7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

çooook hoşŸ resimler

üsttekişŸ fireland dan babamın arkadaşŸının vardı

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

çooook hoşŸ resimler

üsttekişŸ fireland dan babamın arkadaşŸının vardı

exonotzor
      Katılımcı

eskiden tasarımcılar belirler mişŸ ,,şŸimdi kamu oyu yoklaması , ekonomi vs, sonuç kimse artık güzel araba yapmıyor

DRIVER34
      Katılımcı

evet eski arablardaki güzellik hiç birinde yok zaten ruhu var bu arabaların bence hani çalışŸmaz naz yapar güzel sözlersin falan ya çok mu film seyrettim acaba bu gün bişŸeyler var bende

exonotzor
      Katılımcı

amerikan arabaları sevenler hayatta neyin degerli oldugunu daha iyi anlayan insanlar,, bizler arabalarımızda bile ruh istiyorsak arkadaşŸlarımızı nasıl seçiyoruz siz tahmin edin :)

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

size sacma gelebilir ama bizim nova yla her sabah okula giderken konusurdum bişŸey oldugunda moralim bozuldugunda gider içine oturup calıstırır onunla konusurdum içimi ona dokerdim her cumartesi pazar onu yıkar pırıl pırıl yapardım ah ulan ah hala durcaktı ki…….

exonotzor
      Katılımcı

:) :) :)

DRIVER34
      Katılımcı

[quote:da9dc720f3=”exonotzor”]amerikan arabaları sevenler hayatta neyin degerli oldugunu daha iyi anlayan insanlar,, bizler arabalarımızda bile ruh istiyorsak arkadaşŸlarımızı nasıl seçiyoruz siz tahmin edin :)[/quote:da9dc720f3]

alkışŸşŸşŸşŸşŸşŸ
      başŸka nediyeyim

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.