Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) DıKKAT bu çohhhh önemli duyuru

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      1967mustangfastback
      Katılımcı

aramızda para topluyak şŸu bizim admini bir motorcuya çırak verelim
      adam autodromda arabası bozulmuşŸ ben kurtardım yada şŸu admini
      asalım ben olmasam orda kalmıstı garibim admin napam dedim kurtardım

piyu
      Anahtar yönetici

ahhhhhhhhhh yandım…

araba kayınbirader’in olmasa bırakacaktım orada… 😆

yaw sinir oldum… tam vites oturmuyormus ondan kontak elektrik kesiyor tabi…marsa basamıyorsun…

bu arada neden hararet yapmıs FAN CALISMIYORMUS… sinir oldum… ona bakmak aklımın ucundan bile gecmedi…sizi bırakınca hemen fırladı hararet…evin onunde gene sular fıskıracaktı valla… neyse simdi yapılıyor…

1967mustangfastback
      Katılımcı

otobanda hararet yapmaz amerıkan arabaları bu arada o elektrıklı fana ıcerden dugme yaptır trafıkte sureklı calıssın yolda kalırsan alo de gelır calıstırırım arabanı kardeşŸ

piyu
      Anahtar yönetici

onu yapacak zaten…ama ben isi biraz daha ilerletip acaba 230’a gelince bir kırmızı ısık yanabilir mi? hepte bakmayalım diye dusunuyorum… boyle bir bilgin var mı? esasın da dijital olsa halledersin… sonucta hep aynı mantık…

faceless
      Katılımcı

benim bildiğŸim konuyu yada daha doğŸrusu arızayı diyeyim tam anladıysam söyle diyeyim piyasada derale fan kanatları var sanırım onlar is görmezmiki.. diye bi düşŸüncem var ama ne kadar doğŸru ne kadar yanlıs.. bilemem.

exonotzor
      Katılımcı

benzerproblemi ben doganda ve mondeo da yaşŸadım , hatta fan motoru göbegini dagıtmışŸ , dönemeyincede duman duman yanmışŸtı ,, direk fan motoru al derim ben , sorun fandaysa tabi , degilse müşŸürdedir , o degişŸir , dügme fikri hoşŸ degil ama , ne öyle murat 131 gibi :) siz daha iyi bilirsiniz tabi

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

bizim nova nin harereti kalkmisti fan radyatoru patrcalamisti motor un her tarafi sari su lekesi olmustu daha sonra block catlamisti

1967mustangfastback
      Katılımcı

doganla 1600 cc motorun hararetını 351 cuı yanı 5.7 lıtre motorun hareretını bırmı tutuyon kardes sen demısın doganmı ıcten salterle fan calıstırma heralde bır motorun kaca rektıfıye oldugunu yada en basıt bır takım conta degısmsenın 300 mılyon cıvarına mal oldugunu bılıyon gari işŸlev herzaman goruntuden once gelır kardeşŸ bilgine

piyu
      Anahtar yönetici

su switch olayı mecburi… ama ben avantaj haline getirip nos switch ya da ucaklardaki fuze atma olayı gibi birsey takıcam… hep esprili hem sık olacak… 😈

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.