Ana Sayfa Forumlar Forumlar Sohbet (Konu Sınırlamasız) 55,57,59,60&63,64 IMPALA/Belair

23 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Yazar
    Yazılar
      impala_SS
      Katılımcı

Ben bunlara Hastayım.55,57,59,60,63,64 ımapala/belair.Herkesin bi tarzı var,bu sitede göriyorum ki coğŸu arkadasımız,Hot Rod,takılıyo.Coupe Mustang,camoro,trans Am ….Filan.Hepiniz Hız ve kalkıs hastasısınız.Ben ve arkadaslarım amerikan da hız değŸilde,bi tarz pesindeyiz.Ben mesela Rap dinliyorum arabada 63 o kasaya o endama yakısıyor.Ama ben o Rap’i Camaroda dinleyemiyorum,Yakıstıramıyorum.Yani hepimizin bi tarzı var.

faceless
      Katılımcı

Aslinda senin dedigin dogru impala ss ancak herkezin zevki farkli.. Ve söyle biseyde var; lowrider’li bi araba yapmak icin masraf ne tutar..Onun icin genelde herkez öbür arabalara yöneliyor..O tarz bi araba yapmanin külfeti çok :) Gerçi bana görede otobanda hizli gitmekdense sagdan yavas yavas gitmek (hiphop yada rap dinleyerek) daha zevkli.. :)

Bide iste buradaki arkadaslarin cogu bildigim kadariyla rock, metal vb. müzik türleri dinliyor.. Ben vardim HipHop ve Rap dinleyen simdi ikimiz olduk.. :) sevindim buna :)
      Ne o öyle rock di metaldi yani..( garip garip tipler falan bagriyor, gaz vereyim biraz)
      Söyle bi Amerikan’i hiç biseye degismem..

[img:8916df9882]http://www.dr-dre.com/images/pics/videos/stilldre/stilldre1.jpg[/img:8916df9882]

[img:8916df9882]http://www.dr-dre.com/images/pics/videos/stilldre/stilldre4.jpg[/img:8916df9882]

[img:8916df9882]http://www.dr-dre.com/images/pics/videos/stilldre/stilldre8.jpg[/img:8916df9882]

Ama söyle bir camaro’yu kullanmakda isterim..

[img:8916df9882]http://img186.echo.cx/img186/7784/dragcamaro7er.jpg[/img:8916df9882]

Onun icin herkezin zevki farklidir fazla bisey diyemem o konuda :) impala olsun camaro olsun veya mustang olsun sonucta AA; heryerde kendini bi sekilde belli ediyor.. 😈

impala_SS
      Katılımcı

fACALESS Valla Rap dinlemen cook hosuma gitti.Beni bir cook kisi dinlediğŸim Rap müziklerden tanır.Cok sert,Ludacris,David Partner,Lil jon,Ying Yang,50 Cent ,gibi.Bunlar Impala’ya cook yakısıyor.Zaten bunları söyleyenlerde IMPALA ya biniyor:)Bazi sarkıların icinde Lowrider,Impala gibi sözlerde var.Bir gün bulusursak sana dinletirim.Sahile cıkar piyasa yaparız:)ok

Szopen
      Katılımcı

[quote:6a72739aad=”impala_SS”]Ben bunlara Hastayım.55,57,59,60,63,64 ımapala/belair.Herkesin bi tarzı var,bu sitede göriyorum ki coğŸu arkadasımız,Hot Rod,takılıyo.Coupe Mustang,camoro,trans Am ….Filan.Hepiniz Hız ve kalkıs hastasısınız.Ben ve arkadaslarım amerikan da hız değŸilde,bi tarz pesindeyiz.Ben mesela Rap dinliyorum arabada 63 o kasaya o endama yakısıyor.Ama ben o Rap’i Camaroda dinleyemiyorum,Yakıstıramıyorum.Yani hepimizin bi tarzı var.[/quote:6a72739aad]

Valla ben klasik müzik dinliyorum, babam Orhan dinliyor.. DediğŸin gibi classiclere rap, muscle’lara da Rock-Heavy :)

Burcak
      Katılımcı

Mike Weisgerber amca yine yildizlari sayiyor 😉
      Benim arabanin ilerdeki hali!!!

Bu arada 63-64 ok de 60 ve oncesi modeller rap’e uygun degildir soyliyim.
      Onlarda doo-wop dinliycez…

Ayrica artik zenciler 25-30 inch goşŸic cantli Escalade meskalade kullaniyolar, impalalar sadece kliplerde oluyo :D

piyu
      Anahtar yönetici

Burcak adamı tanıyorsan sunu da biliorsundur… genelde bu seviyede modifiye edilenlerde egsoz ve susturucu kullanmadan hemen onden cıkıs veriliyor ama bunda bariz egsoz sistemi var… utanmasa katalitik konvektor bile ekleyecekmis… 😆

Mustafa YÜKSEL
      Katılımcı

[quote:8cfcb16129=”piyu”]Burcak adamı tanıyorsan sunu da biliorsundur… genelde bu seviyede modifiye edilenlerde egsoz ve susturucu kullanmadan hemen onden cıkıs veriliyor ama bunda bariz egsoz sistemi var… utanmasa katalitik konvektor bile ekleyecekmis… :lol:[/quote:8cfcb16129]

benimde dikkatimi çekti neden öyle acaba adam normalde ordan geçiyomuşŸ yarışŸa katılıyım demişŸ

Burcak
      Katılımcı

Niye oyle diyosunuz ki? Headerslardan sonra ufak bi exhaust box, ordan sonra da salmis exozu. Bu kadar eksoz olmazsa da ayiplarlar artik adami 😆

Szopen
      Katılımcı

Resim photoshop galiba? seyirciler başŸka yere bakıyor…

_lowrider_
      Katılımcı

valla dogru söylüyosun bana da yle geldi

HOTCAR
      Katılımcı

:D :D

piyu
      Anahtar yönetici

bak ben bunu farkında bile degilim egsozlara bakıyorum…dogruluk payı var yaw… 🙄

Lowrider
      Katılımcı

abi ben bu yarışŸı biliyorum, yan kulvardaki de arka tekerleri kaldırmışŸ gidiyodu hepimiz ona bakmışŸtık 🙄

piyu
      Anahtar yönetici

zuhahahaaa

olm adamlar finish’e bakıyorlar yan kulvar’a degilki… :P

W_Viper
      Katılımcı

[quote:fbd94fed7a=”faceless”]Aslinda senin dedigin dogru impala ss ancak herkezin zevki farkli.. Ve söyle biseyde var; lowrider’li bi araba yapmak icin masraf ne tutar..Onun icin genelde herkez öbür arabalara yöneliyor..O tarz bi araba yapmanin külfeti çok :) Gerçi bana görede otobanda hizli gitmekdense sagdan yavas yavas gitmek (hiphop yada rap dinleyerek) daha zevkli.. :)

Bide iste buradaki arkadaslarin cogu bildigim kadariyla rock, metal vb. müzik türleri dinliyor.. Ben vardim HipHop ve Rap dinleyen simdi ikimiz olduk.. :) sevindim buna :)
      Ne o öyle rock di metaldi yani..( garip garip tipler falan bagriyor, gaz vereyim biraz)
      Söyle bi Amerikan’i hiç biseye degismem..

[img:fbd94fed7a]http://www.dr-dre.com/images/pics/videos/stilldre/stilldre1.jpg[/img:fbd94fed7a]

[img:fbd94fed7a]http://www.dr-dre.com/images/pics/videos/stilldre/stilldre4.jpg[/img:fbd94fed7a]

[img:fbd94fed7a]http://www.dr-dre.com/images/pics/videos/stilldre/stilldre8.jpg[/img:fbd94fed7a]

Ama söyle bir camaro’yu kullanmakda isterim..

[img:fbd94fed7a]http://img186.echo.cx/img186/7784/dragcamaro7er.jpg[/img:fbd94fed7a]

Onun icin herkezin zevki farklidir fazla bisey diyemem o konuda :) impala olsun camaro olsun veya mustang olsun sonucta AA; heryerde kendini bi sekilde belli ediyor.. :twisted:[/quote:fbd94fed7a]

oo 2 kişŸi varmışŸ 3. de ben olayım o zaman
      selam arkadaşŸlar
      hiphop musıc forever

Anonim
      Ziyaretçi

ArkadaşŸlar 2 değŸil 3 kişŸiyiz bende fanatik bir hip hop hastasıyım 8) vede dediğŸiniz gibi AA ile yolda hız yapmaktan çok fors yapmaktan daha çok hazederim cool driving around pals… :D

W_Viper
      Katılımcı

3 kişŸi değŸil 4 kişŸi olduk

Anonim
      Ziyaretçi

Pardon Wiper seni unutmak olmaz tabii ki 4 kişŸi olduk inşŸallah sayımız artar. Çünkü sadece Amerikan sürmek olmaz ruhuna uygun müzikleri çalarsak arabalarımız yolda daha smooşŸ hareket eder :D

Lowrider
      Katılımcı

ilk temsilci olarak beni de saymayı unutmayın. GördüğŸünüz gibi site sahibinden önce ben vardım burda ehehe

piyu
      Anahtar yönetici

olm senin uyelik tarihini degistiricem… en yeni uye sen olucan… 😈

Lowrider
      Katılımcı

ehehehe hooop dağŸdan gelip bağŸdakini kovma hahaha 😆

piyu
      Anahtar yönetici

zuahauahuahua utanmasan site benim de dersin sen simdi…. 😆

Lowrider
      Katılımcı

ehehe kıskanma :)

W_Viper
      Katılımcı

[quote:a4bbfd068a=”blaccamaro”]Pardon Wiper seni unutmak olmaz tabii ki 4 kişŸi olduk inşŸallah sayımız artar. Çünkü sadece Amerikan sürmek olmaz ruhuna uygun müzikleri çalarsak arabalarımız yolda daha smooşŸ hareket eder :D[/quote:a4bbfd068a]

inşŸallah artarız dediğŸin gibi
      adım wiper değŸil
      W Viper (writer viper) Graffiti

23 yanıt dizini görüntüleniyor
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.