Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) YAZA MERHABA DYYORUZ…31 MAYIS 2009 PAZAR

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      SERKAN OKAY
      Katılımcı

Ortak paydamız olan vefakar klasik otomobil dostlarımızla gelenekselleşŸen şŸenliklerimiz bünyesinde bir kez daha bir araya geliyoruz.Yaza merhaba diyeceğimiz organizasyonda,doğanın cömert olduğu yeşŸil bir ortamda,ailelerimizle,dostlarımızla,yeni diyalog kuracağınız diğer klasik otomobil severlerle ve tabi ki olmazsa olmazımız klasik otomobillerimizle bol bol zaman geçireceğiz.Bu sevgiye gönül vermişŸ tüm dostları aramızda görmeyi dileriz.

YER : LIFEPORT ıSTANBUL – GEBZE BALLJIK KǖYǜ

TARıH : 31 MAYIS 2009 PAZAR

SAAT : 10.00 – 17.00

KONVOY : TEM LJAMLICA GıŞELER SAAT : 09.30

ULAŞIM : http://lifeport.com.tr/ulasim.html

ıRTıBAT TEL : (262) 7513620

aaaaaaax.jpg

SERKAN OKAY
      Katılımcı

Sevgili Klasik Otomobil Severler,
      "ıstanbul Klasik Otomobilciler Derneği" çatısı altında düzenlediğimiz etkinlikte bizleri yalnız bırakmayarak,ıstanbul içinden ve yurdumuzun bir çok köşŸesinden katılarak aramızda olan tüm dostlara ayrı ayrı teşŸekkür eder,yeni organizasyonlarda tekrar birlikte olabilmeyi dileriz…

89010907.jpg
      43070199.jpg
      32068106.jpg
      38005733.jpg
      sonm.jpg

riko
      Katılımcı

LJok güzel fotoğraflar, güzel bir etkinlik olmuşŸ, paylaşŸtığınız için teşŸekkürler.

zimazima
      Katılımcı

zaten böyle organizasyonlar ya sınav tarihine denk gelir, ya işŸlere gömülürsün birkaç gün haberin olmaz ya da arkadaşŸ düğünü gibi etkinliklere satamazsın… katılan şŸanslı arkadaşŸları kıskandım.fotoğraflar için teşŸekkür ediyorum

Onur Esen
      Katılımcı

Fotograflar muhtesem gelemediğŸime uzuldum. Umarım 2010’da da bu etkinlik olur.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bu resimlerdeki 69 chevelle ss in sahibini tanıyan varmı ? sanırım ben bu arabayı yıllar evvel bir dergide okumuşŸtum auto show, dergi şŸu an yayında değŸil galiba hurdalıktan hayata dönen ender amerikanlardan :D

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.