35 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      cceylan
      Katılımcı

Merhaba arkadaşŸlar,
      TanışŸmak, sohbet etmek hem de yapmayı planladığŸımız şŸenlik ile ilgili fikir alışŸverişŸinde bulunmak üzere amerikan oto tutkunları ile birlikte 27 Mart saat 2:00’de küçük çamlıca korusunda toplanıyoruz. Bu bir şŸenlik değŸil. katılımı nasıl arttırabiliriz, neler yapabiliriz bunları konuşŸmak istiyoruz. Bu konuda herkesin desteğŸine ihtiyacımız var. Basın, tv olmayacağŸı için de çok rahatlıkla sohbet edebileceğŸiz. Katılımları bekliyoruz.
      DoğŸan sende gelirsen sevinirim….
      Cihan Ceylan
      http://www.klasikoto.org

piyu
      Anahtar yönetici

Tabiki katılmak isterim.

Hatta benim düzenleyeceğŸim Drag yarışŸı ile bağŸlantılı olarak (muhtemelen önce) senin organizasyonunu yapmakda güzel bir fikir olabilir… GelişŸtirelim…

cceylan
      Katılımcı

ArkadaşŸlar hep tanışŸmak, toplanmak istiyorduk işŸte fırsat toplanın……
      çok merkezi bir yer trafik sorunu yok ve her yerden gelmesi kolay bir yer.
      artık harekete geçmenin zamanı geldi……
      1. köprüden gelenler için: altunizade sapağŸından çıkın 1 km sonra
      2. köprüden gelenler için: ümraniye sapağŸından çıkın 3 km sonra
      e-5 üzerinden gelenler için: göztepe sapağŸından bulgurluya doğŸru çıkın 1 km sonra
      heryerden gelişŸ var, her yere yakın, kime sorsanız gösterir….

Aracınızın orjinal olması, olmaması, haşŸat durumda olması hiç mi hiç önemli değŸil yeterki gelin ve bu ortak zevki birlikte paylaşŸalım
      Herkesi bekliyoruz…

faceless
      Katılımcı

valla bende çok gelmek isterim ama ne yazıkki suan bende araba yok.. asıl sorun bu.. :(

ozz
      Katılımcı

bedenim burda ama ruhum orada olacak!!

cceylan
      Katılımcı

daha önce de söylediğŸim gibi amerikan araba sahibi olamız ya da sahip olduğŸunuz arcın durumunun çok kötü olması önemli değŸil. Sonuçta biz aynı zevkleri paylaşŸan insanlar olarak tanışŸmak dostluklar kurmak ve birbirimize yardımcı olmak üzere toplanıyoruz.

DRIVER34
      Katılımcı

27 pazara geliyo heralde yoğŸunum ama pazar gününe sarkacağŸını sanmıyorum gelmek isterim bu arada adres ve telefon yada herangi diğŸer detayları açarsanız sevinirim

Szopen
      Katılımcı

27 Mart iptal 10 Nisana alındı?

cceylan
      Katılımcı

27 martta drag yarışŸları olması nedeniyle 10 nisana alındı

faceless
      Katılımcı

drag yarısları oto dromda olmayacakmı kenarında piknik yapardık :)

Szopen
      Katılımcı

10 Nisan = Klasikoto.org
      1 Mayıs = Aa 2.Drag

ee 27 mart ne? ne var o gün?

faceless
      Katılımcı

yarıslar var izmit korfez pistinde ama benim bildiğŸim o yarıslar ertelendi…

Pontiac301
      Katılımcı

Hayır yarışŸlar ertelenmedi….ıSTANBUL Autodrom da pazar günü yarışŸ var….

faceless
      Katılımcı

pardon ya evet bende öğŸrendim yarıslar ve karting varmıs.. ben gidicem yine gelen varmı..??

Szopen
      Katılımcı

27 Mart’ta Autodromda normal arabaların drag, tt leri mi var? Amerikan gelicek mi?

faceless
      Katılımcı

26 Martta bi televizyon programının bilmem kacıncı programının kutlaması ve tuning firmalarının katıldığŸı bi show varmıs.. 27 Martta iste opet in drag yarısları varmı.. ben 27 mart pazar günü gidicem gelmek isteyen varsa gidelim.:)?

cceylan
      Katılımcı

27 marttaki yarışŸların izmit körfez fisitnde yapılacağŸını biliyordum. DeğŸişŸmişŸ mi?

faceless
      Katılımcı

evet cceylan 26-27 marta alınmıs… Auto-Drom da yapılcakmıs..

DiamonD
      Katılımcı

autodromda olduğŸu kesinmi?

faceless
      Katılımcı

evet kesin….. gelecek olan varmı ben gidicem…..?yalnız 27 mart pazar günü olan draglara gidicem.. 26 mart cumartesi tuning show a gitmiycem.. teneke kutularının modifiye parcalarına bakmak anlamsız geliyor :)

Szopen
      Katılımcı

27 Mart’ta Amerikan olucaksa ve araba bulursam gelirim ben kesin :)

DiamonD
      Katılımcı

eheh 😆 bn geçen haftalarda izmitte diye biliodum sora aradım iptal olmuşŸ.O zaman autodromda olacağŸını bilseydim gidcektim ama bnde şŸimdi senden öğŸrendim ondan gidemeyecem :(

piyu
      Anahtar yönetici

ben resmi yarısların autodrom’da yapılmayacagını dusunuyordum… simdi bana rakip oldular acıkcası… bu durumda haftasonu gitmemem gerekiyor ama gidip eksiklerini de görmek isterim… kesin karar vermedim…

valla karar sizin ama soyle soyliyim buna gidip, benim yarısa gelmeyen olursa cok gucenirim… 👿

faceless
      Katılımcı

ya c.tesi pazar günleri 26 – 27 martta amerikanlar kalkmıyor sadece senlik gibi bir eğŸlence yapıyor adamlar….piyu gidelim bence:)

faceless
      Katılımcı

ee beyler 26 27 martta gelicek olan varmı…?? Gerçi sanırım herkez 1 Mayısı bekliyor ama hic olmazsa tanışŸmamıza vesile olur diye düşŸünmüşŸtüm ben…pazar günü.

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Ben gelebilirim inşŸallah bi puruz cıkmazsa daha dogrusu abim beni gotururse 😆

emrekaan
      Katılımcı

aaaah ah ben de gelmek isterdim ama N’APARSIN UZAK ıŞTE ORALAR BANA.. TAAAAAAAAAAAAAAAA ıSTABUL

atay
      Katılımcı

Beyler resmi kayıt listesinde görünen o ki sadece 5 tane Amerikan arabası yarışŸacak 27 martta…
      http://www.imk.org.tr/genel/2005/Otodrag/TDS%201.AYAK/TDŞ_1_kayıt_listesi.pdf

Szopen
      Katılımcı

O sınıf 9dakiler aşŸırı beslemeli mi? öyle ise autodromda ya basmayacaklar ya duramayacaklar :) çünkü pist çok kısa…

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

atay o 5 amerikan hangisi yazarmisin

faceless
      Katılımcı

Alper Levent Tanrısever Chevrolet Nova 5700cc

Cengiz SıklaroğŸlu Chevrolet Nova 5700cc

Sınıf 9

Şükrü TasçıoğŸlu Chevrolet Nova 6300cc

Çınar Kurra Ford Mustang 5000cc

RPM Otomotiv (Eren Demir) Nascar Howe 5900cc

DiğŸerlerinin hepsi konserve kutusu..

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

ok sagol faceless

baya amerikan gelcek diye duydum ama :? :?

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

demek ki bu sezonda Amerikan kisirligi yasanicak

nerde o 1999-2000-2001-2002-2003 yillarindaki drag yarisi en az 20 Amerikan geliyodu

faceless
      Katılımcı

yarın ben gidiyorum yarışŸlara gelecek olan varmı yav bulusalım kaynasalım..:) 1 Mayıs öncesi tanısmız oluruz hemde sohbet ederiz….1 Mayıs’a hazırlık mahiyetinde…???

Szopen
      Katılımcı

Ben galiba gelicem hala belli değŸil yani :)

DiamonD
      Katılımcı

bn büyük ihtimalle allah kısmet ederse 1 mayıstaki yarışŸa gelcem

35 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.