7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      Anonim
      Ziyaretçi

ArkadaşŸlar bizim drag yarışŸı 1 mayıs’a geliyor ama 1 mayıs günü genelde olaylı geçiyor acaba autodrom’a doğŸru giderken yada oralarda bir sorun ile karşŸılaşŸmayalım.Tv’de görüyüruz arabalara filan saldırılıyorlar sakata gelmeyelim.Yinede iyi düşŸünelim iyi olsunda olmaz olmaz da bakarsınız öğŸle bir şŸey çıkar karşŸımıza 🙄

Szopen
      Katılımcı

Ben Okmeydanından (ıett siteleri) normal bir araba ile gelicem, imzadakini hayatta çıkaramayız, zaten amerikan düşŸmanları hepsi bunların….

faceless
      Katılımcı

yokya öyle bisey olmaz..böyle seyler genelde karsıda oluyor anadolu yakasında olmaz merak etmeyin..hadi oldu diyelim otoban var :) otobana cıktığŸın zaman sorun yok bas git dert etmeyin…otodroma gitmek icin bir sürü yol var……

Szopen
      Katılımcı

Faceless okmeydanı diyorum? :) bu arada zaten trafiğŸe kapalı olucakmışŸ bizim yol, yani araba zaten kapalı garajdan çıkamıyacak.. Araba bulamazsam gelemem ben 😥

faceless
      Katılımcı

Szopen sende yani he bakırköye gecersin, eminonunden gecersin kadıköye daha ne bileyim bir sürü secenek var :) Bende gittim yani 1 Mayısta karsıya ve hic sorun yasamadım…:) dert etme bir sürü cözüm var…yok öyle gelemem falan. :)

Chevy_Killer_89
      Katılımcı

[quote:4c61ac636c=”Szopen”]Faceless okmeydanı diyorum? :) bu arada zaten trafiğŸe kapalı olucakmışŸ bizim yol, yani araba zaten kapalı garajdan çıkamıyacak.. Araba bulamazsam gelemem ben :cry:[/quote:4c61ac636c]

Szopen dogru soyluyor bende okmeydanı nın biraz ilerisinden yani cevre yolundan cıkıcam bizim oralar sakat yer 1 mayıs ta hele e-5 kilitleniyo yani kapanıyo umarım sorun cıkmaz :?

atay
      Katılımcı

1 mayıs yarışŸı yaklaşŸıyor.Herhangi bir gelişŸme var mı?Kurallar,sınıflar,ödüller hakkında..?

piyu
      Anahtar yönetici

kurallar aynı…sıralama yapılıyor…ona gore eslesme ve kalkıslar… bence en adili bu… planları bitiriyorum gibi… salı-carsamba anasayfa’ya ekliycem… mail gönderimi de yapıyorum…

herkes haberdar olacak…

odul vermek istiyorum… 1. olanın hosuna gitsin istiyorum… ama daha kesinlesmedi…

7 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.