim ibrahim
   Katılımcı

   merhaba arkadaşŸlar satılık 1960 ve 1970 model arası ford mustang arıyorum. eğer bildiğiniz varsa lütfen en kısa zamanda mail atın. şŸimdiden yardımınız için teşŸekkürler.
   mail adresim: efekentlibo@hotmail.com

  • #16229
   Necip Ozbey
   Katılımcı

   Izmirde Narliderede sahibinin çiftliginde duran çok temiz bir 68 Mustang var. Hala satilmadiysa temas kurulabilir. Ek te resmi var.

   Necip [img size=800]http://amerikanaraba.com/media/kunena/attachments/legacy/images/Mustang_68_01.JPG[/img]

  • #16230
   Anonim
   Ziyaretçi

   cok diri duruyor…. hatta tas gibi :)

  • #16237
   Necip Ozbey
   Katılımcı

   Araci bir arkadasim almayi düsündügü için epey inceledik. Gerçekten çok temiz ve eksiksiz, aksesuarlari ve möbleleri dahil herseyi ile piril pirl orjinal bir Mustang. Sahibi (ikinci sahibi, izmirde bir otelin sahibi) gayet güzel korumus, olusan eksiklik ve eskimeleri zamaninda restore etmis bu güzelligi dörtdörtlük korumus, çiftliginde öylece koruyor. Diger araçlarindan dolayi artik kullanmadigi için merakli birisi ilgilensin diye satacak. Alacak kisiyi gözü tutarsa veriyor. Yoksa satmaya ihtiyaci yok. Istedigim rakam 28.000 USD ki bence en az 35.000 USD su içinde eder. 289 incube findik 8, düz vites (Benim tercihim otomatiktir) içi disi filizi yesil. Ekte panelinin resmi var. [img size=800]http://amerikanaraba.com/media/kunena/attachments/legacy/images/Mustang_68_07.JPG[/img]

  • #16231
   riko
   Katılımcı

   cipcip, Mustang gerçekten harika, ne olursa olsun maddi sıkışŸıklık dışŸında insan kıyıpta satamaz böyle bir arabayı. Plaka da KarşŸıyaka spor kulübü :)

4 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.