Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Araba alıyorum.

51 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #170
   Szopen
   Katılımcı

   15milyarım var, Amerikan hariç, tek kapı araba önerin, Parça fiyatlarını, parça dayanıklılığŸını düşŸünerek yazın lütfen. (Amerikan yazmayın lütfen, bunları yazarken bile okula tek kapı 55 le yanyan girmeyi düşŸünüyorum ama haftada bi kere girdikten sonra.. inşŸallah bigün burda “şŸu kadar param var amerikan önerin” diye forumda açarım) (bu arada imzadaki araba babamındır)

  • #3108
   Pontiac301
   Katılımcı

   Abuk subuk tek kapı alıcağŸına arabam.com daki 280 CE mercedes coupe var gri onu al paranda cebinde kalsın…

  • #3109
   ozz
   Katılımcı

   pontiac dogru soyluyor aynl arabadan yazbasl arkadasa aldlk 230 ce o zaman 9 milyara aldlk, 1 milyar harcadl hem 2-3 ay kullandl hemde 12 milyara sattl..bence bi dusun ;)

  • #3110
   Anonim
   Ziyaretçi

   aklımda kesınlıkle almaman gereken arbalar var . rover . tıgra .fıat cup . 205 gti . 106 (konserve ) saxo (konservenın aynısı ) . su saydıklarımın plastık aksamı kadar adı bı aksam daha goremessın . buyuk ıhtımal tekrar donusum plastıklerınden falan yapmıslar 😆 . mercedese katılıyorum .

  • #3111
   faceless
   Katılımcı

   opel corsa… olabilir….

  • #3112
   Szopen
   Katılımcı

   Beyler fazla yakmasın diye 1.6 bile bakmamaya çalışŸıyorum siz 2800/2300cc ve neredeyse 30 yaşŸında arabaları söylüyorsunuz. En az 1996 model bir araba istiyorum, Honda parçası pahalı dediler, Tek kapı Polo, astra GSI, Corsa GSI vs. bunların arasında kaldım… Bu arada evde zaten bi amerikan ve bir mercedes var babamın karıları :)

  • #3113
   Anonim
   Ziyaretçi

   ben senın yerınmde olsam astra gsi a bakarım . doch motorlu saglam bı astra yakısır. yanlızca o arabanın vıtes oranları asırı korkunc . 1 ıle 2 arasında 50 cm var desem yalan olmaz sanırım .ama oda cok yakıyor sonucta 2000 … derdı de bıtmez gıbı gelıyor . :? polo dıyorum ben hem pırım yapar hemde elınden kolay cıkartırsın …

  • #3114
   Chevy_Killer_89
   Katılımcı

   bence astra gsi

  • #3115
   Pontiac301
   Katılımcı

   Tüketim olarak hesapla görüşŸürüz:) bahsettiğŸin arabalar ekonomikmi????? Bak Corsa 1,3 CDTı alıcam dersen eyvallah ama bu bahsettiklerin minimum 10 litre yakıolar :D eski teknoloji bir 280 ise 13 litre yakıyor 8 sene kullandık….. herneyse sen karar ver…..

  • #3116
   piyu
   Anahtar yönetici

   az daha ekle 2003 model corsa 1.7dti al… bende var acayip memnunum… torku yuksek…dizel az yakıyor…benzine gore ucuz…opel’in en sorunsuzu ve GM birneyi amerikan satılır… ve hatta turbo 😆

   tabi bunun yanına birde bolca benzin harcayan bir canavar amerikan almam lazım ama henuz degil… :?

  • #3117
   Szopen
   Katılımcı

   Valla birkaç kişŸi ile konuşŸtum herkez Ford diyor yada Fiat özellikle fiat kullanım maliyeti olarak çok hesaplıymışŸ, Ford Ka, Ford Mondeo (1.6sı varsa) Fiat Bravo var seçeneklerde bakalım yine bi pederle konuşŸalım Ford ve Fiat dışŸında diğŸer bütün markaların parçaları pahalı diyor herkez :) Honda 1.4 IS istiyordum vazgeçtim parçadan ötürü..

  • #3118
   DoDoKuSu
   Katılımcı

   Bence kaancım sen araba alma işŸini bi daha düşŸün marka değŸil çünkü benzine gene zam geldi ve %10 dediler 😯

  • #3119
   Szopen
   Katılımcı

   DoğŸuşŸ çok kötüyüm olm ben, amerikan alabilecek imkanım var ama almıyorum benzinden, nası koyuyo varya :( babam vermezse daha impalayı çekiçle dalacam impalaya 😆

  • #3120
   DoDoKuSu
   Katılımcı

   Aslında okula yaya gitmeye razıysan al bi amerikan hafta sonları tadını çıkar :) Ben öyle bişŸeyler yapmayı planlıyorum ama zamana ihtiyacım var :D

  • #3121
   Chevy_Killer_89
   Katılımcı

   Bende okulun kapisindan iceri bi >Amerikanla< girecegim zamanlari hayal ediyorum :? ama inşŸallah bi gun olcak 8)

  • #3122
   Anonim
   Ziyaretçi

   Slm szopen.Ben 69 Mustang’i alalı 3 hafta oldu ve içimde çok büyük bir huzur ve mutluluk var.Babam ve annem başŸta olmak üzere bütün yakınlarım AA’sına karşŸı çıktılar hele babam m3,astra coupe,subaru gibi arabaları teklif etti ve ben m3′ e göz diktim nerdeyse alıcaktık bu kararımdan sonra o akşŸam içimi hep şŸu düşŸünce kemirdi acaba m3 yerine AA satın alsam nasıl olurdu diye ve sabah kalktığŸımda babamın başŸına dikildim ve AA istiyorum son sözüm bu dedim.Babam istemeyerekten Mustang’i satın aldı bana. Mustang’i satın aldıktan sonra daha önceden AA’lara külüstür işŸe yaramaz gibi kelimeler kullana insanlar şŸimdi bir tur atmak veya gezdirilmek,içine binmek için can atıyorlar ben den sana tavsiye o plastik oyuncakları aldıktan sonra içini acaba AA satın alsaydım ne olurdu diye vicdanın kemirmesin.Saygılar :)

  • #3123
   Szopen
   Katılımcı

   [quote:5f937c4550=”Chevy_Killer_89″]Bende okulun kapisindan iceri bi >Amerikanla< girecegim zamanlari hayal ediyorum :? ama inşŸallah bi gun olcak 8)[/quote:5f937c4550]

   Amerikanım olsada okula giremeyecem, okula öğŸrenci arabası almıyorlarmışŸ amuahaha :) BaşŸka bir üniyemi geçsem otoparkı büyük olan :P okulu seçerken dikkat etmek lazım demekki..

  • #3124
   Szopen
   Katılımcı

   [quote:3bc9867dc7=”elanor”]Slm szopen.Ben 69 Mustang’i alalı 3 hafta oldu ve içimde çok büyük bir huzur ve mutluluk var.Babam ve annem başŸta olmak üzere bütün yakınlarım AA’sına karşŸı çıktılar hele babam m3,astra coupe,subaru gibi arabaları teklif etti ve ben m3′ e göz diktim nerdeyse alıcaktık bu kararımdan sonra o akşŸam içimi hep şŸu düşŸünce kemirdi acaba m3 yerine AA satın alsam nasıl olurdu diye ve sabah kalktığŸımda babamın başŸına dikildim ve AA istiyorum son sözüm bu dedim.Babam istemeyerekten Mustang’i satın aldı bana. Mustang’i satın aldıktan sonra daha önceden AA’lara külüstür işŸe yaramaz gibi kelimeler kullana insanlar şŸimdi bir tur atmak veya gezdirilmek,içine binmek için can atıyorlar ben den sana tavsiye o plastik oyuncakları aldıktan sonra içini acaba AA satın alsaydım ne olurdu diye vicdanın kemirmesin.Saygılar :)[/quote:3bc9867dc7]

   ıyi ama sana teklif edilen arabalar zaten çok yakan arabalar :) Gerçi bana kimse motor hacmi sınırı koymadı ama biliyorum ki 2000 motor alsam ve okul harçlığŸım yetmiyor desem direk “niye aldın o zaman 2000cc” diyecekler.. Ayrıca amerikan alsam kesinlikle 50lerden bi model olurdu 😆

  • #3125
   Chevy_Killer_89
   Katılımcı

   Amerikanım olsada okula giremeyecem, okula öğŸrenci arabası almıyorlarmışŸ amuahaha :) BaşŸka bir üniyemi geçsem otoparkı büyük olan :P okulu seçerken dikkat etmek lazım demekki..[/quote]

   walla bizim okul cok buyuk ve otoparki cok genis :) :) :)

  • #3126
   Szopen
   Katılımcı

   [quote:129b1ced13=”Chevy_Killer_89″]
   walla bizim okul cok buyuk ve otoparki cok genis :) :) :)[/quote:129b1ced13]

   Otopark’ın boyutundan dolayı değŸil öğŸrenci arabası almamaları :)

  • #3127
   Szopen
   Katılımcı

   Babamda dahil herkez başŸka birşŸey diyor, Bunu alıyım diyorum, dandik diyo biri, şŸunu diyorum parçası pahalı, BMW diyorum, dandik diyorlar (çoğŸu kişŸi BMW ye dandik dedi anlamadım zaten nasıl bu kadar ünlü vepahalı o zaman, bitiyormuşŸ motoru hemen) 😡

  • #3128
   Chevy_Killer_89
   Katılımcı

   BMW hicte dandik bi araba degil sahsen ben Amerikan dusunmesem alacagim ilk araba BMW olur

  • #3129
   DiamonD
   Katılımcı

   Aynen chevy amerikandan soraki tercihim BMW dir.

  • #3130
   Szopen
   Katılımcı

   BMW’nin motorunun çabuk bittiğŸini söylediler. Amerikandan sonraki tercihim eski mercedes olurdu BMW’nin eskilerinin şŸekli çok kötü :)

  • #3131
   ozz
   Katılımcı

   beyler BMW ve MERCEDES klyaslarsanlz, iki sekilde dusunun belki hakLIslnlz tarzlnlz mercedes olmayabilir ama ciddi anlamda konusursak! mercedes bmw ye gore daha gaddardlr.. belki bikac yaslndaki modellerde bunu anlamazslnlz ama uzun vadede mercedesi tek gecerim..
   bunuda soyle destekleyeyim, 20 yaslnda bir mercedesim var,190dizel 2.5 bu yaz birisinden teklif geldi takas icin..92 BMW 316 coupe, izmirin en iyi servislerinden birine gidiyorum BMW-MERCEDES..ve onlara danlstlm, sacmalama abi dediler, istersen takasa gir bizim icin bi mahsuru yok daha slk bize gelirsin daha cok paranl aLIrlz dediler..sakln seni kandlrmlsLar eski arabanla cok gidiyorsundur servise diye dusunmeyin.. cunku bu araba 4,5 ylLdlr bende ve yaptlglm masraf bugunun paraslyla toplam 2 milyarl gecmez, ve her zamanda ikinci elde kazandlrlyor!!

   birde az yakmaktan dizel opellerden falan bahsediyorsunuz ama.. ylLda kac kilometre yapplyorsunuz ki??benim nacizane dusuncem dizelle benzinli araba araslndaki fiyat farklnl hesqaplayln, birde yILda kac km yapacakslnlz onu hesaplayln, birde aldlglnlz arabayl kac sene kullanacakslnlz, ne zaman satacakslnlz.. bunlarl iyice klyaslamak lazlm..

   artl enjeksiyon isin icine girince hersey degisiyor pontinin dedigi gibi benzinli enjektorlui 20 yaslnda bir araba bile az yakabiliyor.. tabii birde bunlar hep kullanmana bagLI, benim dizelle biraz kopugum zaman km`de 200 bin lira bile yakabiliyorum..

   sana bi secenek daha madem hem az yaksln hem ilgi ceksin falan diyorsunuz.. SMART da alabilirsin? cok cok az yaklyor, park sorunu yok, sehirici trafiginde mukemmel, her turlu konfora ve donanlma sahip, triptonik vitesde tadlndan yenmez valla??

  • #3132
   emrekaan
   Katılımcı

   iyi de chevy sen lisede degilmisn? üniv. yazmışŸsın lisede otopark varmı? bizimkinde yok walla :P

  • #3133
   emrekaan
   Katılımcı

   tamam tamam yanlışŸ anlamışŸım özürrr benim hayalimdeki tek araba motoru kaputun üzerine taşŸmışŸ bi CAMARO… AAAAAAAAAAAH CAMARO AH!!!

  • #3134
   emrekaan
   Katılımcı

   SZOPEN ARABAN BENıM ıLK SEVDAMDAN. 70Lı BıR ıMPALA. AMA SENıNKı DAHA BAKIMLI.

  • #3135
   Chevy_Killer_89
   Katılımcı

   Walla bizim lisenin otoparki ve bahcesi cok genis ve buyuk

   Drag bile yapilir :D :D

  • #3136
   emrekaan
   Katılımcı

   ha ha ha e o zaman AA drag yarışŸını sizin otoparkta yapsınlar daha ucuza gelir :P :D 😆 😉

  • #3137
   emrekaan
   Katılımcı

   bence bmw ve mercedes karşŸılaşŸtırılmaz. komik olur.bmw 0-100 km 7sn yaparken mercedes aynı hacim motorla 10 saniyede yapıyor. ama şŸanzumanlarında sorun war. arkadaşŸın amcasının bi m3 ü wardı. 3. vitese geçince boşŸta gibi oluyordu. araba gaz kesiyoru. vs… ben bmw nin bi bu yönünü sewmem AA dan sonra bmw(BENCE!!!) 🙄

  • #3138
   Szopen
   Katılımcı

   ıyide araba yarışŸtırmıycaz ki 0-100’üne bakalım :D

  • #3139
   ozz
   Katılımcı

   szopen bence mercedes uzerinde dusun abi.. aclkcasl bundan 5 sene once bana mercedes deseydin hadi ya falan derdim ama ben 4,5 senedir kullanlyorum, gercekten sorunsuz ve param degerini koruyor.. sorun clkarmlyor 1 ve parca bulmak heleki clkma cok kolay ve cok ucuz 2!!
   daha once dedigim gibi yapacagln kilometreyi ne zaman satacaglnl hesapla, buna gore bi model bulmaya caLIsaLIM…

  • #3140
   emrekaan
   Katılımcı

   tabi sen lüx istiyorsan mercedes al. sport istiyorsan bmw al. bana sorarsan ben bmw derim.(tabii AA dan ve camarodan sonra)

  • #3141
   faceless
   Katılımcı

   valla ben ilanlara bakarken bitane bmw buldum sans eseri onu söyliyeyim sana..

   http://www.araba.com/ilan/bmw/3_serisi/56643.html
   buna bak istersen yalnız arabaya lpg girmis o dez avantajı var…arabayla biraz oynarsan biseyler cıkar bundan gibi..Yalnız AA’nın verdiğŸi zevki alamazsın birde Bmw ambleminin verdiğŸi ağŸırlık var; parca fiyatı bakımı gibi seylerde var.Bunlarıda göz ardı etme derim.Aslında bu devirde en mantıklısı dizel araba..

  • #3142
   emrekaan
   Katılımcı

   valla benim yaşŸım tutsa ve uzak olmasa alırdım. 😆 :D tabi camaro dan sonra gelir bmw.

  • #3143
   Szopen
   Katılımcı

   [quote:d3668dc17b=”faceless”]valla ben ilanlara bakarken bitane bmw buldum sans eseri onu söyliyeyim sana..

   http://www.araba.com/ilan/bmw/3_serisi/56643.html
   buna bak istersen yalnız arabaya lpg girmis o dez avantajı var…arabayla biraz oynarsan biseyler cıkar bundan gibi..Yalnız AA’nın verdiğŸi zevki alamazsın birde Bmw ambleminin verdiğŸi ağŸırlık var; parca fiyatı bakımı gibi seylerde var.Bunlarıda göz ardı etme derim.Aslında bu devirde en mantıklısı dizel araba..[/quote:d3668dc17b]

   1300 km olduğŸuna göre motor yapılmışŸ :) bu arada BMW olarak 92 5.20 falan bakıyorum, Mercedes olarak 190E..

  • #3144
   ozz
   Katılımcı

   son olarak bu konuda tek soyleyebilecegim 85 model bi BMW aLIrsan son sahibi olacaglndlr, hani AA icin boyle bisey soylense guzel bisey ama BMW icin pek mantlkLI bi aLIsveris olmayacagldlr :)

  • #3145
   Szopen
   Katılımcı

   Beyler sizede bir sorayım; Opel Corsa GSI için ne dersiniz? çok temiz buldum bizim siteden birinin..

   Not: Opel corsa ile ilgili bilgi ararken Brezilyada Opel değŸil Chevrolet Corsa olarak satıldığŸını gördüm :) Burda ki Daewoo Chevyler gibi.. 😆

  • #3146
   Pontiac301
   Katılımcı

   al al aferin:) mümkünse 94 95 olsun:) 12 litre yakta göriyim seni malum ekonomik araba:)

  • #3147
   Szopen
   Katılımcı

   Yok 94 çok eski daha yeni ecotec motorlu olanlardan buldum. Parçası çok pahalı dedikleri için Honda Civic IS bakmıyorum aslında en çok onu istiyorum :)

  • #3148
   Pontiac301
   Katılımcı

   Szopen sen bir kere yanlışŸ yola girmişŸsin allahda kolaylık versin.Bari hiç olmazsa 97-98 99 106 GTı bul kazasız ve adam gibi bin.

  • #3149
   Szopen
   Katılımcı

   [quote:3669f48a0b=”Pontiac301″]al al aferin:) mümkünse 94 95 olsun:) 12 litre yakta göriyim seni malum ekonomik araba:)[/quote:3669f48a0b]

   Mesajında Trans am’ın ortalama 9 litre yaktığŸını söylemişŸsin ve burda corsa 12 lt dedin. Biri 8 Silindir eski teknoloji diğŸeri 4 silindir yeni teknoloji bir araba, corsa trans am’dan fazla yakabilir mi? (trans am L6 bile olsa yine daha fazla yakar corsadan…)

  • #3150
   piyu
   Anahtar yönetici

   szopen bazı ufak araclar hızlı kullanıldıklarında oluk oluk benzin harcıyorlar.. mesela fiat’ın bazı modelleri hele 2000cc motor olanları 15lt filan benzin harcıyor… kısmen teknolojiye baglı olsa da agırlık-guc oranıda cok onemli 1.4 polo (oto.vit) ile trafikte 10lt harcıyordum…kabus gibiydi… hele birde gaz kullansam daha da artardı…

   sadece hacim buyukse benz cok tuketir demek biraz eksik olur…yanlıs degil eksik… diger etkenlerde cok onemli… agır bir araca kuck hacimli bir motor koyarsan gucu yetmeyecek ve daha buyuk hacimliden daha cok tuketebileceksin…

   corsa gsi’ın hangi modeli bilemiyorum ama bende cok yaktıgını duymustum.. 106da kısmen cok harcıyor ama corsa kadar degil…

  • #3151
   Pontiac301
   Katılımcı

   Hiç kullanmadığŸın için kağŸıt üstünde olaya baktığŸın için kendince haklısın!!! Ama kullandığŸın zaman hak vericeksin.Heleki TransAm ellenmemişŸ 305 TPI olursa kıçındada 700 overdrive olursa tüketim neymişŸ anlarsın….Ben o yüzden şŸuan kendime 85 ve üzeri yüksek model camaro transam bakıyorum Sonuç aynı benzin ama hem güvenli hem tarz hemde sağŸlam bir arabaya binicem. Aynı parayı 98 hondaya vereceğŸime 95 camaroya 15,000 dolar verir binerim daha iyi:)Kaldıki yeni teknoloji diye bize gazladıkları arabaların teknolojileri yeniyse harbiden neden böyle benzin yakıyolar???? Geçen gün 8000kmde 2004 Chevrolet Kalos ile istanbula gittim normal kullanım şŸehiriçi 11 uzun yol 8,9 yakıyor….açıkçası hiç bir özelliğŸide yok…Herneyse…

   [quote:59c251eeee=”Szopen”][quote:59c251eeee=”Pontiac301″]al al aferin:) mümkünse 94 95 olsun:) 12 litre yakta göriyim seni malum ekonomik araba:)[/quote:59c251eeee]

   Mesajında Trans am’ın ortalama 9 litre yaktığŸını söylemişŸsin ve burda corsa 12 lt dedin. Biri 8 Silindir eski teknoloji diğŸeri 4 silindir yeni teknoloji bir araba, corsa trans am’dan fazla yakabilir mi? (trans am L6 bile olsa yine daha fazla yakar corsadan…)[/quote:59c251eeee]

  • #3152
   Szopen
   Katılımcı

   [quote:bc7f9c18a6=”Pontiac301″]Hiç kullanmadığŸın için kağŸıt üstünde olaya baktığŸın için kendince haklısın!!! [/quote:bc7f9c18a6]

   Imzamdakini netten bulup koymadım oraya, bizim araba, L6 ve 2000ccden çok yakıyor… (doğŸal olarak) Bu arada hızlı kullanımda corsa, pejo çok yakar demişŸsiniz, amerikanı hızlı kullanırsak ne olucak peki? Ayrıca amerikan alıcak olsam 85, 95 model alıp günlük kullanmaya çalışŸmam (zaten 65 ten sonrası çokta ilgimi çekmiyor) en fazla 65 model bir amerikan alıp garaj arabası olarak kullanırım, hafta sonu çıkarırım, önemli olan restore edip kullanmak benim için, bu işŸte şŸimdi ve bu yaşŸta (22) olacak işŸ değŸil…

  • #3153
   Pontiac301
   Katılımcı

   Orası senin düşŸüncen saygı duymak lazım.Ama zaten 6 silindir az yakıo diyen hata yapar.Benim novam 16 litre yakıyor L6 .Ama ventura 307 14 yakıyor V8 ikisinide gündelikte kullanıyorum.64 63 ımpalayla zaten 90 larin teknolojisini karşŸılaşŸtırmak hata olur.Herneyse….

   [quote:d2a2517518=”Szopen”][quote:d2a2517518=”Pontiac301″]Hiç kullanmadığŸın için kağŸıt üstnde olaya baktığŸın için kendince haklısın!!! [/quote:d2a2517518]

   Imzamdakini netten bulup koymadım oraya, bizim araba, L6 ve 2000ccden çok yakıyor… (doğŸal olarak) Bu arada hızlı kullanımda corsa, pejo çok yakar demişŸsiniz, amerikanı hızlı kullanırsak ne olucak peki? Ayrıca amerikan alıcak olsam 85, 95 model alıp günlük kullanmaya çalışŸmam (zaten 65 ten sonrası çokta ilgimi çekmiyor) en fazla 65 model bir amerikan alıp garaj arabası olarak kullanırım, hafta sonu ıkarırım, önemli olan restore edip kullanmak benim için, bu işŸte şŸimdi ve bu yaşŸta (22) olacak işŸ değŸil…[/quote:d2a2517518]

  • #3154
   Chevy_Killer_89
   Katılımcı

   Biz 74 nova L6 yla sisliden goztepe ye gidis gelis tam 16 milyon yakmıstık

   77 camaro 301 le sisliden korfez pistine drag a gittigimizde bir gidis 25 milyon yakmıstık

   Ayrıca Amerikanlar uzun yolda daha az yakıyo sehir icine oranla

  • #3155
   Pontiac301
   Katılımcı

   Sizin 74 son nefesini vermişŸti sıhhatli bir makina değŸildi.77 Camaroda 301 yok 305 var 301 oldsmobile makinasıdır ama pontiaclarda çıkmışŸtır….kaldıki small block 305 camaro ortalama 14 litre yakıyor….L6 dan daha ekonomik….Herneyse….

  • #3156
   Chevy_Killer_89
   Katılımcı

   [quote:f20713a9f6=”Pontiac301″]Sizin 74 son nefesini vermişŸti sıhhatli bir makina değŸildi.77 Camaroda 301 yok 305 var 301 oldsmobile makinasıdır ama pontiaclarda çıkmışŸtır….kaldıki small block 305 camaro ortalama 14 litre yakıyor….L6 dan daha ekonomik….Herneyse….[/quote:f20713a9f6]

   74 nova kırmızı olansa dogrudur blok u catlamıstı

   onun dısında kaporta ve boyası iyiydi

  • #3157
   Pontiac301
   Katılımcı

   Küpeli muratın arabası:) kaporta boya tamamen bitikti…Kaldıki onun en büyük problemi bagaj kapağŸıydı….tavanı kesip içinde rakı sofrası yapılır o arabanın….

   [quote:afd6748dc1=”Chevy_Killer_89″][quote:afd6748dc1=”Pontiac301″]Sizin 74 son nefesini vermişŸti sıhhatli bir makina değŸildi.77 Camaroda 301 yok 305 var 301 oldsmobile makinasıdır ama pontiaclarda çkmışŸtır….kaldıki small block 305 camaro ortalama 14 litre yakıyor….L6 dan daha ekonomik….Herneyse….[/quote:afd6748dc1]

   74 nova kırmızı olansa dogrudur blok u catlamıstı

   onun dısında kaporta ve boyası iyiydi[/quote:afd6748dc1]

  • #3158
   Chevy_Killer_89
   Katılımcı

   oyle deme o arabanın kaporta boyası biz verdigimizde pırıl pırıl dı ve cok cok bakımlıydı alan kisi murat ı tanıyorum he bagajı da fiberdi ama ustundeki bagaj cok kotu haldeydi gecici olarak o bagajı koymustuk
   _____________________________
   ROCK CHEVY

51 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.