Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) Üyelerimizin AAlarI

• Bu konu 22 yanıt içerir, 5 izleyen vardır ve en son 19 yıl önce faceless tarafından güncellenmiştir.
22 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      faceless
      Katılımcı

Selamlar;

arkadaslar biliyorsunuz sitemizde üyelerimizin Amerikan Araba(lari) diye bir bölümümüz var.Burada ismindende anlasildigi gibi üyelerimizin AA’larinin resimlerini yayinliyoruz.Sizden ricam su olucak; o bölümde arabalarinin resimleri olmayanlarin bana göndermesi.cceylan, eleanor68 ve bugun 1967mustangfastback nickli arkadasimiz resimlerini yolladi.Sizlerde göndermek isterseniz benim mail adresime yollayabilirsiniz.Karisiklik olmamasi icin nickinizi belirtmeyi ve arabanizin modelini (senesini)yazmayi unutmayin lütfen.Tsk.ler..

Resimleri su adrese yollaya bilirsiniz: burakonat@gmail.com

[color=red:4628a1ed66]Not: Sadece Amerikan Araba(larinin) resimleri yayinlanacaktir[/color:4628a1ed66].
      Saygilar
      Burak ONAT

gtagucu
      Katılımcı

ǜyelerimizin arabaları bölümünü bu yazıyı okuyunca farkettim, bulmak içinde bayağŸı uğŸraşŸtım, bayağŸı sote bir yerde, bence ana sayfadan link vermelisiniz.

Kendi arabamın resimlerinide gönderiyorum.

faceless
      Katılımcı

ilgin icin tsk.ler gtagucu resimler derlenip siteye eklenecektir.+ resimler bitirdi beni masallah nazar degmesin.!

piyu
      Anahtar yönetici

Burak sagolsun daha onceden planladıgım fakat birturlu duyurusu ve islemlerini yapamadıgım bir bolumu hayata geciriyor…

anasayfaya link’te olacak… detaylı acıklamalar da… su yarıs telasını bir atalatayım…. :P

faceless
      Katılımcı

Bugün itibariyle( 21 Nisan 2005)ǜyelerimiz ve Amerikanlari bölümüne AA’larının resmi eklenenler..:

gtagucu

Pontiac301

Atay

Resimler için:
      http://www.amerikanaraba.com/modules.php?name=coppermine&file=şŸumbnails&album=239

Not: Tsk.ler hepinize ve diğŸer üyelerimizin AA’larının resmini bekliyorum..

chevyman
      Katılımcı

faceless sana arabamın resimlerini gönderdim aldınmı acaba ben chevyman

faceless
      Katılımcı

[quote:a8542dcb5e=”faceless”]Bugün itibariyle( 21 Nisan 2005)ǜyelerimiz ve Amerikanlari bölümüne AA’larının resmi eklenenler..:

gtagucu

Pontiac301

Atay

Resimler için:
      http://www.amerikanaraba.com/modules.php?name=coppermine&file=şŸumbnails&album=239

Not: Tsk.ler hepinize ve diğŸer üyelerimizin AA’larının resmini bekliyorum..[/quote:a8542dcb5e]

+1967mustanfastback nickli arkadasımızında AA’sının resmi eklenmişŸtir..:)

Not: chevyman henüz gelmedi dostum, istersen öbür mail adresimi dene??

burakonat@gmail.com olmaz ise onatburak@mynet.com adresinede mail atabilirsiniz..

gtagucu
      Katılımcı

Aslında cardomain gibi böyle arabamıza özel web sitesi falan yapsak arabamıza yorum yazılabilse özelliklerini detaylıca anlatabilsek, bol bol resmini koyabilsek falan bayağŸı güzel olur.

faceless
      Katılımcı

gtagucu buradada yapabilirsin resimlerin altinda yorumlariniz kismi var orayada yazabilirsin arabanin özelliklerini + oylamada var..

chevyman
      Katılımcı

sana katılıyorum gtagücü hem arabalarımızın karşŸılıklı olarak özelliklerini paylaşŸmışŸ oluruz mesela ben şŸahsım adına sayfada ki arabaların özelliklerini merak ediyorum sonra arabalar böylemi alınmışŸ yoksa alanlar kendisi mi restore etmişŸ diye

faceless
      Katılımcı

bu söyledikleriniz hepsi olucak yalniz bu aralar yaris icin ugrasildigi icin kilit oluyor hersey.Sayfa yapisi ile piyu ugrasiyor; is + burasi ve yaris olunca yapilmak istenilen seyler biraz ileri zamana aliniyor otomatikman.

faceless
      Katılımcı

21 Nisan 2005 Tarihinde eklenen Resimlere ek olarak….:

Chevyman

Chevy_Killer_89 ve Abisinin arabalarinin resimleri eklenmistir…..

[color=red:5e36156eef]Resimlerinizi Gönderebilceginiz Mail adresleri: burakonat@gmail.comonatburak@mynet.comburakonat_@hotmail.com bu adreslere AA’larinizin resimlerini yollayabilirsiniz…[/color:5e36156eef]

Not: Hangi maile resim yolladiginizi özelden bana mesaj atarsaniz sevinirim…Tsk.

piyu
      Anahtar yönetici

Arkadaslar Burak ugrasıp fotoları duzenliyor ama ben yukleyemiyorum… kusura bakmayın… Ozgur ne yapmak istedigimi Burak’a bugun telefonda anlattım… benimde istedigim o sahibinin agzından anlatılması… ne zaman aldı, neler yaptı…hp 0-100 nedir? vs vs….

ayrıca bunun devamı da var ama yapabilirmiyim bilmedigimden yazmıyorum… 😉

faceless
      Katılımcı

Bugün itibariyle (22 Nisan 2005) ǜyelerimiz ve Amerikanlari bölümüne…:

ozz nickli arkadasimiz arabasinin resimleri eklenmistir…

piyu
      Anahtar yönetici

Arkadaslar bugunden itibaren su Uyelerimiz sayfasına hız getiriyorum… siz arabanızın fotolarını ve arabanızla ilgili bildiginiz ve yazmak istediginiz tum konuları Burak’a ulastırın… sonra ben baska bir bolumde yazılar ve fotolardan olusan ozel sayfalar yapıcam…

bu sayfalara oy verilip yorum yazılabilecek… 😉

piyu
      Anahtar yönetici

Arkadaslar bugunden itibaren su Uyelerimiz sayfasına hız getiriyorum… siz arabanızın fotolarını ve arabanızla ilgili bildiginiz ve yazmak istediginiz tum konuları Burak’a ulastırın… sonra ben baska bir bolumde yazılar ve fotolardan olusan ozel sayfalar yapıcam…

bu sayfalara oy verilip yorum yazılabilecek… 😉

faceless
      Katılımcı

Arkadaslar istediginiz oluyor; üyelerimizin AA’larina özel sayfa açilacak.
      Yalniz Resimler yaninda arabanizin özelliklerini, ne zaman aldiniz, ne gibi degisiklikler yaptiniz üstünde bunlari detayli olarak anlatan bi mail atarsaniz bana sayfa en kisa zamanda hazirlanacak…

Arabanizin özelliklerini ve Resimlerini: onatburak@mynet.com

adresine atarsaniz en kisa zamanda sayfalar hazirlanacak…

[color=red:d8e38e5d37]Not: Nickini ve isminizi yazmayi unutmayin lütfen[/color:d8e38e5d37]
      Saygilar

Burak ONAT..

emrekaan
      Katılımcı

ya doğŸan abi, senin e mail ne? ve ben senin e maile modlu aa çizimimi yollasam yarın, sende buraya koysan olurmu? o da benim aa?

piyu
      Anahtar yönetici

Burak’a mail atarsan ve sitede biryere koyabileceğŸimizi düşŸünürsek tabiki…ama söz veremiyorum…

emrekaan
      Katılımcı

ok doğŸan abi. bugün e-mail atayım burak abiye. aslında çizimleriniz die bir yer açsan, ve çizimlerimizi oraya koysak olmaz mı?

“AA çizimleriniz” die bi başŸlık???

gtagucu
      Katılımcı

[quote:c0e36d293a=”faceless”]Arkadaslar istediginiz oluyor; üyelerimizin AA’larina özel sayfa açilacak.
      Yalniz Resimler yaninda arabanizin özelliklerini, ne zaman aldiniz, ne gibi degisiklikler yaptiniz üstünde bunlari detayli olarak anlatan bi mail atarsaniz bana sayfa en kisa zamanda hazirlanacak…

[/quote:c0e36d293a]

Bu olayı otomatik olarak yaptırabileceğŸimiz bi script yapsanız, çünkü bu şŸekilde hem sizi hem bizi çok kastıracak.

piyu
      Anahtar yönetici

üyelere yetki vermek, yetkisiz kişŸileri engellemek, foto buyukluklerini ayarlatmak gerekiyor ve ben o kadar bilmiyorum… bu yuzden alternatif bir cozum uretiyorum.

Bu sayede guvenlik acıgı da kalmayacak… bazen sitenin icerigine bakmadan kendini hacker zanneden bazı sorunlu kişŸilikler siteyle ugrasıyor o zamanda zaman kaybediyorum… tekrar siteyi yukle yedek al…filan falan… yani sorunsuz olsun ama ugrasayım 😉

sen yazını yaz(istedigin sekilde…istersen edebiyat parcala, istersen duzgun cumle kurma farketmez) fotolarla beraber gonder(burak’ın maile)…ben onu ayarlarım…

faceless
      Katılımcı

[quote:c6a20c8539=”faceless”]Arkadaslar istediginiz oluyor; üyelerimizin AA’larina özel sayfa açilacak.

[color=red:c6a20c8539]Not: Nickini ve isminizi yazmayi unutmayin lütfen[/color:c6a20c8539]
      Saygilar

Burak ONAT..[/quote:c6a20c8539]

+OLARAK

25 Nisan 2005 Tarihinde..:

76camaro
      nickli arkadasimizin arabasinin resmi eklenmistir….

22 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.