33 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Bildiginiz AA filmlerinin adlarini yazarmisiniz? bildiklerinizi bu bullit christine vs bunlari piyasada bulabilrmiyiz?

ozz
      Katılımcı

starsky and hutch
      havana
      grease
      hemen clkmam lazlm.ondan hemen akLIma gelenleri yazdlm

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

ok şŸanks

piyu
      Anahtar yönetici

Arkadaslar bendekileri uyelere gondericem…karar verdim… kim ne istiyorsa…tabi bende olanlardan…makul bir fiyata gondericem… admin@amerikanaraba.com adresine mail atın oradan konusalım… alenen olmasın bari…

Szopen
      Katılımcı

GeleceğŸe DönüşŸ 1 ve 2’de de bol bol klasik amerikan görülebilir…

cceylan
      Katılımcı

şŸoför nebahat
      ömercik
      sezercik
      turist ömer

yeşŸilçam tvyi seyreden var mı bilmiyorum ama eski türk filmlerini seyrederseniz meydanlarda korna çalarak geçen onlarca amerikan aracı izleyebilirsiniz. Ben bazen sırf araçları seyretmek için açıyorum iyi oluyor…

ozz
      Katılımcı

birde U turn var gecen gun tvde bile verdiler, bikac sahnede mustang var, ama araba butun filmin aklslnl belli ediyor
      birde 60 saniyeyi soylemeye gerek yok herhalde

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

60 saniyeyi en 20 defa izlemisimdir

The fast and şŸe ferious 1 2 yi hiç sorma :)

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Piyu sana mail attım aldınmı filmle ilgili?

ozz
      Katılımcı

madem fast and ferious dedin..bnce onlar japonseverlei daha fazla ilgilendiriyor ama sonucta hepimiz baskalarlnln tabiriyle araba delisiyiz
      birde TORQUE var..aynl konseptte

faceless
      Katılımcı

Benim tavsiye ediceklerim….:
      BULLIT……: Steve Mc Queen
      [img:3fc936981b]http://img67.exs.cx/img67/7572/bullit0ea.gif[/img:3fc936981b]
      [img:3fc936981b]http://img67.exs.cx/img67/5457/bullitt28dm.gif[/img:3fc936981b]
      [img:3fc936981b]http://img67.exs.cx/img67/7364/bullitt72wi.jpg[/img:3fc936981b]

Two Lane Blacktop….:
      [img:3fc936981b]http://img67.exs.cx/img67/9006/twolaneblacktop3bu.jpg[/img:3fc936981b]

Bunları izlemenizi tavsiye ederim…Biraz eski filmler ama o zamanı anlatan en güzelleri bence bunlar.. to fast. vb. filmler import carlar üzerine kurulmuşŸtur…… arada iki üç tane AmerikanAraba(sı)gözüküyor…..

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

bullit i christine yi acaba piyasada bulabilirmiyim

faceless
      Katılımcı

Chevy Killer bulabilceğŸini sanmıyorum ama ben bir araşŸtırayım bulursam piyu ya yollarım ben…ki büyük ihtimal bulurum…. yolladığŸım zaman piyu ile irtibata gecersin ama bi arastırmam lazım.. christine dvd olarak bi arkadasda var ondan alırım piyu ya yollarım.. ben.. Bullit’i de bulurum ama biraz zaman tanı bana… ayrıca piyu daki diğŸer filmleri de göz ardı etme… derim sana.. :)Bunlar eski filmler olduğŸu icin piyasada olması cok zor bi ihtimal chirsitinenin dvd si olan arkadasda zaten cd satıyor…. ama is bende değŸil piyu da bitiyor bunu önemle belirtirim,.

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Piyu daki filmleriden alıcam zaten de ilgilenirsen gercekten cok sevınırım :)

piyu
      Anahtar yönetici

1.Highwaymen (filmde yanlıs hatırlamıyorsam bir cadillac ve bir hemi var ama hangisi oldugunu hatırlayamadım…surekli arabalar va…guzel film)
      2.The last ride (pontiac gto’!lar 68-2004 var guzel film)
      3.Bullit(mustang ve cgarher var…uzun kapısma sahnesi ile unlu)
      4.Christine(57 plymouşŸ fury kotu ruh oluyor…)
      5.F&F 1 var(herkes biliyor zaten)
      6.Vanishing Point (2 versyionuda geliyor…henuz seyredemedim)

bunlara ek olarak buraqda sayılan filmleri de toplayacagım… isteyenler ile konusalım…

Burcak
      Katılımcı

[quote:ac9994d2f4=”piyu”]
      [/quote:ac9994d2f4]

YanlışŸ olmasın!!! 58! Süper araba :D
      Kitabı daha da güzel

faceless
      Katılımcı

1958 PlymouşŸ fury
      [img:5315e01c1f]http://img201.exs.cx/img201/251/furychristine45xi.jpg[/img:5315e01c1f]

Christine 1958 fury… 1958 ile 1957 modelleri arasındaki belirgin fark ön panjurdaki amblemidir.. Resimlere dikkatli bakarsanız amblem farkını görürsünüz.. 😉

1957 PlymouşŸ fury
      [img:5315e01c1f]http://img201.exs.cx/img201/10/tblg10854lg2mt.gif[/img:5315e01c1f]

Ayrıca 1957 modelinde alt panjur yoktur 1958 modelinde alt panjur vardır..+ 1957 modelde ön kaputta PlymouşŸ yazar 1958 modelinde yazmaz……

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

[quote:a13df42ebc=”piyu”]1.Highwaymen (filmde yanlıs hatırlamıyorsam bir cadillac ve bir hemi var ama hangisi oldugunu hatırlayamadım…surekli arabalar va…guzel film)

bunlara ek olarak buraqda sayılan filmleri de toplayacagım… isteyenler ile konusalım…[/quote:a13df42ebc]

Piyu kopyalarsan ben %100 alırım beni msn ne ekledin sanırım ama rastlasamadık rastlasınca konusalım senle msn mi yine veriyorum:

Chevy_Killer_89@hotmail.com

Szopen
      Katılımcı

[quote:1e078507c3=”piyu”]1.Highwaymen (filmde yanlıs hatırlamıyorsam bir cadillac ve bir hemi var ama hangisi oldugunu hatırlayamadım…surekli arabalar va…guzel film)

bunlara ek olarak buraqda sayılan filmleri de toplayacagım… isteyenler ile konusalım…[/quote:1e078507c3]

Ben çoğŸunu istiyorum, nasıl alıcaz senden? Christine’i çok izledim ama hala deli gibi izlemek istiyorum..

piyu
      Anahtar yönetici

vcd ve dvd isine tam olarak giriyorum arkadaslar… bunları birturlu size ulastırıcam… rakamları belirlerken herkesin yararlanabileceğŸi ve sitemize de maddi kaynak olabileceğŸini düşŸünüdüğŸüm bir bedel üzerinden tespit etmek istiyorum. Bundan sonrası kısa sürede halledilebilir.

Dün amerika’dan turkiye’de hic olmayan 4 dvd siparis verdim… 2-3 haftaya gelir, onları da ekliycem…

Sizin fiyatla ilgili düşŸünceleriniz nedir? vcd ve dvd olarak… acık acık konusmak istiyorum ki ben yaptım oldu yerine herkesin kabul ettigi makul fiyatlar uzerinden satılsın istiyorum. Bana vcd icin 5ytl dvd icin 10ytl mantıklı geliyor. Buna kutu dahil ama kapak nasıl olur bilemiyorum.

sizden de ne dusundugunuzu duymak isterim…

Anonim
      Ziyaretçi

Selam Piyu bence fiyatlar çok uygun. :)

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

kapağŸı boşŸver piyu sen sadece poşŸete koysanda olur

piyu
      Anahtar yönetici

tempest posete koyayım tamam da maliyeti ucuzlatsın diye mi?

ben kutu isine onem veriyorum… en azından cizilmiyor ve sorunsuz saklayabiliyorsun… hatta aa drag yarısı vcd’sine tarih katılımcılar gibi bilgiler ekledim ki cokta guzel oldu bence….

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

ok sen topla hepsini bana toptan yollarsın

cd kabı olmassa hacmi büyük ölçüde düşŸüyo yollamak rahat olur diye söledim

piyu
      Anahtar yönetici

yarıslara yetistirebilirsem orada da satılacak… zaten vcd ve dvd fiyatları herkese mantıklı geliyor ama su havale ve kargo biranda isi terse ceviriyor.

Drag yarısı vcd’si 5ytl havale en az 4-5ytl (internet bankacılığŸında 0.8ytl) kargo da 3ytl… e vcd fiyatı 2 ye katlandı…

yarıstan once bir stand olacak vcd ve filmleri alabileceksiniz arkadaslar… sanırım fiyatlar dogru fiyatlar…

Anonim
      Ziyaretçi

Piyu yarışŸtaki stand da filmlerim dvd olanları olucakmı?

Szopen
      Katılımcı

Fiyatlar güzel ama en az 100 milyonla gelmek lazım :) (hepsini istiyorum eheh)

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Piyu vcd ve dvd ler 1 mayista alabilecez dimi? 8)

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Ayrica Piyu dedgin vcd ve dvd fiyatlari bence cok makul hem de siteye yeterince destek olur umarim bu arada piyu cd ler kopyami olcak orijin mi? :) :) :)

piyu
      Anahtar yönetici

arkadaslar bu fiyata orjinal box verilmesi zaten mumkun degil…

durum su…siz siteye maddi destekte bulunuyorsunuz, bende size tr’de olmayan dvd ve vcd’lerin bazı yedeklerini seyretmeniz icin veriyorum ama geri almasam da olur…

aman diyorum…

1 mayıs’a hem vcd hem dvd ayarlamaya calısıyorum ama acıkcası ne kadar isteniliyor kesin bilmediğŸimden fazla yada eksik yapmak istemiyorum…

kesin istedikleriniz icin e-mail ile konusalım mı? hem rezerve olur ona gore hazırlık yaparım…

Szopen
      Katılımcı

piyu sen filmlerin listesini DvD ve Vcd olarak buraya yaz, ben sana hangilerini, hangi formatta istediğŸimi yazarım.

piyu
      Anahtar yönetici

Forum / MağŸaza bölümüne elimdeki vcd ve dvd’lerin detaylı listesini ekleyeceğŸim. Sanırım bu akşŸam olur. O listeye istinaden istediklerinizi yazarsınız.

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Piyu ben %100 kesin alirim msn ni acarsan konusuruz

skyce
      Katılımcı

ǖlmüşŸ bir topiği canlandıralım o zaman:) [file name=mopar_in_movies.doc size=63488]http://amerikanaraba.com/media/kunena/attachments/legacy/files/mopar_in_movies.doc[/file]

33 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.