Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) f1 başlıyor hadi hayırlısı

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      exonotzor
      Katılımcı

bu hafta sonu başŸlıyomuşŸ

ben tabi herzamanki gibi şŸumi dışŸında herkesi tutuyorum :)

ama montoyo mercedesle tozunu attıracak :)

piyu
      Anahtar yönetici

😉 😉 😉 schumacher=ferrari=kırmızı 😉 😉 😉

(bu amerikan harici konular amerikan konularını gecer mi acep?)

exonotzor
      Katılımcı

[quote:a1aec53807=”piyu”]:wink: 😉 😉 schumacher=ferrari=kırmızı 😉 😉 😉

([u:a1aec53807]bu amerikan harici konular amerikan konularını gecer mi acep[/u:a1aec53807]?)[/quote:a1aec53807]

güzel bir nokta ,,bizim toplulukta da bunu konuşŸtuk ,, bizimki otomobil toplulugu oldugu halde havadan sudan konular doldu taşŸtı ,, bizde tartışŸtık

sonucu buraya uyarlarsak , amerikan araba sevmeyen adam buraya üye olur mu ,bence olmaz ,, AA sevenler bolca herhangibi bir konuda konuşŸsa zarar olur mu , bence yine olmaz ,bilakis dostluk pekişŸir

vel hasıl bence güzeliz güzeller güzel ,, ama sen başŸka düşŸünürsen geregini yaparız :D

piyu
      Anahtar yönetici

esasında forum’da konusulmasında bence de bir sakınca yok ama sol tarafta son gonderilen post’ları gorunce f1 / honda / powergrade reklamı…. eee nerede amerikan???

birde forum’lar girmeyen kisileri o kayan yazılar ile cekmek istiyorum ama adam ne alakasız konular konusuluyor demezmi acep? 🙄

exonotzor
      Katılımcı

ben dedigin herşŸeyi yaparım, hiçbir şŸeye zarar vermek istemiyorum

benim düşŸümcem net , herşŸeyin serbest oldugu bir topic ,, burası şŸimdi hiç olmadıgı kadar canlı

bence böylesi daha iyi

DiamonD
      Katılımcı

Zafer Fisichella(renault) nın
      2)Barichello(ferrari)
      3)Alonso(renault)
      4)coulşŸard(redbull) ===>> buna çok şŸaşŸırdım 😮

_lowrider_
      Katılımcı

opic konu sinirlamasi diyor.bence herkes istedigi konuyu açabilir.bu topic olmadan önce daha mi iyiydi muhabbetler,bence degildi.renk geldi siteye…

faceless
      Katılımcı

bence kozlarınızı pistte paylaşŸın. yarışŸ yapın kazananın dediğŸi olsun. şŸaka tabi. ben bu konuda yorumsuz kalıyorum….

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.