Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) nihayet chevroletimi aldlm

23 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      ozz
      Katılımcı

arkadaslar gecenin saat 03:00`u.. arkadaslm arabaml getirdi, nihayet ilk amerikanlml aldlm 1979 nova coupe :) yarlnda ozurlu tertibatl yaptlrlp takarsam pazar gunu kusadaslndakiler joker gibi gulerek araba kullanan birini gorecekler :) :) tabiki ben!!
      darlsl butun amerikanlml olmayan amerikan sevenlerin baslna!!!

piyu
      Anahtar yönetici

😆
      enfes haber… baslarda dikkatli kullan… allah kaza bela gostermesin…

cok sevindim… fotolarıda yakında istiyorum…

piyu
      Anahtar yönetici

[img:5f6f8774af]http://www.fedrelandsvennen.no/amcar/grom/bilder/xy53.jpg[/img:5f6f8774af]
      [img:5f6f8774af]http://www.fedrelandsvennen.no/amcar/grom/bilder/xy54.jpg[/img:5f6f8774af]
      [img:5f6f8774af]http://www.fedrelandsvennen.no/amcar/grom/bilder/xy55.jpg[/img:5f6f8774af]
      [img:5f6f8774af]http://www.fedrelandsvennen.no/amcar/grom/bilder/xy56.jpg[/img:5f6f8774af]

Anonim
      Ziyaretçi

Ooz a. arabanı iyi günlerde kullan 4 gün evvel ben de a. araba satın aldım bu günlerde herkes araba alyor :D

DiamonD
      Katılımcı

Walla bizde bi amerkan yok 2-3 sene sora inşŸ alırız.Hayırlı olsun darısı bnm başŸıma :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

hepinize hayırlı olsun kazasız belasız kullanın

ölmeden bende almayı düşŸünüyorum :(

Szopen
      Katılımcı

Çok sevindim, hayırlı olsun.

faceless
      Katılımcı

Hayırlı olsun Allah iyi günlerde kaza bela vermeden kullanmak nasip etsin..

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız gunlerde kullan :)

Pontiac301
      Katılımcı

güle güle kullan …

ozz
      Katılımcı

saolun millet, bugun bulamadlm tornaclyl,ozurlu tertibatlnl takamadlm, insallah yarln taktlrlp arabamln koltuguna gecicem :)
      arabamln ufak tefek rotuja ihtiyacl var ama kls bitince onlarlda yaparlm herhalde?? motor suan L6 ama sorun clkana kadar boyle kullancam, ilerde bi sorun clkarsa V8 ile degistiririm??
      bugun dukkanlmln karslslnda seyretmekten bile keyif aldlm :)

Anonim
      Ziyaretçi

ıyı gunlerde kullanman dıleklerımle kardes . hayırlı olsun . :P

harun
      Katılımcı

arkadaşŸım hayırlı olsun bende 10 ay önce istediğŸim americanı aldım ama herzaman binemiyorum neyse seyretmekte yetiyo tekrar hayırlı osun

exonotzor
      Katılımcı

AA sı olmayanlar , aramızda gün yapalım , her hafta birimize araba alalım :)

hayırlı olsun , kazasız belasız , masrafsız sürüşŸler , kıskanıyorum seni :)

piyu
      Anahtar yönetici

Bu konuyla ilgili cok daha gelistirdigim bir fikrim var ama dolandırıcılık olarak yorumlanabileceginden girmiyorum :)

esasında icinde mantık hatası filan kesin yok…

belkide ileride hayata geciririm… 😉

_lowrider_
      Katılımcı

nasil bi fikirdir o?_imdimeak etmistir herkes.bende merak ettim

ozz
      Katılımcı

AA saadet zinciri gibi bisey mi? biz seneler once 96 falandl herhalde bi kac arkadas cep telefonu aLlrken dusunmustuk onu, cunku belli bi miktar biriktiriyorsun ama gerekli paraya ulasmadan tekrar harclyorsun, neyse ki artlk bankalar var, kredi kullanlp ss oduyosun :)

piyu
      Anahtar yönetici

merak ettiyseniz yapacak birseyim yok 😈

ancak bu siteden tanıdıgım kisi sayısı 300-400 filan olunca belki devreye sokabilirim… ama gene de arastırmam gerekiyor…

cokta kafanıza takmayın… 😈 (cok adice kabul ediyorum)

_lowrider_
      Katılımcı

tarikata mi sokucan yoksa bizi,uzaylilara mi tapçaz 5 yildizli otellerde :)

piyu
      Anahtar yönetici

kucuk tüyo veriyim…bagıs yapılacak ve bagıslar hayırlı bir is icin kullanılacak (hayırlı is=tabiki AA ile ilgili) 😈

_lowrider_
      Katılımcı

benden bi besiiyerde çikar:p

exonotzor
      Katılımcı

hayır işŸlerini , ve AA ları hep sevmişŸimdir :)

piyu
      Anahtar yönetici

ahhhhhhhhh
      vermeyin gazı vermeyin gazı

yakacaksınız beni….. 😆

emrekaan
      Katılımcı

hayırlı olsun.benim de yaşŸım tutsa alacam yaa. ama allah izin verirse hurdadan cok ii bir ford buldum.plakasız kullanacam burada. polisleri tanıyorum. en azından araba sürmemi gelişŸtiririm. ilerde güzel bir amerikan alırım inşŸallah. :)

23 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.