8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      impala_SS
      Katılımcı

chat

faceless
      Katılımcı

Gerek yok zaten coğŸumuzda birbirimizin msn adresleri var ımpala :) oradanda muhabbet ediyoruz.Chat olursa biraz karisiklik olur diye düsünüyorum ama msn adresin varsa.. Yaz buraya eklesin arkadaslar listelerine senide…

Pontiac301
      Katılımcı

Herkesin zamanı bir olmuyorki…Ama bu dediğŸin ortam yaratılır herhalde.Aslında güzelde olabilir….BuluşŸamadığŸımız zaman lak lak ederiz canlı olarak…

piyu
      Anahtar yönetici

chat konusu ile ilgili daha once talep gelmisti… zor oluyor arkadaslar ayrıca aynı anda aktif olan uye sayısı cok fazla olmuyor… boyle 2-3 kisi konusmak isterseniz msn icq filan gibi programlar daha mantıklı…

suanda onu hazırlayabilecek bir zamanımda yok maalesef… :(

ozz
      Katılımcı

chat ortaml daha karlslk ve daha yorucu olur bence..

msn kullanmak yeterli gibi, cunku online olanlar birbirini buluyo sonucta

yoksa forum ortaml iyi gibi

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

daha önce chat i ben önermişŸtim : ))

bi server açın bi bot atın öleee kalsın mirc dan falan girelim be güsel olur

DRIVER34
      Katılımcı

aslında iyi diye oy verdim ama forumun büyüsü gider bence bööle iyi msn den görüşŸmek isteyen görüşŸür zaten

bu arada
      tempest hani bizim fotolar ……. hııııı nerde :)

impala
      Katılımcı

Bence Chat iyi olur.Site ye girdiğŸimiz zaman birbirimizle sohbet ederiz,böylece site daha elenceli hale gelir.

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

[quote:59c82b2774=”DRIVER34″]aslında iyi diye oy verdim ama forumun büyüsü gider bence bööle iyi msn den görüşŸmek isteyen görüşŸür zaten

bu arada
      tempest hani bizim fotolar ……. hııııı nerde :)[/quote:59c82b2774]

sabır sabır et biraz

8 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.