Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) "Muscle Car" hangi Amerikan????

• Bu konu 56 yanıt içerir, 12 izleyen vardır ve en son 19 yıl önce faceless tarafından güncellenmiştir.
56 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Sizce “Muscle Car” terimini en iyi yansitan Amerikan hangisi???
      Bana gore:
      1970 Chevrolet Chevelle SS LS6 454
      Bana gore gercekten “Muscle Car” terimini en iyi yansitan Amerikan.454 cu in 7.4 lt ve 450 hp fabrika cikisli motor ve kasli govdesi….

[img:f3f1ff5c1a]http://www.şŸepartsplaceinc.com/images/rides//70%20red%20Chevelle/Chevelle%2070%20red%202.jpg[/img:f3f1ff5c1a]

faceless
      Katılımcı

1970 Hemi Cuda 13.10@107.12 (172) 426 Hemi (6980 cc) 425 4-ıleri 3.54

[img:35e9ffe4e4]http://www.showdownmusclecars.com/vehpics/C6997/1075920479.jpg[/img:35e9ffe4e4]
      Ben bu arabaya bitiyorum …

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

[quote:46be766f70=”Chevy_Killer_89″]Sizce “Muscle Car” terimini en iyi yansitan Amerikan hangisi???
      Bana gore:
      1970 Chevrolet Chevelle SS LS6 454
      Bana gore gercekten “Muscle Car” terimini en iyi yansitan Amerikan.454 cu in 7.4 lt ve 450 hp fabrika cikisli motor ve kasli govdesi….

[img:46be766f70]http://www.şŸepartsplaceinc.com/images/rides//70%20red%20Chevelle/Chevelle%2070%20red%202.jpg[/img:46be766f70][/quote:46be766f70]

ilk komutta “/” kullanma

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

ok sagol TEMPEST :) :)

emrekaan
      Katılımcı

sanırım b. harf yazdığŸım icin silindi. bence camaro. o mükkemmel bi araba.

faceless
      Katılımcı

Chevy Killer ayrıca söyle bi terim kullanmıssın ‘ kasli govdesi ‘ zaten coğŸu amerikanın genel karakratistik yapısında bu var…Aslında gerceğŸi söylemek gerekirse bence her AA’sının kendine has karakteristik özellikleri var..Yeni nesil import carlar gibi sonradan görme değŸil..Biliyorsunuz sokaklarda da cok görmüsünüzdür; simdilerde import carları karbon fiberle (kaput,çamurluk,tamponlarını) şŸişŸirmek moda oldu.Halbuki bi AA’sında buna hic gerek yok..Bakımın yap arabanın sana istediğŸin hazı versin.Yani bazı seyler karsılıklı olur dünyada…Ben söyle diyeyim..Sonucta AA’ların ruhunda sonradan görmelik yok..ımport carlar gibi konserve kutusundan yada yağŸ tenekesinden yapılmıyor…Bazılarınız diyecek AA’larıda custom tarzı yapıyorlar..Ama bunu diyenlere yada düşŸünenlerede söyle diyeyim..AA’ların ruhunu değŸistirmeden yapılıyor o islemde..ımport carlardaki gibi misal veriyorum: Hondayı, ferrariye benzetmeye calısmıyorlar. :).. bu örnek yeterlidir sanırım cok seyide anlatıyor…

emrekaan
      Katılımcı

sana katılıyorum Facess. ama tampon, camurluk kabartma vs(komple bod kit uygulaması ) arabalara daha ii bi ruh kazandırıyor. hem bi de AA lara çamurluk genişŸletme uygulanırsa sokaklara giremez. ha ha 😆 :D :P

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Butun AA ın ayrı ayrı govdesı ayrı guzelliktedir.yani Chevelle ninkide ayrı bi guzellikte demekistedim 😉

emrekaan
      Katılımcı

ben camaroya aşŸık oldum yaa. her şŸeyim camaro. arkadaşŸlar bıktı camaro hayallerimi dinlemekten. camaroya şŸiir bile yazdım. 😥 :( ah bi param olsa ve yaşŸım tutsa…

faceless
      Katılımcı

emre kaan hersey zamanla olur :) sırası gelir sende camaroya binersin..Asıl önemli olan insanların AmerikanAraba(larını) bilerek tanıyarak binmesi bence.Normal bir arabadan cok büyük farkları var cünki; gidipde bir Amerikanı normal serviste yaptıramazsın, her paracasını istediğŸin gibi bulamazsın.Simdi insanların yaptığŸı gibi arabayı servise bırak 2 3 gün sonra gel al olmuyor Amerikanda :) Arabayla ilgilenmek emek vermek gerekiyor..Bunun icinde iyice tanımak lazım Amerikanları…Sabret diyorum ben sana; herseyin zamanı vardır..

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Onlara iyi bakarsan onlarda sana iyi bakar 😉
      Ben bunu cok iyi biliyorum

emrekaan
      Katılımcı

biliyorum. ama her şŸeyde biraz camaro var. her şŸeyde. tek hayalim bu benim. zaten camarom olursa ben her gün arabada yatarım..

geeeç 3yıl geç. geçte bi ehliyet alayım. 😆

exonotzor
      Katılımcı

1firebird
      2hemicuda
      3ac cobra

Pontiac301
      Katılımcı

64 Pontiac GTO
      68 PlymouşŸ Cuda 426 Hemi
      69 Dodge Chager 440 magnum
      69 Chevrolet Camaro Yenko 427
      70 Firebird Transam SD455

faceless
      Katılımcı

Arkadaslar peki bu arabaları yazarken dışŸ görünümü baz alarakmı yazıyorsunuz; yoksa motor gücünümü baz alarak yazıyorsunuz..Böyle bir ek yaparsak sanırım daha iyi olur gibi geliyor.Ben Hemi Cuda’yı yazarken mesela görünüsünü esas alarak yazdım..Bitiriyor beni durusu…

piyu
      Anahtar yönetici

pontiac301 (mehmet) in yazdıkları saf gucu temsil ediyor….

gucun yuksek olması da esasında kotu tasarımlı aracları bile cok cekici yapıyor… bazen kimsenin yanından bile gecmeyeceğŸini dusundugun bir amerikanda buyuk hacimli motor ve agıl dolusu beygir oldugunu bilince ben ve benim gibi bazı amerikanseverlerin gozunde farklı birkimliğŸe burunuyor…

benim amerikanlar icinde encok sevdigim ve almak istedigim buick riviera… kesinlikle tasarım harikası….

[img:c80ba7100a]http://www.amerikanaraba.com/modules/coppermine/albums/Markalar/Buick/Riviera/00FDL022526630A.jpg[/img:c80ba7100a]

Pontiac301
      Katılımcı

O senelerde fabrikadan en cabbr haliyle çıkan bütün muscle ca çirkin olsa bile benim gözümde muhteşŸem duruyorlar…ayrı bir saygım var :)

Anonim
      Ziyaretçi

Herkese selam, uzun uğŸraşŸlardan sonra ilk mesajım :D

Muscle Car tanımlamasına birebir uyar mı bilemem ama bana çok özel gelen AA lardan biri.

[img:ccb9b03167]http://img65.echo.cx/img65/3738/1970oldsmobilecutlasswhiteblue.jpg[/img:ccb9b03167]

faceless
      Katılımcı

Uyuyor arkadaşŸım hemde çok güzel uymuşŸ bence:)
      Ayrıca aslında dışŸarıya bakmak yerine Türkiyedekilere baksak mesala VipSpeed’in yaptığŸı Pontiac var; sahibi orjinal haliyle toplatmışŸ ve bence çok güzel olmuşŸ.. ❗

[img:e2d7024096]http://www.vipspeed.com/SANY0015.JPG[/img:e2d7024096]
      [img:e2d7024096]http://www.vipspeed.com/SANY0013.JPG[/img:e2d7024096][/b]

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Toplanan arabalar guzelde ulkemizde sagda solda atılmıs curumus bir suru AA var bizim orda (Sisli) onlarca AA dan 2 ornek verim: 73 Mustang ve 64 impala convertable

Pontiac301
      Katılımcı

ıyikide atmışŸlar.Zaten yaşŸasalarda bi işŸe yaramazlar.Allahın 73 mustangi yani…

76camaro
      Katılımcı

belki tam anlamıyla yılı itibariyle muscle car sayılmaz ama benim en çok hoşŸuma giden kendi arabam :D

[img:e0a94eb0a3]http://img157.echo.cx/img157/4554/memet14vl.jpg[/img:e0a94eb0a3]

[img:e0a94eb0a3]http://img157.echo.cx/img157/6461/memet25zg.jpg[/img:e0a94eb0a3]

[img:e0a94eb0a3]http://img157.echo.cx/img157/8149/memet36vz.jpg[/img:e0a94eb0a3]

piyu
      Anahtar yönetici

arabanla ilgili eksik veya yanlıs gorduklerimi yazmak istedim. Aman ukalalık olarak algılama sadece yardımcı olmak istedim…biliyorda olabilirsin.

1.aynalar yanlıs..bu aynalar ic piyasada uretilenler… orjinalleri cok daha guzeldir..

2.plaka ufak dogru ama sofor tarafı degil diger yanda olacak…

3.egsozları begenmedim… benim camaro’ma yaptıgımı tavsiye ederim…(benim camaro 77 305ci’ti) egsoz borularını diferansiyel’i biraz gecince kestirdim ve kromaj kafaları oraya taktırdım… arkadan acayip guzel duruyor ve super ses cıkarıyordu…(kesin yaptır, cok begeneceksin…masraf olarak max. 20m olması lazım)

4.arkadaki anten orjinal mi? bugune kadar hic gormedim…

arabanın genel durusu bence cok guzel, hem temiz hemde diri duruyor…

iyi bak ona… :D

Pontiac301
      Katılımcı

Ankara arabası.Çokda hesaplı bir para istiyordu volkan diye bir çocukdu satan.Bence aynalar direk çöpe.Anten çöp.Çamurluktaki chevrolet yazıları çöpe.Eksozlar çöpe.Tavan stirepe ları çöpe.ǖn panjur ve far tasları griye boyanıyor.Yada o şŸekilde kalsın.Ama tamponları gövde rengi yapıosun dışŸındaki bütün cam çıtalarınıda siyah yapıyorsun.Böylece Z28 e benzetirsin.Tabi bütün stripe lar sökülüp stripeler üç tane olmalı.Bunun dışŸında plaka doğŸan abinin dediğŸi gibi direk diğŸer tarafa.Araban dügün kıymetini bilmen dileğŸiyle.

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

Ustte ki stripler ve ekzostlar cok fena bozuyor
      2. jenerasyon camaro ve transam larde ekzost arka lastiklern hizasında kesiliyor ve daha da guzel bir gorunumu oluyor

onun dısında araban guzel ve canlı gorunuyor :)

76camaro
      Katılımcı

beyler tavsiyeler için saolun.arabam şŸu anda satın aldığŸım haliyle duruyo üstünde hiç bi şŸekilde oynama yapmadım. uygun ayna bulamadığŸım için şŸu anda aynalar mecburen duruyo aynı şŸekilde camaro yazısıda bulamadım orası boşŸ kalmasın diye chevrolette duruyo. egsoza geline; onun için para biriktiriyom en kısa zamanda inşŸallh değŸişŸecek. plakayı yer değŸişŸtirip antenide çıkarırm en kısa zamanda…..

76camaro
      Katılımcı

hazır egsozdan bahsetmişŸken; çok daha ii bi ses için ne yapiim ama uygun bi fiyata olsun

piyu
      Anahtar yönetici

e metodu soyledim zaten…dinle beni…cok guzel olucak…

fotoları…

[img:ffec9e333b]http://www.AmerikanAraba.com/dosyalar/camarom_068.jpg[/img:ffec9e333b]

76camaro
      Katılımcı

eğŸer ses çok daha ii olcaksa hemen haftasonu yaptırıyom.bide ayna ve camaro yazıları bulabilirmiiz.çıkma olsada olur fiyat ne kadardır?

faceless
      Katılımcı

76camaro bak söyle biseyde yapabilirsin tabi benimki fikir yinede

[img:cc7429993e]http://cjcfo.fbody.com/members/jeffhansbury@comcast.net/68LT1/exhaust2.jpg[/img:cc7429993e]

eksoz bu diyelim eksozun uclarina söyle bi kafalik takarsan…

[img:cc7429993e]http://www.completeexhaust.com/images/S141923TOUCANT815.jpg[/img:cc7429993e]

sesini bilmiyorum ama görünüm olarak güzel duracagina eminim..veya direk eksoz kazanindan ucuna kadar söyle olabilir..

[img:cc7429993e]http://www.camaroland.com/i/for_sale/3_23.jpg[/img:cc7429993e]

faceless
      Katılımcı

+ söylede olabilir basik ve genis kafalik arkadan bakildigi zaman araba daha sert durur…

[img:81fa1c388d]http://www.camaroz28.com/articles/2002zl1/img/exhaust_t.jpg[/img:81fa1c388d]

Bu arada araban güzel benim hosuma gitti ufak tefek eksikleri olabilir tabi; ama benim diyeceim kesinlikle plaka yerini degistir öbür tarafa al..Allah kazasiz belasiz kullanmak nasip etsin ❗

76camaro
      Katılımcı

aslında çok ii gözüküyo ama buna para harcamam şŸimdi heralde. piyu nun dediğŸi gibi yapiim diğŸer eksikler hallediim sonra komple bi egsoz yaparı heralde….

76camaro
      Katılımcı

faceless saol……..haftasonu plaka ve egsozu hallediom diğŸerleride artık zamanla olur inşŸallah

piyu
      Anahtar yönetici

bence burak(faceless)ın yazdıgı egsozlar guzel durmaz… zaten amac arkada soba borusu gibi durmaması…

kestir kurtul 😆

fazla para kesin harcamassın… once bir egsozcuya git… adama bu boruyu diferansiyelin biraz arkasından (arkaya dogru) kesecegini ve ucları buna monte edecegini, uclardan once de biryere (sallanacak sekilde, kaucuk parca ile) monte etmesini istedigi soyle…

sana arabanın camaro olmasından dolayı fazla fiyat cekerse, abicim sen arabayı cok pahalı birsey sandın da bu fiyatı soyledin herhalde ne yaptın yaw… filan de… yada en iyisi kaynagı olan tanıdık bir ustaya git…nazın gecsin… sonra da yaptır… sese inanamayacaksın… (biraz hafif acılı olarak yere dogru ve yanlara dogru bakmaları daha guzel oluyor(tum secenekleri denemistim)… birde cok hassas ayarlanmasını sagla… yapıldıktan sonra duzelmiğŸyor… 1 kez yapılıyor….

hadi kolay gelsin….

76camaro
      Katılımcı

admin yardım için saol bide şŸöyle bişŸey demişŸsn”””uclardan once de biryere (sallanacak sekilde, kaucuk parca ile) monte etmesini istedigi soyle… “”” bu kauçuk parça ne işŸe yarar??? bugün biraz fazla soru sorduk ama neyse 😆 😆 😆

Pontiac301
      Katılımcı

http://www.vipspeed.com a giriyorsun.Şükrü abiyi arıyorsun.Onun vitrininde iki tane camaro yazısı var.Hmen kargoya koyup gönderiyor sana.Ayrıca iki tanede Thrush Boss susturucu ısmarla maliyeti 100 milyon çiftinin.Araban mis gibi olsun.Aynayı çıkma buluruz pproblem değŸil mutlaka birinde vardır.

[quote:64c7694490=”76camaro”]eğŸer ses çok daha ii olcaksa hemen haftasonu yaptırıyom.bide ayna ve camaro yazıları bulabilirmiiz.çıkma olsada olur fiyat ne kadardır?[/quote:64c7694490]

76camaro
      Katılımcı

şŸrush boss susturucu varmı vipspeed de yada ben nası yaptırabilirmiim? ona benzerbişŸey yapılırmı sanayide :?:

piyu
      Anahtar yönetici

[quote:c0b1cc4293=”76camaro”]admin yardım için saol bide şŸöyle bişŸey demişŸsn”””uclardan once de biryere (sallanacak sekilde, kaucuk parca ile) monte etmesini istedigi soyle… “”” bu kauçuk parça ne işŸe yarar??? bugün biraz fazla soru sorduk ama neyse 😆 😆 :lol:[/quote:c0b1cc4293]

o kaucuk parcayı zaten koymayan egsozcuya herturlu kufuru ederim… o kaucuk parca egsoz borularının ve susturucunun sallanmasına imkan tanır… motor calısrken titresim yapar ve gaza bastıgında da sallanma yapar, o sırada arka tarafta egsoz sabit ise sanırım motor baglantı yerine zarar verecektir… suanda yapılan montajda da aynı seyleri goreceksin zaten…

bu arada bende Camaro yazıları var ama senden once talip olan Cihan’a vericem, eger istemiyorum derse sana haber veririm…

piyu
      Anahtar yönetici

[quote:972e49a26c=”76camaro”]şŸrush boss susturucu varmı vipspeed de yada ben nası yaptırabilirmiim? ona benzerbişŸey yapılırmı sanayide :?:[/quote:972e49a26c]

marka odel bilmiyorum ama sanayide yapılan sesi orjinal borla ya da benzer kalite susturucuların sesini cıkaramaz… fiyatları ucuz gozukmese de cok ise yararlar…

76camaro
      Katılımcı

piyu senden camaro yazıları için haber beklicem 😆 saol……

Pontiac301
      Katılımcı

Vardı ben aldım.Ama siparişŸ et bir ay sonra elinde.Sanayidede yaptırırsın ama astarı yüzünden pahalıya mal olur.Yinede sen bilirsin.

[quote:19273f85d7=”76camaro”]şŸrush boss susturucu varmı vipspeed de yada ben nası yaptırabilirmiim? ona benzerbişŸey yapılırmı sanayide :?:[/quote:19273f85d7]

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

[quote:b8f75d59ba=”Pontiac301″]Vardı ben aldım.Ama siparişŸ et bir ay sonra elinde.Sanayidede yaptırırsın ama astarı yüzünden pahalıya mal olur.Yinede sen bilirsin.

[quote:b8f75d59ba=”76camaro”]şŸrush boss susturucu varmı vipspeed de yada ben nası yaptırabilirmiim? ona benzerbişŸey yapılırmı sanayide :?:[/quote:b8f75d59ba][/quote:b8f75d59ba]

Amblemlerin maliyeti ne kadar Pontiac301 ?

emrekaan
      Katılımcı

76 camaro”Abi araban mükemmel mişŸ. tam benim hayallerimdeki araba. bence her yeri ii ama o aynalar orada sırıtmışŸ yaa. bi de sen chevrolette yazıyo demişŸsin. chevrolet deilmi?? neyse abi allah kazasız belasız kullanmayı nasibetsin sana. motorunda bi deişŸiklik yapacak mısın??

DiamonD
      Katılımcı

Walla bana göre muscle car plymouşŸ roadrunner,pontiac GTO,dodge charger,69 camaro SS ve plymouşŸ barracuda dır

faceless
      Katılımcı

biraz basit oldu ama yinede olmus sanırım hani fikir edinme açısından..Lastiklerle eksozlara bakın :) bi arkadaşŸ yaptı sağŸolsun..orjinal resimlerle karsılastırın.

[img:e8ce8aeb47]http://img214.echo.cx/img214/9871/camaro31dn.jpg[/img:e8ce8aeb47]

[img:e8ce8aeb47]http://img214.echo.cx/img214/4858/camaro40sb.jpg[/img:e8ce8aeb47]

DiamonD
      Katılımcı

öncekinden daha ii olmuşŸ

piyu
      Anahtar yönetici

artık yazılarımın ukalalık olmadıgının dusunuldugunu kabul ederek yazıyorum…

o kalın lastiklerin takılması mumkun degil… 225 ustunde lastik takarsan surter… yani onler mevcutlarınla ya aynı ya da cok az daha kalın olacak (olculerini bilmedigimden boyle yazdım) arkalara ise 275e kadar koyabilirsin ama bu da motorunun gucune baglı…ne kadar kalın lastik o kadar guzel goruntu… o kadar cok surtunme… o kadar cok benzin tuketimi… o kadar cok guc istegi…

egsozu da bence guzel olmamıs… bunlar denendi… sen bilirsin tabi ama benim dedigim sana hem daha ucuza hemde daha karizma bir goruntu verecektir… benim dedigimi dene begenmessen geri donebilirsin… (egsoz borularını atmasınlar)

chevyman
      Katılımcı

lastik konusunda piyu sana katılıyorum benim camaro da önler 225 arkalar 275 ve çok memnunum zaten önleri çok genişŸlettiğŸinde direksiyon pover ine çok yük biner özellikle durduğŸun yerde ve düşŸük hızlarda bu da önemli bir ayrıntı daha önceki arabamda başŸıma geldi(oldsmobile)eksozlar için söyleyeceğŸim eğŸer kestirmeyeceksen tampon altına sıfırlamandır yada arka lastik seviyesinde kafaları aşŸağŸı vereceksin tabii dışŸarıdan bakıldığŸında çok göze batmayacak şŸekilde olması lazım. arabana hep sahip olman dileğŸiyle

cceylan
      Katılımcı

76 camaro sahibi olarak ben de naçizane fikirlerimi söyliyeyim istedim: Birincisi egzost konusunda öncelikle güzel ses vermesi için değŸil ses vermemesi için çaba sarfetmelisin. çünkü ilk başŸta çıkan ses çok hoşŸuna gider ama daha sonra sadece kafa ütülemekten başŸka bir işŸe yaramadığŸını göreceksin. Araba sadece gaz verdiğŸinde egzost sesi vermeli. Ve şŸasenin altında lastik hizasında görünmeyecek şŸekilde boru bitmeli. Lastiklere gelince benim arabada şŸu an önler 245/60/15 – arkalar 295/60/15. arabada görüntü mükemmel oluyor. Direksiyon biraz ağŸır ve araba biraz hantallaşŸıyor. Biliyorsun orjinal camarolarda 14 jant kullanılıyor. Ve önler 205 arkala 225 olmalı. Kolay gelsin. Bu arada mehmet senin camaroyu çok sevdiğŸimi ve hatta senin kapora verdiğŸin gün haberim olmadan ben almak için volkan’ı aradığŸımı tekrar hatırlatmak isterim. Benzininiz bol, motorunuz v8 olması dileğŸiyle..

piyu
      Anahtar yönetici

Cihan senin camaro’yu omer’de gordum… cantlar emanetmis ama enfes olmus.. arka lastiklerde ama onler cok kalın duruyordu… bence biraz daha ince olsa guzel olur… ayrıca kullandıgında kasislerde filan surtmesi lazım… (surtmemesi mumkun degil)

cceylan
      Katılımcı

arka lastiklerde sorun yok, ama önler çok zorluyor beni, sürtmemesi için elimden geleni yapıyorum.

piyu
      Anahtar yönetici

biraz hızlı kullansan ya da virajda filan basına buyuk sorun acar…aman cok dikkat et….bende takmıstım 5 dak. kullandım hemen cıkardım… hemde z28 cantlarıydı :?

Pontiac301
      Katılımcı

Abi işŸler çok yoğŸun deli gibi çalışŸıyorum kafam durdu valla bişŸey anlamadım:) Ne camarosu ne kaporası ben camaroyu alalı 4 yıl oldu yahu:)

Bu arada mehmet senin camaroyu çok sevdiğŸimi ve hatta senin kapora verdiğŸin gün haberim olmadan ben almak için volkan’ı aradığŸımı tekrar hatırlatmak isterim.

chevyman
      Katılımcı

arkalarda 295 yüzde yüz sürter ancak arabanın kıçını kaldırırsan belki engellersin ama viraja girdiğŸinde neler olur düşŸünmek bile istemiyorum.bu arada yenimi taktın cihan lastikleri malum yeremi gidiyorsun gene en son konuşŸtuğŸumuzda gitmeyeceğŸini söylemişŸtin 😈

cceylan
      Katılımcı

selam, mehmet karabacak sana değŸil söylediğŸim, 76 camaro mehmete idi. Ankaradaki volkanın arabasını alan arkadaşŸımız.

Pontiac301
      Katılımcı

Sonradan anladım:) sazanlığŸım içi özür…..:)

uote=”cceylan”]selam, mehmet karabacak sana değŸil söylediğŸim, 76 camaro mehmete idi. Ankaradaki volkanın arabasını alan arkadaşŸımız.[/quote]

HOTCAR
      Katılımcı

Yukarıdaki yazılanlaraın hepsine katılıyorum.
      Peki buna ne dersiniz.Kendi yaptığŸım 70′ MUSTANG Eleanor.
      [img:a1ec19f7b3]http://img.photobucket.com/albums/v688/nosferattu/Sergi-1/s9.jpg[/img:a1ec19f7b3]

56 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.