Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) 1976 chevrolet camaro

• Bu konu 3 yanıt içerir, 3 izleyen vardır ve en son 12 yıl önce Orhan tarafından güncellenmiştir.
3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Orhan
      Katılımcı

Öncelikle herkese selamlar. Siteye yeni üye oldum Amerikan araba aşkım çocukluk yıllarımda rahmetli babamın 1968 model chevroletiyle başladı . Aradan yılar geçti hep istedim bir klasiğim olsun fakat bu güne kadar şartlar uygun olamadı her ne ise kısmet bu günlereymiş:)

Şu an Mısırda yaşıyorum benzin 0.20 kr tl… 0.80 Mısır paundu :) Uygun fiyata araç bulmak mümkün…

Buraya kadar güzel fakat asıl sorun bundan sonra aracı aldık ,benzinin koyduk fakat iş aracı keyfinize göre modifiye etmek yada onarmak kısmına geldiğinde bu işler burada çok zor…..İşin doğrus bu araçları yapacak ustalar var tabiki ama herşeyden önce sizin bilgi sahibi olmanız ve ne istediğinizi anlatabilmeniz gerek…

Bu konuda siz değerli dostların bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım olacak yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim ….

Gelelim asıl konuya bir hafta önce 1976 model bir chevrolet camaro buldum.. aracın 6 silindir 300 – 350 bh otomatik şanzuman olduğu bilgisini aldım bu aaraçla ilgili fikrinizi bildirirseniz çok memnun olurum 4079112_CP_photo.jpg

Doğuhan
      Katılımcı

Dostum ’76 Camaro 6 silindir TH350’yi orjinal toplasan pek değeceğini sanmıyorum veya ben 74’e kadar sevdiğim için öyle düşünüyor olabilirim tabi o yüzden Mısır’da V8’ler de Türkiye’ye nazaran daha düşük fiyatlardadır. Custom bir araç yaratabilirsin örneğin.

Unutmadan, şu 68 Chevrolet’in rengi neydi? Impala veya Caprice ise hiç fotoğrafı var mı acaba geriye kalan?

Esen kal! Doğuhan.

Orhan
      Katılımcı

Merhaba ilginiz ve bilgiler için teşekkür ederim…
      Marka ve modelde kararlıyım ama araca henüz karar vermiş değilim bu konuda bir süre daha araştırıp bilgileri sizlerle paylaşmak ve o doğrultuda karar vermek istiyorum…bunca yıl bekledikten sonra keyfini çıkaracağım bir araç olmalı…

68 chevrolet impalaydı arabamız kırmızı siyah bir iki resmi var ama şuan türkiyede döndüğümde mutlaka paylaşırım sizlerle

piyu
      Anahtar yönetici

Selamlar,

Mısır’da Amerikan Arabası var mı hiç bilemiyorum ama gözüken araç çok özel bir araç değil. Cantlar, tamponlar vs oynanmıs arac, 75-77 yıllarında 6 silinir cokta gucsuz…

ucuz bir arac ise alınıp, deneme yapılıp, en kotu sonra satılabilir.

Ama dediğim gibi şartları bilmediğimizden neyi ifade ettiğini bilemiyorum. Camaro hiç yoksa bu hali bile degerli oluyor. :)

Daha sonra yaşadıklarını aktarırsın.

3 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.