15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Szopen
      Katılımcı

Bende ACT’den arkadaşŸla (DodokuşŸu) gidicem konvoyla, orda sizi nasıl bulucam…

gtagucu
      Katılımcı

Anadolu yakasında havalar iğŸrenç büyük ihtimalle bu haftada ertelenir.

DiamonD
      Katılımcı

Havanın nası olacağŸı hiç belli olmuo bi gün bakıon güneşŸli 17 derece öbür gün bakıon karlı.ınşŸ. havalar güzel olurda gideriz…

piyu
      Anahtar yönetici

evt hava cok degisken ama pazar gunu hava duzgun bekleniyor… acıkcası gecen hafta ertelenince de hosuma gitmedi ama bi söz verdik, gitmek lazım…

Bu arada orada nasıl görüşŸüp bulusucaz…

Amerikan olayını hallettim…kayınbirader’in Knightrider’ını alıyorum 😆 (ama yarısmıycam)
      [img:63fa1fda8a]http://www.AmerikanAraba.com/images/transam.jpg[/img:63fa1fda8a]

Amerikanlar olarak assolist edasıyla sonradan gelicez…e bize de bu yakısır dimi? 😆

arabayı gorunce…”Piyu(DoğŸan) ben siteden Szopen, Faceless, Elanor…” derseniz hemen tanışŸır kaynaşŸırız…

esas bulusma 1 Mayıs’ta yapacağŸım 2.Drag yarışŸı öncesinde olacak… 😆 sabırsızlıkla bekliyorum…

Szopen
      Katılımcı

Gitmeden keşŸke foruma baksaymışŸım, resimdekini gördüm sen olduğŸunu bilseydim gelirdim :( Bu arada Amerikanlar ve Merso günün yıldızlarıydı, 1.8 Vtec Honda ise Subaru katliamı yaptı :)

faceless
      Katılımcı

valla ben o kadar beğŸenmedim amerikanları izledim diğŸerlerinden hiç zevk almadım açıkcası.. corvette time trail de güzel show yaptı o çok hoşŸuma gitti…doblo , serçe drag yarıslarına katılmışŸ varmı böyle bişŸey ya çok komikdi…..Bence Darg diyince AmerikanAraba(ları) derim…. 1 Mayıs’ı bekliyorum ben…

Anonim
      Ziyaretçi

selam.Faceless yazdıklarına aynen katılıyorum.ışŸte koca kurtlar dinlenmeye çekilince çakallar coşŸarmışŸ. :?

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

zaten amerikada almanyadaki drag yarıslarında bizdeki gibi pejo falan katılamıyoki

en azından oyle biliyorum 😉

Pontiac301
      Katılımcı

Amerikadada drag yarışŸlarına avrupa arabalar katılıyor ama herkesin kategorisi belli…Bizde ise millet altındaki arabayla drag yapmaya geliyor.Bir nevi özentilik.Neyse…

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

su kategorileride simdi bi ayarladılar arapsaci gibi oldu

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

dizel motorlarin bile katilabildigi drag yarisindan ne anlarsin ki yakinda minibus kategoriside cikar 😆 😆 😆

Szopen
      Katılımcı

Organizasyon aksaktı, çok ara verdiler çok uzun sürdü.

atay
      Katılımcı

Amerikanaraba.com yarışŸları ızmit Körfez’de mi yoksa auto-drom’da mı olacak?Bide ne gibi değŸişŸik planların var?

faceless
      Katılımcı

[/url]http://www.amerikanaraba.com/modules.php?name=News&file=article&sid=31[url]

bilgiler icin :

değŸisiklikler icinde piyu diyorum ben

piyu
      Anahtar yönetici

Autodrom tabiki…hem daha yakın hemde bana göre daha keyifli…

Yarısmaya katılımı bayag arttırmayı planlıyorum…
      Yarısmacılara odul planlıyorum…planlıyorum da planlıyorum… 46 gun kaldı… bakalım nasıl olacak…

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

eminim çok güzel olucak gelmek için çalışŸıyorum umarım gelirim

15 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.