Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) 1960 model ruhsat

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

yıllar önce babamın kullanması için büyükbabama verdiği 1960 model pick up’ın (ruhsatta saç kasa pikup yazıyor)trafikten men olmadığını öğrendim bir süre önce ancak araç pert. ben hurda belgeli yada belgesiz bir elcamino yada pickup bulup şŸasi numarasını ona perçinleyip kullanmayı düşŸünüyorum. ancak ortada bir araba yok :D bulmama yardım edermisiniz? bu arada 2500 lira vergi borcu var :) üstüne birde yeni hurdaya para vericez benim aracı trafiğe çıkarmam 1 yılı aşŸabilir :blink:

riko
      Katılımcı

Bende bu aralar hurda bir 59 veya 60 bulup dandikten el camino’ya çevirtmeyi düşŸünüyorum.
      ( chevy severler kızmasın şŸimdi, iyi durumda bir arabayı kesmek değilde, araba olarak restore edilmeye deymeyecek bi şŸey bulursam, yani keserken ellerimin titremeyeceği birşŸey, falan filan işŸte anladınız siz onu ) :P

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ben hurda bi 60 ı kesebilirim sonuçta yarımda olsa hayata dönücek çürümesinden iyidir :) valla iyi söyledin riko 60 impala falanda bakim ben…

riko
      Katılımcı

Şöyle bişŸey yapılabilir mesela :huh:

Şu güzelliğe bakarmısınız, insanın bütün 59-60 ları kesesi geliyor :laugh:

1959%20el%20camino%20red%201.jpg

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

hadi bulup keselim beraber ama direksiz olsun :D

4 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.