Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) 200.000 a?aç kesilecek!

• Bu konu 5 yanıt içerir, 5 izleyen vardır ve en son 19 yıl önce DiamonD tarafından güncellenmiştir.
5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Szopen
      Katılımcı

Bir golf alanı ve otel yeri açmak için 200.000 ağŸaç kesilecek!
      http://www.ralf.us/sorgun/

Sizde protesto edin…

Anonim
      Ziyaretçi

Evet szopen ben de protesto ettim ne acımasızca bir işŸ hem bizim arabaların egzos gazlarını ne temizliyecek ağŸaçlar kesilirse :?

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

bende protesto ettim arkadaşŸlar

orman yoksa nerde hava alıcaz nerde off-road yapıcaz

_lowrider_
      Katılımcı

bence istedigimiz kadar protesto edelim devletin ve üst düzey yöneticilerin cikarlariyla çatisicagimizdan bu göz ardi edilecektir.böyle konularda tüm insanlari(en azindan türkiye de)bu konuya kanalize etmek çok zor.
      bunlari kinamaktan baska caremiz olmadigini düsünüyorum :(

emrekaan
      Katılımcı

‘zaten ozon tabakasını da hallettik. ağŸaçları da keslim. ‘diyen bazı kendilerine insan adı takmışŸ yaratıkların , çevremizi katletmek amaçlı hareketlerini elimizdeki olanaklar bize sadece protesto etme hakkı veriyor. ama bir gün o yaratıklar, ‘biz ne yaptık böyle çevremize’ dediklerinde, çok GEÇ OLACAK. bu yaratıklar nefesimizi keserken, ‘o kadar şŸey yaptık olmad. en iisi asalım tüm insanları hızlı ölsünler’ demiyecekleri ne malum??? 👿 👿
      bu gibi mahluklara verececeğŸimiz en büyük ceza tepkimiz ve protestomuzdur.. çoğŸu yeşŸil sever gigi bende bu olayı PROTESTO EDıYORUM. çevre bizim hakkımız!!! bazı yaratıklara hakkımızı yedirmiyelim!!!! böcekler bile bi bitkiyi yerken ötekine vitamin veriyorlar. bunlar parazitten de beter!!!!!

DiamonD
      Katılımcı

Böle bişŸeyin olması çok kötü bişŸi.Hayat kaynağŸımız olan ağŸaçları kesiolar bunlarda hiç akıl fikir yokmu? Bu ağŸaçların kesilmesine kim izin veriyor?

5 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.