14 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Szopen
      Katılımcı

Dün hiç giremedim, başŸka arkadaşŸlarımada link verdin onlarda giremedi, sorun neydi? tamamen düzeldi mi?

piyu
      Anahtar yönetici

Site tumuyla sql database’e baglı calıstıgından ve hsting firmasının yasadıgı bir sorun yuzunden sanırım 1 tam gun site calısmadı…

bende siteye erisim saglamayamadım tabiki…

suanda sorun yok… ama nadirde olsa bazen olabilir… 😉

faceless
      Katılımcı

Ayrıca benim bir ricam olucak lütfen; klavyenin tuşŸlarına rastgele basıp bunları forumlara mesaj olarak atmayalım…

emrekaan
      Katılımcı

onu yapan arkadaşŸta rütbe icin yaptı zaten.

piyu
      Anahtar yönetici

valla o rutbelere ulasmak icin sacma sapan mesaj atıldıgını farkedersem, ki sanırım bu hosuma gitmez… o zaman gonderilen mesaj sayısını gostertmem sitede, hiçte birşŸey ifade etmez…

mesaj sayısı kişŸilerin forum’lardaki aktifliğŸini gösterir.

her yazıya yazılacak bir cevap, evet aferimgibi tonla sey var ama yazarken birseyler katalım…

bir soruyu gorunce, yazılmamıs bir not ek bilginiz varsa bunu ekleyin, ama mesela sagol demeyin bence… cunku herkes sagol dese mesajlar bitmez… katı olmayan kurallarımız var…sadece dusunceli davranalım yeter…

emrekaan
      Katılımcı

gecen gün cok sinir oldum ona. anlamsz msjler atıyordu. atınız mı o arkadaşŸı??

piyu
      Anahtar yönetici

siteden bugune kadar kimse banlanmadı(atılmadı)… umarım hicte yapmam ama tabi bu siteyi duzgun kullanmaya baglı… 😉

emrekaan
      Katılımcı

sanırım atılmışŸ zaten o arkadaşŸ. atılmadıysa uyarı gönderdiniz mi?

exonotzor
      Katılımcı

mesaj sayisi tamam ama rütbe olayina karsiyim

piyu
      Anahtar yönetici

biliyorum… belki daha sonra değŸişŸtiririm…ama simdilik bir esprisi var diye düşŸünüyorum…

ozz
      Katılımcı

beyler bu forum olaylna aclk itiraf, ben bu son bi kac gundur inanln forumlardan yILmls durumdaydlm, cunku bilen arkadaslar biliyor, gece 12 yada 1 arasl dukkanlml kapatlp eve gelip geciyorum bilgisayar baslna ama her foruma cvp yazlLlnca takip edemiyorum, yada baklyorum tek bir kelime yada cumle yazlLmls , o zamanda diger forumlarda oyledir diye bakmlyorum..sonucta belli bir zamandlr bu sitedeyim, AA arabalarlnl seviyorum hepimiz gibi,hatta AA almadan basladlm bu siteye,bayagl zaman oldu,hala CIRAK diye gozukuyorum.ama bunu klrmak icin herseye cvp yazarsamda olmaz, birde herseye cvp yazmak yerine ilgili kisilere ozel msjda atabilirsiniz, yada o an siteye bagLI olan insanlara ozel msj atlp msn yada icq kullanabilirsiniz?
      birde sevgili ADMINler, acaba cok eski forumlarl da kapatsanlzml? yada son mesajlarln saylslnl mi azaltsak?yada son msjlar klsmlnlda ml basLIKlar(yani genel, bilgi vs) halinde aylrsak?
      yada herkes duyarLI olsun, forum kirliligi onlenir..umarlm bunlarl yazdlm ama bende forum kirliligi yapmadlm :)

piyu
      Anahtar yönetici

dun aksam rutbe kalsın diyordum ama exonotzor’un tecrubelerine ek olarak baska tepki de gelince rutbe olayını kaldırdım…

bundan sonra biraz daha katı olmaya karar verdim… forum bilinci olusturmak zor fakat guzel giden bir forum’dan insanları sogutmak istemiyorum…

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

[quote:dfda182b03=”ozz”]beyler bu forum olaylna aclk itiraf, ben bu son bi kac gundur inanln forumlardan yILmls durumdaydlm, cunku bilen arkadaslar biliyor, gece 12 yada 1 arasl dukkanlml kapatlp eve gelip geciyorum bilgisayar baslna ama her foruma cvp yazlLlnca takip edemiyorum, yada baklyorum tek bir kelime yada cumle yazlLmls , o zamanda diger forumlarda oyledir diye bakmlyorum..sonucta belli bir zamandlr bu sitedeyim, AA arabalarlnl seviyorum hepimiz gibi,hatta AA almadan basladlm bu siteye,bayagl zaman oldu,hala CIRAK diye gozukuyorum.ama bunu klrmak icin herseye cvp yazarsamda olmaz, birde herseye cvp yazmak yerine ilgili kisilere ozel msjda atabilirsiniz, yada o an siteye bagLI olan insanlara ozel msj atlp msn yada icq kullanabilirsiniz?
      birde sevgili ADMINler, acaba cok eski forumlarl da kapatsanlzml? yada son mesajlarln saylslnl mi azaltsak?yada son msjlar klsmlnlda ml basLIKlar(yani genel, bilgi vs) halinde aylrsak?
      yada herkes duyarLI olsun, forum kirliligi onlenir..umarlm bunlarl yazdlm ama bende forum kirliligi yapmadlm :)[/quote:dfda182b03]

ozz un dediklerine katılıyorum

ayrıca piyu rutbeleri kaldırmakla iyi etmissin bence daha iyi oldu

emrekaan
      Katılımcı

valla bence de iyi olmuşŸ. ama birşŸey soracağŸm. [color=red:a272821cbc]ozz:ben bu son bi kac gundur inanln forumlardan yILmls durumdaydlm, cunku bilen arkadaslar biliyor, gece 12 yada 1 arasl dukkanlml kapatlp eve gelip geciyorum bilgisayar baslna ama her foruma cvp yazlLlnca takip edemiyorum, yada baklyorum tek bir kelime yada cumle yazlLmls , o zamanda diger forumlarda oyledir diye bakmlyorum..sonucta [/color:a272821cbc] burada bahsettiğŸin kişŸi ben miyim??? :?: :?

faceless
      Katılımcı

Emre Kaan ben öbür forum’u kilitliyorum tartısma cıkmasın SADECE AMERıKAN ARABA(LARI) hakkında konusalım diye sen hala benmiyim diyorsun..Yeter ama ya lütfen RıCA EDıYORUM…ayrıca evet seni kastediyorlar…Bu konuda piyu veya benimle muhattap ol..Arkadaslarda haklı ayrıca….DağŸılmaya basladı konular….Sorun değŸil bütün sacma mesajları silerim eski haline getiririm…Ama olmasın iste böyle seyler…..Biliyorsan yaz bilmiyorsan oku öğŸren ……..

14 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.